طاعون زامبی ها و خون آشام ها: هالیوود چگونه در دسته ویروس مرگبار

وجود دارد یک بخش از صنعت فیلم پررونق پس از شروع Covid-19 – movies که در مقابله با عفونت ها به خصوص در مقیاس جهانی است.

Docuseries مانند همه گیر: چگونه برای جلوگیری از شیوع در Netflix بکشد و فیلم هایی مانند استیون سودربرگ را سرایت از سال 2011 شده اند با بهره گیری بی سابقه ای جریان اعداد به عنوان مخاطبان به دنبال درک وقایع کنونی.

شامل یک گروه یک-لیست بازیگران از جمله Gwyneth Paltrow, کیت وینسلت, مت دیمون, لورنس Fishburne, Jude Law and Marion Cotillard, سرایت اسناد گسترش یک ویروس است که سرچشمه در آسیا و باعث جهانی مستند. آن هوشیار تن مخالف را به مبالغه سنتی “فاجعه” و از آن ساخته شده بود با در ورودی از کارشناسان پزشکی در دانشگاه کلمبیا.

  • سرایت بازیگران سهم Covid-19 مشاوره

“من نمی خواهم به نشان می دهد 200 نفر حذف مرده در همان زمان در یک صحنه” به کارگردانی استیون سودربرگ توضیح داد: در زمان انتشار این فیلم.

“به عنوان به زودی به عنوان شما آن را احساس مانند یک فیلم سینمایی شما را به مخاطبان توانایی به گام به دور از آن و قرار دادن یک مانع در بین آنها و آنچه آنها در حال دیدن – و ما نمی خواهم به انجام این کار است.”

سرایت ممکن است مجموعه ای از یک استاندارد طلا در شرایط فیلم رئالیسم – با این وجود در طول تاریخ تمام فیلم خرده فرهنگ در طول تاریخ شده است ریشه در ترس از عفونت و بیماری است.

“هیولا” فیلم بخشی از گسترده تر ژانر وحشت به دست آورد تا ارتباط جدید. آن را در مورد ترس از گاز گرفته و بنابراین شما با یک سرایت که غیر قابل برگشت است.

“اگر شما نگاهی به فیلم گرگ مانند سال 1981 را An American Werewolf in London که در مورد ترس که چیزی شما را نیش می زنند و شما تصویب عفونت به شخص دیگری می گوید:” بی فرهنگ منتقد فیلم نیکلاس باربر.

“سپس شما رو خون آشام فیلم که حتی بیشتر از نزدیک مرتبط به بیماری ها و همه گیری. در سال 1922 دراکولا سازگاری Nosferatu وجود دارد یک صحنه که در آن موش پور از تابوت و مردم شروع به مرگ کرد و آنها را سرزنش طاعون. خون آشام فیلم واقعا در مورد عفونت و طاعون و بیماری است.”

مخاطبان به تماشای فیلم های زامبی مانند دنی بویل 28 روز بعد و یا مارک فورستر 2013, حماسه, بازی جنگ جهانی زد با بازی براد پیت ممکن است پیدا کردن آنها طنین انداز در یک راه جدید است.

در یک صحنه در شروع از 28 روز بعد, بازیگر Cillian Murphy می ایستد در یک ترک لندن سکوت پس از ویران شده توسط یک زن مرموز, علاج ویروس.

“زامبی استفاده می شود به این shambling, اجساد احیا که lurched از طریق گورستان و آنها تمایل به اظهار نظر در مورد مصرف و ناآرامی های اجتماعی “توضیح می دهد که آرایشگر.

“که واقعا با تغییر 2002 را 28 روز بعد. در آن زامبی ها در واقع به نام “آلوده’ آنها دیگر احیا اجساد آنها کسانی هستند که آلوده شده توسط virus.

“جنگ جهانی Z از سوی دیگر است که واقعا در مورد جهانی شدن و چگونه این عفونت فقط به بیش از یک شهرستان آنها در سراسر جهان به عنوان ما می بینیم در حال حاضر. که زامبی فیلم که تحت پوشش آن و این که چه طوری بی سابقه ای در مورد آنچه که ما در حال حاضر شاهد.”

تنهایی و انزوا پس از عفونت نیز تحت پوشش هالیوود – ویدیویی معروف در سال 2007 I am Legend, کارگردان بازی های گرسنگی را فرانسیس لارنس و با بازی ویل اسمیت.

اقتباس از یک سال 1954 رمان Richard Matheson, Will Smith به نظر می رسد تنها مثلا بازمانده در شهر نیویورک پس از یک ویروس در اصل یک درمان جدید برای سرطان جان میلیاردها نفر از مردم و تبدیل تقریبا هر کس دیگری به آدمخوار جهش به نام Darkseekers.

شاید ایجاد وحشتناک و خارق العاده در فیلم شده است بشر راه مقابله با آسیب پذیری ما به ویروس ها به عنوان یک گونه است.

این ایده از پیروزی روح انسان – که می تواند شکست و پیشدستی کردن حتی یک ویروس مرگبار – دیده می شد و اخیرا در سال 2016 را 93 روز یک فیلم به کارگردانی استیو Gukas و بازیگران Danny Glover. آن را بر اساس یک داستان واقعی از نحوه اختصاص داده شده تیم پزشکی موفق به جلوگیری از شیوع ابولا در نیجریه توسط آن شامل حتی اگر آن را به معنای به خطر انداختن جان خود ،

که ایده انسان پیروزی در برابر احتمالات غیر ممکن است به احتمال زیاد به یک موضوع در محدوده زمانی معین در فیلم است که ظهور از فیلمنامه نویسان ” خود انزوا.

“در بسیاری بیرون آمدن از coronavirus برای الهام بخشیدن به بی شماری فیلمنامه آمده می گوید:” نایجل M Smith, فیلم, ویرایشگر برای مجله مردم.

“اگر شما نگاهی به آنچه اتفاق افتاده پس از 9/11, آن را تنها یک سال و یا تا زمانی که هالیوود شروع به ساخت فیلم از این داستان ها. صنعت تمایل به انجام کارهایی مانند آن.”

اما شاید آن را فقط به عنوان خوب است که عاقبت به جنگ جهانی Z لغو شد سال گذشته است. می های عمومی پرداخت برای تماشای یک بیماری همه گیر و پر از زامبی های آلوده پس از زندگی را از طریق زمان Coronavirus?

این گزارش بخشی از ویژه BBC صحبت, فیلم, برنامه اثرات Covid-19 در صنعت فیلم. آن را پخش BBC World News اخبار کانال بی بی سی و بی بی سی و من بازیکن از 3 آوریل سال 2020 است. Follow @talkingmovies در Facebook و @BBCTalkMovies در توییتر.

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل , سرگرمی[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im