فیلیپین تبدیل به “جنگ با مواد مخدر’ تاکتیک به ضرب و شتم coronavirus جرقه حقوق بشر ترس

فیلیپین است نورد از طیف وسیعی از سخت تاکتیک با پژواک از آن مرگبار جنگ با مواد مخدر کمپین در تلاش برای مقابله با آن افزایش شیوع کروناویروس.

پلیس بروید خانه به خانه برای پیدا کردن مردم با Covid-19 علائم و درخواست همسایگان به گزارش کسانی که آنها باور دارند که ممکن است آلوده. مردم گرفته خواهد شد en-مرتبه به مرکز آزمون و زور منتقل به دولت-اجرای قرنطینه مراکز اگر آنها مشکوک به داشتن ویروس جرقه ترس از نقض حقوق بشر است.

رییس جمهور Rodridgo Duterte تهدید به دستگیری هر کسی که گسترش ویروس و یا حاضر به پوشیدن یک ماسک و یا نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران است.

“ما نمی هر گونه تردیدی در دستگیری مردم” Duterte گفت: در یک آدرس ثبت شده. آن را یک “جرم جدی” برای گسترش Covid-19 او اضافه شده است.

سازمان های حقوق بشر را مطرح زنگ بیش از تاکتیک چرا که آنها شبیه به کسانی که مورد استفاده در Duterte را “جنگ با مواد مخدر” کمپین است که در آن هزاران نفر کشته شده اند توسط پلیس. سختی-صحبت کردن رئیس جمهور هشدار داد در ماه آوریل که متخلفان از مستند قوانین شات می تواند باعث مشکل و شده اند وجود دارد گزارش های نقض حقوق بشر توسط پلیس اجرای مقررات.
کودکان متهم به نقض قرنطینه محدودیت در مانیل در حال سخنرانی با مادران خود در coronavirus احتیاطی


اعتبار: Eloisa لوپز/ایسنا

تشدید می آید به عنوان کشور گزارش شده بیش از 1 ، 000 مورد جدید برای هفتمین روز متوالی پس از کاهش آن مستند در برخی از مناطق در ماه ژوئن.

آن را در حال حاضر ثبت 1,843 مرگ و میر و 72,269 موارد چهار برابر پرش از محدودیت ها کاسته. برخی از مستندات شده اند دوباره اعمال شده و دولت نیز قصد دارد به سطح شیب دار تا تست.

Alyanna مندوزا Patag, 18, زندگی در یکی از اولین مناطق به تجربه مجبور تست رژیم و اخیر دوباره اعمال سخت مستند.

دو روز یکشنبه پیش او کل منطقه در Parañaque City فقط در جنوب پایتخت Manila, بود, بیدار, با صدای کوبیدن در درهای خود را.

مردان نظامی در ارتش با مقامات محلی و healthworkers خواستار دریافت آنها به انتظار ون و رفتن به یک مرکز آزمون همراه با هر فردی با سن بیش از 15 سال است.

Ms Patag را تا به حال در بیمارستان درگذشت پنومونی در آخر هفته.

“من شگفت زده شد که ما فکر کردیم که هدف از این مقامات بود برای توزیع کمک به جامعه می گوید:” خانم Patag. منطقه خود و یا barangay یکی از فقیرترین در این شهرستان است.

او در ون او با پسر عمه اش را او دو و او و سفر یک فاصله کوتاه به تحت پوشش بسکتبال. تنها 12 سال باقی مانده بود در خانه.

“برخی از شهروندان خودداری می آیند اما آنها نمی باید یک انتخاب بلکه به دنبال سفارشات زیرا آنها همراه با افسران نظامی” او گفت: تلگراف. “دیگران ترس آنها ممکن است گرفتن ویروس هنگامی که آنها مورد آزمایش قرار گرفتند و دیگران بودند بسیار ناراحت چرا که حقوق خود را به رد می شد نقض شده است.”
یک افسر پلیس می پرسد یک انسان در حال خواب خارج به بازگشت به خانه به عنوان مستند است به ارمغان آورد در Navotas مترو مانیل فیلیپین


اعتبار: Eloisa لوپز /ایسنا

او گفت: وجود جمعیت زیادی در مرکز آزمون و اجتماعی فاصله قوانین بودند نه به دنبال ساخت آن را بیشتر استرس زا باشد.

در پایان بستگان او تمام آزمایش منفی است.

“اما آن را هنوز هم ثابت شده خانواده من,” او اضافه شده است.

فیل رابرتسون معاون مدیر دیده بان حقوق بشر آسیا را بدست آورد گفت: “پلیس انجام در دولت Covid-19 دیدگاه تا کنون نه الهام بخش اعتماد به نفس است که این کمپین را احترام به مردم و حقوق اساسی و یا یک راه موثر برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“دولت به نظر می رسد قصد استقرار دولت و نیروهای امنیتی و “جنگ مواد مخدر’ تاکتیک های است که در حال حاضر ثابت شده است به طوری فاجعه بار به فیلیپینی.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de