فیلیپین روزنامه نگار ماریا Ressa رد ‘با انگیزه های سیاسی’ اتهام فرار از پرداخت مالیات

ماریا Ressa یک روزنامه نگار که اجرا می شود در فیلیپین اخبار سایت شناخته شده برای آن دشوار موشکافی جمهور رودریگو Duterte التماس کرد گناه نیست در روز چهارشنبه به اتهام فرار از پرداخت مالیات گفت: در مورد انگیزه های سیاسی به آزار و اذیت و تهدید و ارعاب.

Ressa یک مجله تایم فرد از سال 2018 برای مبارزه رسانه ای با تهدید مواجه است چندین دولت دعاوی که ناشی از نگرانی های بین المللی در مورد آزار و اذیت روزنامه نگاران در فیلیپین کشور طولانی دیده می شود به عنوان یک حامل استاندارد برای آزادی مطبوعات در آسیا است.

Ressa, 56, که, مدیر اجرایی, اخبار, سایت, Rappler بود به جرم افترا ماه گذشته و محکوم به شش سال را در زندان حاکم به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک ضربه به آزادی های دموکراتیک تحت Duterte را به طور فزاینده ای محبوب استبداد. او به قید وثیقه آزاد شد.

Ressa آخرین دادگاه ظاهر است بیش از اتهامات Rappler جعل مالیاتی با حذف درآمد حاصل از فروش و امانت دار رسید به سرمایه گذاران خارجی که بعدها اوراق بهادار رگولاتور اساس به لغو مجوز آن.

“این اتهامات با انگیزه های سیاسی به معنای آن است که به آزار و اذیت و تهدید و ارعاب به معنای آن است که به یک جنگ فرسایشی را امتحان کنید تا ما از ترس به خاطر گزارش” Ressa یک دوگانه آمریکا-فیلیپینی شهروند خبرنگاران پس از او التماس کرد گناه نیست به اتهامات عنوان شده علیه. “بهترین واکنش به آن است که به نگه داشتن گزارش.”

Rappler بارها به چالش کشیده دقت Duterte عمومی اظهارات و توجیهی برای خود بحث سیاست خارجی است.

همچنین گزارش اتهام جنایات خود در جنگ با مواد مخدر و جستوجو کرد آنچه در آن می گوید عظیم دولت هماهنگ رسانه های اجتماعی نفرت علیه Duterte منتقدان.
Ressa وارد نیست گناه در او تفهیم اتهام


اعتبار: شاتر

Duterte علنا شدت انتقاد کرد در Rappler خواستار آن را “جعلی خروجی اخبار” اسپانسر شده از طرف آمریکا جاسوسی میکنند.

در فرار از پرداخت مالیات مورد اوراق بهادار تنظیم کننده مدعی است که Rappler مجاز اتباع خارجی به طور غیرقانونی سهام خود در رسانه های داخلی شرکت است.

Rappler, یک, راه اندازی, نگهداری خارجی ها هرگز متعلق به سهام, اما اجازه داده شد برای سرمایه گذاری بدون حق رای و یا مشارکت در عملیات. Rappler است که هنوز عامل در حال بررسی آن درخواست تجدید نظر در برابر آن مجوز بودن لغو.

رسانه ها ناظران و فعالان حقوق بشر می گویند از اتهامات عنوان شده علیه Ressa بخشی از یک استراتژی گسترده تر به سکوت و یا تحقیر مخالفان از Duterte.

در اوایل این ماه متحدان خود در کنگره اکثریت رای به نفع انکار بالا و تلویزیون ABS-CBN پیشنهاد خود را به تجدید 25 سال مجوز یک نتیجه است که Duterte تا به حال بارها و بارها وعده داده شده اتفاق می افتد به دلیل عدم تهویه برخی از مبارزات انتخاباتی آگهی های بازرگانی.

“این تکان دهنده است که در آن ما در حال حاضر” Ressa گفت. “این غیر قابل تصور است که ABS-CBN تعطیل. این طوفان که در آن همه گیر و مستند فعال دولت به سرعت به تحکیم قدرت.”

سخنگوی ریاست جمهوری هری رقو تصریح کرد Duterte پشتیبانی از آزادی بیان و هر رسانه ای در مواجهه با موارد قانونی برای قانون شکنی نه برای خود گزارش.

“مطبوعات می توانند در گزارش به عنوان طولانی به عنوان وجود دارد بدون نقض و حق دارد در ادامه عملیات خود” او در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im