• بازیکنان قهرمانی دور اول قهرمانی در کامل است.
  • پاتریک رید آماده برای hecklers در مسابقات قهرمانی بازیکنان: “زمانی که من در داخل آن طناب من باید یک کار را انجام دهید”
  • Rory McIlroy چشم تبدیل شدن به اولین بازیکن همیشه به بازیکنان را حفظ عنوان قهرمانی

به روز رسانی خودکار

چه بازیابی شات

لوقا لیست است که در واقع بهترین از اواخر استارت

He رسیده به نوبه خود در سه زیر پر. عالی رویکرد از کیگان Bradley بیش از 17 به لذت از جمعیت جمع آوری شده در بانک.

شرایط سختتر از این بعد از ظهر

Not به عنوان بسیاری از birdies به عنوان دوره خشک کردن و شاید سبزی خشک. 68 یا 69 خواهد بود نمره خوبی برای هر یک از این دیر شروع به حمله به این دوره فردا صبح.

روری سوراخ پیگیری تلاش

تی شرتکلاه توپ ممکن است حل و فصل McIlroy پایین, حلق آویز روی در وجود دارد در یکی-از طریق بیش از پنج.

رحم می شود بالا و پایین

Lovely دست نرم توسط رحم به زمین را در داخل یک زن و شوهر از پا. او را نجات دهد همتراز. Koepka کوتاه طرفه خودش و تا به حال هیچ جایی برای کار با با پین در سمت چپ زمین خود را اجرا می شود از طریق به مقابل حاشیه برخی 40 فوت گذشته است.

مت Kuchar و کایل استنلی در حال رفتن همراه در دو-تحت دومی بعد از یک تراشه-در عقاب در 16.

McIlroy را به تاخیر زدن توپ فاقد سرعت و او را با هفت یا هشت پا تستر خود را پر.

روش در پنج

Rahm فاقد کنترل با دوم خود را از چپ و پرش به بیش از کون مسائل به حق سبز.

خلاصه دنبال کنید از طریق از McIlroy و او در می یابد قلب سبز اما آینده از خشن آن اجرا می شود برخی از 40 پا فراتر از پین.

Koepka از دست می دهد و رویکرد خود را مایل به سمت چپ از وسط fairway – افتضاح نوسان است. مخوف دو مقطع به عنوان او تلاش برای محو آن است.

رحم باعث می شود مرغک در چهار

یک پاسخ خوب به آن احمقانه کاهش یافته و در دوم اما درایو خود را در پنجم پرش به سمت چپ ، McIlroy دو putted برای همتراز و Koepka را مرغک سعی کنید سراغ گذشته است.

McIlroy نیز می یابد اولین برش از چپ خشن در سفت پنجم اما Koepka می یابد fairway با نوسان از روز است.

در چهارمین

تیوی pin در چهارم است که در بخش سمت راست سبز اما McIlroy نتواند به پیدا کردن بخش سمت راست با متوسط گوه رویکرد است. خواهد بود یک محدوده مرغک زدن توپ یا بیشتر احتمال دارد دو putts برای همتراز.

فوق العاده رویکرد از خشن از Koepka به عرض 10 و رحم نیز مجموعه مرغک با fairway پناهگاه شات برداشت پاک کردن شن و ماسه.

دو بازیکن در هفت-تحت

ثانیهاريس انگلیسی می پیوندد Buzuidenhout در هفت زیر با یک جامد پنج پر در نهم. آنها نزدیک به ماتسویاما به عنوان ما صحبت می کنند.

نوسان بسیار بهتر است از McIlroy در چهارمین توپ را روی گوه به عنوان او انشعابات fairway با یک چوب. در سبز, جاستین رز رول در یک مرغک برای باز کردن حساب خود را برای این هفته است.

به همین دلیل بروکس به باشگاه می رود

سه آینده superstars با هم

یک ویژگی از بازیکنان این است که آنها انتخاب گروه بندی به صورت دو دور اول را امتحان کنید و ایجاد داستان و ویکتور Holvand, Colin Morikawa و مت ولف قطعا ارائه آن است.

هر سه جوانان هنوز بازی کالج گلف این زمان در سال گذشته اما هر یک از آنها در حال حاضر یک PGA Tour پیروزی در CV خود را. همه حتی همتراز و یا بهتر است در اواسط راه از طریق خود بازگشت و نه امروز.

