• دسترسی نامحدود به برنده جایزه روزنامه نگاری ورزشی از تلگراف – روزنامه ورزشی از سال — فقط 40 پوند در هر سال

فیل نویل می دانستند که زمان درست به بازنشسته به عنوان یک بازیکن و مصمم است او را به می دانم که زمانی که از آن خواهد شد حق به گام را به عنوان مدیر انگلستان به عنوان او آماده برای یک بازی در برابر اسپانیا که باعث شکستن و یا این SheBelieves جام مبارزات انتخاباتی.

از دست دادن به اسپانیا در فریسکو و این را باید به عنوان یکی دیگر از ناامیدی برای Lionesses گسترش خود را پس از جام جهانی در رکود است.

خود را برنده نهایی بازی اما و دو پیروزی بر ژاپن و اسپانیا پس از 2-0 شکست قهرمان جهان ایالات متحده آمریکا در باز کردن بازی را به این تیم حرکت و ارائه به موقع مدارک و شواهد از پیشرفت در حال ساخته شده است.

نویل گفت: فدراسیون فوتبال بعد از جام جهانی که در این فصل خواهد بود یکی از انتقال پیش از تابستان آینده به مسابقات قهرمانی اروپا اما اذعان او خوش شانس است که آنها همچنان به بازگشت او به شدت.

حتی اگر انگلستان از دست داده بود تمام سه بازی در این مسابقات را Telegraph Sport درک فا را اخراج سابق منچستر یونایتد و اورتون مدافع.

“من فکر می کنم این واقعا مهم است که که پشتوانه چرا که اگر آنها شروع به wobbling و سپس از آن زمان به تغییر و به نگاه در جای دیگر گفت:” نویل. “شما نیاز به پشتوانه مردم با شما.

“من مانند یک رابطه خوب با [سر از فوتبال زنان] سو کمپبل و او رانندگی تانک در کنار من است. او می گوید که به من در همه زمان ها و من شامل او در همه چیز است.

“او به من کمک می کند با همه چیز. در نظر آوردن [مربی تناسب اندام] سحر اسکات او بخش بزرگی از آن است.

“من به او گفت: چه چشم انداز ما تا به حال – در شرایط بازیکنان جوان – و او رویایی است. شما باید به فراتر از نقد است. من خود را یک باشگاه فوتبال [سالفورد سیتی] خودم و من فکر می کنم مهم است که به حمایت از مدیر. این خیلی مهم است.

“ثبات کلید موفقیت است و من خوش شانس هستم من که از مردم من برای کار. من در تماس نزدیک با گرگ (کلارک) و دیدار من با آنها در همه زمان ها و آنها را مطلق ایمان به آنچه ما انجام می دهند.

“وجود دارد یک تعادل و مقبولیت است که ما باید برای بهبود, اما آنها می دانند که سفر ما می رویم و در نهایت زمانی که من در این وضعیت نگاه و خودم را خودم می دانم اگر آن کار نمی کند. من می دانم اگر آن زمان برای رفتن و آنها می دانند که من در این نوع فرد است.

“من پس از بازی زمانی که من 36 برابر ویگان و من وحشتناک است. به معنای واقعی کلمه در نیمی از زمان من بازنشسته از فوتبال به خاطر من می دانستم که به خوبی زمان من آمده بود.

“من رفتم به دیدن [اورتون مدیر] دیوید مویس روز بعد. من در آنجا ماند تا پایان فصل و که در آن بود. من می دانستم خودم – من کاملا صادقانه و انعکاسی که در راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im