یک سیاتل که گشت خیابان های شهر را در یک صحنه و لباس و توصیف خود را به عنوان یک “قهرمان” است و بر داشت خود را در طرف اشتباه از قانون بعد از پلیس بازداشت شده و اتهام او به اتهام فروش مواد مخدر است.

بن دار کردن, 31, بود که رهبر یک گروه از لباسهای شخصیت های شناخته شده به عنوان “شهر باران ابرقهرمانان” تحت نام مستعار “ققنوس جونز” تا زمانی که گروه منحل شد و در سال 2014. او متهم شده بود روز شنبه در دو فقره مربوط به خرید و فروش مواد مخدر با توجه به سیاتل تایمز.

پلیس گفت دار کردن گرفتار شد فروش MDMA, همچنین شناخته شده اکستازی به یک افسر مخفی در نوامبر است. دوست دختر خود را Andrea Berendsen, 26, همچنین ادعا شده است که در یک طرح به فروش کوکائین به عوامل مخفی در ژانویه.

اسناد دادگاه بنا به گزارش ها حاکی از آن است که یک سیاتل افسر مبارزه با مواد مخدر آغاز یک سری از پیام های متنی با دار کردن در نوامبر سال 2019 پس از قبل شده است و مخفیگاه آنان را به فودر اتهام مواد مخدر معاملات. افسر مرتب به خرید 500 دلار ارزش MDMA که دار کردن ظاهرا به توافق در شرایطی که 300 دلار خواهد بود ارسال شده در پیشبرد به خود Venmo حساب پرداخت. گفته اند: پس از آن ملاقات با یک عامل در یک استارباکس قهوه خانه که در آن او تحویل یک کاغذ قهوه ای کیسه حاوی حدود هفت گرم از این دارو را در ارز برای $200 تعادل است.

دوم تلاش در جلسه به خرید یکی دیگر از $500 از MDMA ساخته شده بود نزدیک به یک هفته بعد اما دار کردن نشان نمی دهد. عامل ایجاد یک شخصیت جدید و تنظیم های مختلف معامله مواد مخدر در ژانویه 6. دار کردن دستگیر شد و سه روز بعد زمانی که ارز گفته می شود ساخته شده با پلیس مصادره چهار گرم از کوکائین در آن معامله.

به عنوان “ققنوس جونز” دار کردن خواست فروشندگان مواد مخدر به خودداری از فعالیت های خود را در سیاتل و به جای “فروش در جایی دیگر” با توجه به نوامبر 2010 مقاله در مجله سیاتل ملاقات کرد.

سابق خود توصیف ابرقهرمان همچنین رقابت در مخلوط هنرهای رزمی و گزارش با تکیه بر برخی از کسانی که در مهارت های خود را در لباسهای شخصیت. واکنش به قرار در مبارزه با جرم و جنایت فعالیت های مخلوط شد. در سال های اخیر فعالیت های خود را به عنوان “ققنوس جونز” را سوار.

دار کردن اعلام کرد که از بازنشستگی به عنوان یک خود اعلام کرد ابرقهرمان در سال 2019 ادعا می شود خسته از تلاش برای حل مشکلات سیاتل اگر چه او گفت که او ممکن است قرار دادن بر روی زره پوش خود را دوباره لباس اگر وجود دارد “یک شورش در شهر است.”

“من نمی گویم من هرگز به مبارزه با جرم و جنایت دیگری گفت:” دار کردن در مارس 2019 مصاحبه با NW پیشرفته پادکست. “من فقط گفت: من مدیون نیست شما هر چیزی دیگر. من احساس نمی مثل من مدیون مردم چیزی دیگر. من استفاده می شود به احساس چون من این قدرت این وظیفه من به استفاده از آن نیست.”

“اگر شما با استفاده از توانایی خود را برای کمک به مردم هستم نه با استفاده از توانایی من برای کمک به مردم مگر من می خواهم به,” او اضافه شده است. “اگر من یک جرم و جنایت در مقابل من قصد دارم به مراقبت از آن. اما من خود نیست و هر کسی هر چیزی دیگر. من یک مهارت بسیار ویژه تنظیم شده و شما دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید اگر شما نمی خوای بازی بخشی خود را.”

اجرای قانون همواره شک و تردید از فودر دربارهی وضعیت. او دستگیر شد و در سال 2011 پس از گفته dousing یک گروه از مردم با اسپری فلفل در تلاش برای “شکستن” یک نزاع خیابانی است که پلیس بعد گفت: اتفاق رخ نداد. در حالی که اتهامات علیه دار کردن بودند در نهایت کاهش یافته است, سیاتل, شهر وکیل پیت هلمز توصیف او به عنوان “قهرمان نیست فقط عمیقا غلط فردی” پس از حادثه.

نیوزویک رسیده به اداره پلیس سیاتل از نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

دار کردن و Berendsen در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک ظاهر در دادگاه در تاریخ 3 فوریه.

Phoenix Jones 2011
خود اعلام کرد سیاتل “ابرقهرمان” ققنوس جونز, تصویر با بازیگر Rainn Wilson و مدیر جیمز کان در سال 2011 اکران فیلم “سوپر” در هالیوود در کالیفرنیا در 21 مارس 2011.
کوین زمستان/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net