McIlroy, Koepka و رحم را تمام روال پارس در پر و سه سوم.

جستن به عقب از راسل ناکس

ستاره های نوک گروه در حال بازی مانند 15-handicappers

Rahm نیز تا به حال درخت مشکل در دوم در حالی که McIlroy می شود بالا و پایین از پناهگاه برای همتراز پنج.

Koepka را تن به تن سوم زد تمام راه را از طریق پشت سبز اما او putted از کاسه طریق حاشیه را در عرض چند پا. او همچنین باید صرفه جویی همتراز.

رحم به حال 20 فوت یا بیشتر برای خود را همتراز اما خوب تلاش اسلاید ، شش در پنج پر است مانند دادن دور عکس های 1.5 به میدان.

مرتب مسائل را از آفریقای جنوبی Buzuidenhout که سبز در دو در خائنانه 18 و پاک کردن صورت خود را پر. فوق العاده باز گرد از 65.

وحشتناک دست از Koepka بیش از در دوم از برد کوتاه و مانند رحم او باعث می شود یک شش دست و پا چلفتی.

این پسر بچه توسط, خالص, کلاس

McIlroy در شن و ماسه

He تا به حال 295 برای سوم خود را پس از یک دریچه گاز کامل سه-چوب – نگاه خوب در هوا اما فقط سقوط حق و پایان پرواز خود را و او است گلدان پناهگاه.

McIlroy از جنگل

Rory در بر داشت فاصله با کم قرعه کشی از سوزن کاج و آن را فقط در مورد اجرا می شود از طریق به حاشیه fiarway. هنوز هم یک سوم بالا آمدن است.

Buzuidenhout با شکوه باد کمک توپ را روی گوه شات در گذشته و خود را در موقعیت مناسب.

ژولیده مسائل در دوم

تیوی پنج پر خم از راست به چپ تا مجموعه برای قرعه کشی. هر دو Koepka و رحم نفع محو هر چند پس از آن توپ را روی گوه شات که مناسب نیست چشم خود را و آنها را از دست ندهید fairway به حق پایان دادن به سمت چپ.

بسیار دلگرم کننده شروع از McIlroy یا…یکی دیگر از سریع قلاب محکم کردن و توپ را روی گوه شات پرتاب ریباند عقب به درختان است. نه آن سفر بیش از 150 متری. از احتمال مرغک به یک نبرد را به پنج.

Buzuidenhout تمیز کردن صورت خود را همتراز سه در 17.

McIlroy قطره شات

من دست کم گرفت پر زدن توپ در انتظار McIlroy بود که بیشتر شبیه به شش یا هفت پا از راست به چپ و او آن را از دست رفته در سمت پایین. Par پنج آمدن به اصلاح آسیب.

رحم شروع می شود با یک par چهار کنار جهان وجود ندارد 1. Koepka همچنین پاک کردن برای چهار.

Buzuindenhout در 17

تیوی آفریقای جنوبی قوی تور اروپا بازیکن اما به نظر می رسد به طور فزاینده ای راحت در طرف دیگر اقیانوس اطلس در هفت زیر در اولین بازیکنان ظاهر.

او را به شمارش نعمت خود را بر روی جزیره 17th, اگر چه….overcooked خود توپ را روی گوه عکس و آن را محدود طریق سبز اما نشد باریک چمن مسیر بازیکنان راه رفتن پایین برای دسترسی به قرار دادن سطح.

بازگشت به McIlroy در اولین

Tried به آمار پایین قرعه کشی در زیر تاج درخت اما پوشش جلو سمت چپ پناهگاه تا سبز. Koepka نیز از دست رفته fairway چپ مورد نیاز از قدرت فوق العاده ای برای گول زدن آن در مقابل سبز است.

درخشان پناهگاه شات از McIlroy به عرض سه چهار پا و او باید فرار با رقابت چهار.

اواخر تلو تلو خوردن از قهرمان

یک شیطان دو شش در 18 می بیند او را به سقوط به چهار زیر, اما هنوز هم بسیار عالی باز گرد.

McIlroy است striding به اولین سه راهی آرام, par چهار برای شروع با و که می داند که چه مدت از آن خواهد شد قبل از او می شنود و تحسین از جمعیت دوباره ؟

فقط یک چوب fairway برای McIlroy….اما او بازدید loopy قلاب است که پرش از طریق به نی کاج و سمت چپ درختان.

کامرون ‘تازی’ قهرمان به خوبی پیش میرود

بirdie برای قهرمان در 17 برای رسیدن به شش زیر اما مرغک زدن توپ اسلاید در وب سیمپسون نهایی سوراخ بنابراین او برای حل و فصل صالح باز گرد 68.

بسیار جامد شروع از GMac

2010 باز ما قهرمان گریم مک داول با دو توپ پر در دشوار 18 و او نشانه چهار-تحت 68 به شروع هفته خود را. خیلی بهتر از مک داول در شش ماه گذشته.

ماتسویاما کارت

حدود 30 دقیقه تا McIlory می شود رفتن

He است که در یک بازی هیجان انگیز با جان رحم و بروکس Koepka. شما فکر می کنم که پذیرای شرایط در Sawgrass مناسب هستند تا McIlroy است.

Bezuidenhout و انگلیسی هر دو هفت-تحت دو پشت ماتسویاما.

ماتسویاما می کشد روشن!

Stunning از ما فراری رهبر به عنوان او تخلیه 20-پا عقاب زدن توپ در نهم به پایان کردن نه تحت باز گرد 63. من نمی می توانید ببینید هر کسی مطابق که برای بقیه روز. او مساوی رکورد دوره.

یکی از عکس های روز

Matsuyama پیدا کرده است par-پنج نهم سبز در دو با یک قوی سه چوب و عقاب زدن توپ در آینده برای 63….

انتخاب عکس به 17

دو بازیکن رسیده و شش تحت

Christiaan Bezuidenhout و هریس زبان انگلیسی رسیده اند شش زیر پر و هر دو باید شش یا بیشتر از حفره های باقی مانده برای اضافه کردن به خود را در دور اول مجموعه از birdies.

درخشندگی از ماتسویاما

Three مستقیم birdies در سخت ترین کشش این دوره و سه در هفتم می شود او را به هفت زیر پر. دو عکس واضح و روشن از سوم در این مرحله اولیه. او در مورد نیاز فقط 22 putts در 16 سوراخ.

بزرگ بالا و پایین از سیمپسون در همان سوراخ به ماندن در چهار زیر.

Spieth در حال حاضر چهار-بیش از

Commentators می گویند او از دست داده و پنج سکته مغزی به میدان دادن امروز که غیر قابل توضیح است برای Spieth. توپ خود را قابل توجه می توان ژولیده اما تیغه به ندرت اجازه می دهد او را.

سیمپسون ور رفتن معمولا هنوز هم قابل اعتماد مثل همیشه

Wجزر میدارد یکی دیگر از مرغک در ششم و او می رسد چهار زیر. بالای رهبران است bunching تا در روز واقعا خوب برای نمره با Cantlay و کامرون قهرمان در پنج زیر. فقط بیش از یک ساعت تا McIlroy آغاز می شود عنوان خود دفاع.

رهبر جدید

Matsuyama پرواز است…یکی دیگر از مرغک در ششم خود را 15 – برای رسیدن به شش زیر پر و او فقط تقسیم fairway در هفتم است. فقط نیاز به هدایت این خانه و او خواهد بود ما اوایل clubhouse رهبر.

اتمام سوراخ…یکی نیست به لذت بردن از اگر شما در حال اتصال آن را


اعتبار:
گتی ایماژ

توماس تندرست

یک جریمه نجات کار توسط JT بود که در سه-پس از اولین هفت سوراخ است اما بازگشت به سطح همتراز. او در پنجم را 14th در کنار سه زمان اصلی قهرمان Jordan Spieth که هنوز هم از انواع در سه ،

داستین جانسون تیک تاک همراه سادگی در دو زیر اما ریکی فاولر است فقط آب است و تلاش در یک زن و شوهر بیش از. بوده است در حالی که آنجا نشسته است و به ما نشان داد خود را به بهترین شکل.

Sabbatini است شرکت در بالای رهبران

Great مرغک سه در سفت همتراز چهار پنجم با ماتسویاما او دومین بازیکن برای رسیدن به پنج زیر برای قهرمانی.

