پلیس فرانسه از دستگیری یک فعال روسیه هنرمند در پشت انتشار یک ویدئو که پایین آورده سیاسی متحد از رئیس جمهور امانوئل پاکسازی.

پتر Pavlensky بازداشت شد در پاریس رسانه های فرانسوی گزارش.

ویدیو scuppered بنیامین Griveaux نامزدی برای شهردار پاریس. انتشار آن به طور گسترده ای محکوم کرد.

کمی شناخته شده به سایت ادعایی که آقای Griveaux رد و بدل شده بود صمیمی تلفن همراه پیام با یک زن جوان و فرستاده او ،

آقای Pavlensky که به دنبال پناهندگی از روسیه در سال 2017, گفت که او تا به حال نوشته شده ویدئو نشان دادن یک مرد درگیر در عمل جنسی آنلاین.

توزیع این کلیپ که به سرعت گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی در پنجشنبه آورده محکومیت از سراسر طیف سیاسی.

فعلی پاریس شهردار Anne Hidalgo گفت: زندگی خصوصی مردم باید محترم شمرده شود.

چپ رهبر Jean-Luc Mélenchon را محکوم کرد تصویری انتشار به عنوان “نفرت انگیز” در حالی که راست مارین لوپن پیشنهاد آقای Griveaux باید ترک کنید.

منابع قضایی به نقل از رسانه های فرانسه گفت: دستگیری آقای Pavlensky بود و نه در ارتباط با این ویدئو. او در حال بررسی بیش از یک اتهام نزاع و جدال در پاریس در دسامبر 31.

آقای Pavlensky می گوید او نوشته شده تصویری به افشای آنچه که او می بیند به عنوان سیاستمدار نفاق.

آقای Griveaux که ازدواج با کودکان و هنگامی که سخنگوی دولت محکوم توزیع تصویری که او انصراف خود را از کاندیداتوری در روز جمعه.

“خانواده من سزاوار نیست این. هیچ کس همیشه باید در معرض چنین سوء استفاده” او گفت:.

که پتر Pavlensky?

او برای اولین بار بد نامی توسط استخوانی خود را از بیضه به میدان سرخ مسکو در سال 2013. او فرار کرد و روسیه به دنبال پناهندگی در فرانسه هنگامی که او متهم شده بود توسط مقامات یک تجاوز جنسی است که او را تکذیب کرد.

  • هنرمند روسی برگزار شد بیش از پاریس بانک آتش
  • هنرمند فرار روسیه جنسی, ادعای فرانسه

او هفت ماه در زندان برای تنظیم درب جلو FSB آژانس اطلاعات بر روی آتش در مسکو و بعد از آن باعث آسیب جزئی به Banque de France شعبه با تنظیم است که روشن شده.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

قبل از دستگیری او, او گفت:, فرانسوی, کانال خبری LCI که آقای Griveaux تنها اولین سیاستمداری است که او را هدف گفت: او را حمل بر مبارزه با “تبلیغ و puritanism از سیاستمداران”.

رسانه های فرانسه به طور سنتی اجتناب کنجکاو به زندگی خصوصی مردم در زندگی عمومی و تعدادی از چهره های مراجعه کننده distastefully به “Americanisation” از سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im