عکس ها نشان می دهد کاهش چشمگیر در آلودگی هوا در طول مستند

به عنوان انسان همچنان به ماندن در خانه تحت مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس زمین به آرامی شفا. وحشی حیوانات گرفته اند به رومینگ خیابان آب روشن را بازگشت به کانال ونیز و جهان است که به معنای واقعی کلمه تکان دادن کمتر.

با میلیاردها نفر از مردم قرنطینه و کسب و کار بسته سفر همه اما به توقف آمده به طور قابل توجهی کاهش دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای. در واقع 2020 است در مسیر به دیدن بزرگترین سالانه کاهش جهانی تا کنون در انتشار گزارش های رادیو فردا’ جف Berardelli.

اضافه کردن به شواهد دو هفته پیش به طور معمول smoggy لس آنجلس بود تمیزترین هوا از عمده هر شهرستان بر روی زمین با توجه به IQAir یک شرکت فن آوری است که آهنگ جهانی کیفیت هوا.

“حدود یک سال پیش در لس آنجلس قرار گرفت بدترین کیفیت هوا در کل کشور” مدیر عامل شرکت IQAir شکوه دلفین Hammes گفت: CBS News خبرنگار جیمی Yuccas. “در حال حاضر ما شاهد برخی از بهترین کیفیت هوا نه تنها در کشور بلکه در جهان است.”

در حالی که بخش هایی از چین شروع به بلند کردن سخت مستند سفارشات برخی از شهرستانها در سراسر اروپا و ایالات متحده رو به دومین ماه از اقامت در خانه اقدامات است. و در حالی که معلوم نیست که آیا این منافع به محیط زیست خواهد شد و آخرین فراتر از بحران فوری این قبل و بعد از تصاویر برجسته بهبود چشمگیر در کیفیت هوا در سراسر جهان فقط در زمان برای روز زمین.

لس آنجلس, کالیفرنیا

جاکارتا, اندونزی

New Delhi, هند

شهر نیویورک

میلان, ایتالیا

بارسلونا, اسپانیا

لندن, انگلستان

مسکو, روسیه

روز زمین: دی اکسید کربن را از خطرات توضیح داد: در 1 دقیقه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru