فیل نویل قاطعانه انگلستان نمی خواهد تغییر سبک بازی با وجود تلاش برای نتایج

تلگراف | No comments

فیل نویل مصمم است او نمی خواهد تغییر انگلستان سبک از بازی با وجود ضعیف اجرا از نتایج این بدان معناست که او تحت فشار به عنوان روز یکشنبه در دیدار با ژاپن در SheBelieves جام.

انگلستان شروع به نگاه آسیب پذیر زمانی که آنها عبور کردن از پشت, اما نویل اصرار دارد او نمی خواهد تغییر هر چیزی در رویکرد خود و مصمم است این راه فدراسیون فوتبال می خواهم او را به بازی.

منابع گفته اند Telegraph Sport که نویل است که تحت هر گونه تهدید با وجود فقط دو برد در هشت بازی از جام جهانی در مرحله نیمه نهایی شکست ایالات متحده آمریکا در ماه ژوئیه گذشته با فا با اذعان به این است که یک تیم در انتقال و او با آوردن بازیکنان جوان به تیم ملی.

“این غیر قابل مذاکره,” نویل پاسخ داد: وقتی پرسیده شد که اگر آهسته بیمار ساخت از پشت سبک بود و باعث بسیاری از مشکلات برای خود طرف. “بازیکنان با من هستند.

“من آن را سبک و چگونه من می خواهم به بازی ما فقط باید بهتر از آن. یک دوره وجود دارد در نیمه اول مقابل آمریکا که ما آن را واقعا خوب است.

“ما فقط نیاز است که قوام و اعتقاد به آن را انجام دهد ، ما قطعا باید کیفیت, و آن را فقط در مورد داشتن اعتقاد و اجرای بهتر است.

“ما به آنها صحبت کرد بعد از جام جهانی در مرحله نیمه نهایی در مورد کیفیت مورد نیاز است. چیزی که اجازه دهید ما به پایین بود کمی ضعیف توانایی های فنی بر روی توپ عبور از A به B و این چیزی است که ما باید همچنان با.

“این یک فا فلسفه آن راه ارشد بازی مردان, راه مسیر ما تیم بازی و در نهایت من می خواهم ما را به بازی و از همه مهمتر این راه بازیکنان می خواهند به بازی. که مهم تر از آنچه من می خواهم.”

نویل هر چند اذعان کرد که برخی از آنها در پیدا کردن راه سخت است که فوتبال بین المللی است که به مراتب سخت تر از هر چیزی که آنها تجربه خود را با باشگاه در WSL

“این چیزی است که در سطح بالا فوتبال, همه چیز در مورد,” او اضافه شده است. “بازی در سطح بالا تحت فشار و اجرای توانایی های فنی.

“شما نمی توانید مقایسه هر بازی با هر بازی آنها بازی در WSL. این دو گام بالاتر از نظر کیفیت و شدت جمعیت به مناسبت بنابراین آن چیزی است که ما باید برای رسیدن به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>