اخباری پنج شنبه که سابق NFL quarterback Peyton Manning می تواند یک معامله زمین با ESPN به تجزیه و تحلیل پنج شنبه شب فوتبال بازی. این معامله می تواند ارزش به اندازه 20 میلیون دلار برای منینگ که پیش افتادن از 17 میلیون دلار به یک سال است که فردا به تازگی موافقت به پرداخت تونی Romo به ماندن با شبکه خود را.

اگر منینگ می کند یک معامله زمین به تماس شنبه شب فوتبال, او می تواند پول بیشتری را نسبت به بسیاری از quarterbacks در NFL. نه بیش از حد نخ نما برای آینده Hall of Famer.

و اگر منینگ می کند و در نهایت در یک جعبه مطبوعات خواستار NFL بازی ها شاید او را در نهایت به دنیا بگویید چه “اوماها” به معنای زمانی که او barked آن را در قبل از ضربه محکم و ناگهانی بار خوانده شده زمانی که او برای Indianapolis Colts, جایی که او برنده سوپر جام و از دست دیگر است.

این داستان نخستین بار گزارش شده توسط دفتر جبهه های ورزشی (FOS) که اظهار داشت منینگ در حال حاضر در مذاکرات با ESPN است که حقوق به فوتبال دوشنبه شب و آماده است تا به پرداخت بین $18-20 میلیون سال به منینگ که در حال حاضر دارای یک رابطه با شاخص کابل ورزشی امپراتوری خود را با مجموعه مستند, “Peyton مکان.”

“تونی Romo می تواند یک عمر کوتاه سلطنت به عنوان بالاترین پرداخت TV sports, تحلیلگر. ESPN آماده ارائه به Peyton Manning 18 میلیون دلار به 20 میلیون دلار در سال برای تماس ‘دوشنبه شب فوتبال گفت: منابع. Romo را 17 میلیون دلار در سال جدید فردا معامله” مایکل مک کارتی از هنوز توییتی.

ESPN بود و بنا به گزارش ها در یک جنگ مناقصه برای Romo که استعفا با CBS ماه گذشته. فردا برنامه ریزی شده است برای تماس با سوپر باول در فصل آینده.

Romo بود و انتظار می رود به ثبت نام در یک معامله به ارزش 15 میلیون دلار اما تعداد نهایی شد 17 میلیون دلار برای او به ادامه تجزیه و تحلیل CBS یکشنبه “بازی از هفته.”

در همین حال دوشنبه شب فوتبال اواز یا موسیقی دو نفری از جو Tessitore و “Booger” مک فارلند تلقی می شد ضعیف ترین گوینده از هر یک از دیگر منجر duos در دیگر شبکه ها که پخش NFL بازی ها و رتبه خود را بی میل بودند برای ESPN که پرداخت 1.9 میلیارد دلار در سال برای پخش فوتبال سه شنبه شب.

ESPN خواهد شد به احتمال زیاد اولین شبکه برای شروع renegotiating با NFL به عنوان آن دوشنبه شب فوتبال قرارداد منقضی می شود پس از 2021 فصل است. روباه و فردا قرارداد منقضی پس از سال 2022 به عنوان یکی از NBC است که این حقوق برای یکشنبه شب فوتبال.

Peyton Manning ESPN
Peyton Manning در حاشیه قبل از بازی برابر میامی دلفین ها در Lucas نفت ورزشگاه در نوامبر 10, 2019 در Indianapolis, Indiana.
عکس توسط جاستین Casterline/گتی ایماژ

ESPN نیز به دنبال شکستن بسته از دیگر شبکه های دوار به پخش سوپر باول اما آن کابل حضور ممکن است یک مشکل است. متعلق به دیزنی, ESPN به طور بالقوه می تواند تغییر آن بازی به ABC است که آن را به یک نامزد بهتر برای فرود سوپر باول.

منینگ برد یک زندگی در مقابل دوربین پس از بازنشستگی از فوتبال شد. گذشته از خود ESPN بخش, او با بازی در چندین تلویزیون آگهی های بازرگانی.

بازنشسته شد و پس از برنده شدن در یک سوپر جام قهرمانی با Denver Broncos.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im