عکاس با CBS Minnesota دستگیر شده در تظاهرات

تام Aviles, یک, عکاس, با CBS Minnesota ایستگاه WCCO زده بود با لاستیک گلوله و بازداشت در حالی که پوشش تشدید تظاهرات شنبه شب. افسران پلیس او را مجبور به زمین به عنوان آنها او را دستگیر کردند با توجه به تصویری از دستگیری های گرفته شده توسط ایستگاه.

آبیلس منتشر شد و در مدت کوتاهی قبل از ساعت 11 شب CT, CBS Minnesota گفت.

یک افسر فریاد زد: او را به “بازگشت” و بیشتر افسران فرود او را به عنوان او گفت: “من کجا رفتن ؟ من از WCCO.” او به عنوان حمایت از معترضان آبیلس گفت: “باشه باشه” نامیده می شود و برای تولید خود را. ماموران سپس او را مجبور به زمین و دستبند او را به عنوان او گفت: “من نه جنگ.”

تولید کننده جوآن Gilbertson بود که با او گفت: CBS Minnesota این patrolman گفت: “شما هشدار داده شده است یا همان چیزی که برای شما اتفاق می افتد. و یا سه بعدی هستید.”

Gilbertson گفت که او تا به حال دست خود را به بالا و گفت: “آیا به من شلیک نکنید من شلیک کند.”

در اواخر شب در کنفرانس خبری, مینه سوتا, کمیسر اصلاحات پل Schnell به نام آبیلس’ بازداشت “تاسف” کرد و گفت که به دلیل ماهیت اعتراضات و پلیس تاکتیک “دشوار” برای شناسایی خبرنگاران — اگر چه آبیلس است که در دوربین های شناسایی خود را. Schnell گفت که آنها “می خواهند به این افراد منتشر شد, از آنجا که ما می دانیم و ارزش و اهمیت” از روزنامه نگاران.

CBS Minnesota شد پوشش پنجمین شب از تظاهرات در مینیاپولیس بیش از مرگ جورج فلوید. مینه سوتا فرماندار Tim Walz روز شنبه گفت او فعال گارد ملی در پاسخ به اعتراضات و مینیاپولیس شهردار یعقوب فری اعلام کرده است citywide مقررات منع رفت و آمد از 8 p. m.

فلوید درگذشت و پس از یک افسر kneeled در گردن او در حالی که او دست به دستبند و التماس کرد با هوا. چهار افسر شلیک نشده است و یکی Derek چوین با اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس. اعتراضات پیاپی در شهرستانها در سراسر کشور با برخی از عطف خشونت آمیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de