بیش از 500 ، 000 نفر را حمایت دادخواست به استفاده از کوبه برایانت را به عنوان یک مکان جدید و رسمی NBA آرم.

برایانت در نظر گرفته می شود یکی از بزرگترین بازیکنان بسکتبال در بازی, تاریخچه, کشته در سقوط یک هلیکوپتر در کالیفرنیا در روز یکشنبه.

او پرواز با 13-year-old daughter Gianna که او نیز درگذشت.

آرم فعلی طراحی شده توسط آلن سیگل و ویژگی های شبح از دیگری بزرگ لس آنجلس لیکرز بازیکن جری وست که 81 سال است.

نوشتن در Change.org دادخواست بنیانگذار نیک M گفت: “با نابهنگام و غیر منتظره عبور از کوبه برایانت لطفا ثبت این درخواست در تلاش برای immortalise او را برای همیشه به عنوان جدید NBA آرم.”

هواداران نیز توییتی نسخه های خود را از آرم تمسخر با برایانت شبح.

به غیر از یک نیشگون گرفتن و کشیدن به قلم در سال 2017, لوگو برای انجمن ملی بسکتبال یکسان بوده است پس از آن برای اولین بار طراحی شده در سال 1971.

آن است که روشن نیست که آیا سازمان را در نظر به روز رسانی آرم خود را با برایانت شبح.

غرب بود که آن هم یک بار لا Laker مدیر کل هنوز برای اظهار نظر در مبارزات انتخاباتی.

با این حال غرب را پرداخت صمیمانه ادای احترام به برایانت پس از خبر مرگ او تایید شد گفتن ایسنا او احساس به عنوان اینکه او تا به حال از دست رفته یک پسر.

“این از دست دادن Kobe, Gianna و هر کس در هیئت مدیره است که فراتر از غم انگیز و غیر قابل درک” او بعدا در بیانیه ای گفت. “من به عشق کوبه برای همیشه و همیشه گرامی زمانی که من صرف با او.

“من به تماشای رشد او را از پر انرژی بچه را به مرد او ساخت یک تفاوت در بسیاری از زندگی مردم است. او چپ جهان به مکانی بهتر است.”

که کوبه برایانت?

برایانت بود پنج بار قهرمان NBA که بازی تمام 20 سال کار حرفه ای با لس آنجلس لیکرز و همچنین دو مدال طلای المپیک. او بازنشسته در مارس 2016.

دستاوردهای خود را شامل حال NBA 2008 با ارزش ترین بازیکن (MVP) و دو زمان NBA Finals MVP و نیز NBA به ثمر رساند قهرمان دو بار.

  • کوبه برایانت حرفه ای در اعداد

او معروف به ثمر رساند 81 امتیاز در برابر تورنتو رپتورز در سال 2006 دوم بالاترین تک بازی در مجموع در تاریخ NBA.

او همچنین برنده جایزه اسکار برای بهترین فیلم کوتاه انیمیشن در سال 2018 برای عزیز بسکتبال پنج دقیقه فیلم بر اساس یک عشق نامه ای به او نوشته بود در سال 2015.

او سه دختر دیگر ناتالیا, بیانکا و کاپری و همسرش ونسا.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im