هیچ طرفداران در Sawgrass از فردا

PGA تور بیانیه:

با آن به عنوان بهانه ای در این نقطه در زمان PGA TOUR حوادث – در تمام تورهای خواهد شد در حال حاضر اقدام به عنوان برنامه ریزی شده اما انجام این کار بدون فن. این سیاست شروع می شود در مسابقات قهرمانی بازیکنان فردا (جمعه) و در ادامه از طریق Valero تگزاس باز است. این مهم است به یاد داشته باشید که می تواند تغییر کند اما در حال حاضر این تصمیم اجازه می دهد تا PGA TOUR ما طرفداران و ترکیبات به طرح آماده سازی و پاسخ به عنوان برنامه های توسعه.

بیشتر به تازگی اعلام کرد, سفر, مشاوره و پتانسیل های لجستیکی مسائل مرتبط با بازیکنان و کادر سفر بین المللی محدود کردن توانایی ما برای موفقیت در مرحله Corales Puntacana Resort & Club قهرمانی. بنابراین ما در حال رفتن برای به تعویق انداختن آن رویداد و ارائه جزئیات در هفته آینده در یک برنامه ریزی مجدد به این وضعیت توسعه.

ما ادامه خواهد داد تا بازیکنان با ضروری پرسنل فقط با ما خواهد بود در مستقیم مکالمات با آن گروه (فروشندگان پخش کننده رسانه, پخش کننده پشتیبانی از گروه های ضروری داوطلبان) به ارائه دستورالعمل.

پاتریک Cantlay با یک حرکت رو به جلو

تیاو چشمگیر, اگر, کند, آمریکا birdied همتراز چهار چهارم برای رسیدن به چهار زیر برای مسابقات خود را.

چهار سوراخ در Sawgrass – دو پر چهار دست و پا که عملکرد گوه روش عکس یک قابل دسترسی همتراز پنج در دو و ملایم همتراز سه – یک فرصت خوب برای ایجاد یک صدا شروع می شود. بازیکنان می خواهد به دو زیر در پنجمین توپ را روی گوه.

سوراخ, پنج, شش, هفت, هشت در حال سختی کشش قبل بیشتر مرغک شانس در اطراف به نوبه خود.

امضای 17


اعتبار:
ایالات متحده آمریکا امروز

منt تنها یک تبادل گوه نرم یا نه آهن از بازیکنان است که غذا و نوشیدنی در هر وضعیت دیگر است که آب می تواند بازی کلاهبرداری در مغز است. فقط نگه داشتن خودتان گفتن این چمن آبی…

به نظر می رسد دلپذیر, خوش خیم روز آب و هوا-عاقلانه است که برخی از سوراخ دندان های دور. سفت نسیم به داخل و خارج از سمت چپ و شما در حال حلق آویز برای زندگی عزیز.

نگاهی اولیه به ثمر رساند

Scottie Scheffler است که ما در اوایل رهبر در پنج زیر پر – و نه نام خانواده است اما مقدار زیادی از قوی اخیر شکل پشت سر او.

او دنبال فله Bryson DeChambeau, metronomic توپ مهاجم Hideki ماتسویاما, فلوریدا, متخصص روری Sabbatini و مارک Leishman یک شات بیشتر به عقب.

خوب شروع می شود و خیالی Webb سیمپسون و پاتریک Cantlay که سه زیر از طریق 12 سوراخ پس از شروع در پشت نه.

نه شروع جاستین توماس می خواستم اما یک لحظه خوب

حفظ آرامش و سوراخ برخی از putts

Despite لغو ایندیان ولز, تنیس در ساحل غربی ایالات متحده و coronavirus پاره کردن تور اروپا تابستان, برنامه, بازیکنان قهرمانی آغاز می شود به صورت عادی.

تور مقامات در ادامه به بررسی وضعیت و گزارش شده است که نهایی سه دوره می توان بدون گالری.

PGA Tour گل سرسبد رویداد – اغلب به عنوان یک گلف پنجم عمده – جذب قوی ترین میدان در بازی و منتقل شد به ماه مارس سال گذشته به عنوان بخشی از ورزش را دوباره ترسیم تقویم.

که تغییر می دهد TPC Sawgrass یک lusher نرمتر احساس می کنید پس از مدتی به شدت دشوار تنظیم یو پی اس زمانی که مسابقات شد در ماه مه در سواحل شرق فلوریدا.

Sawgrass یک پیت رنگ طراحی و آهنگ های خود را همیشه تقسیم نظر در میان بازیکنان با تعداد زیادی از fairways تنظیم در زاویه به سه راهی و برخی کوچک سبزی احاطه شده توسط شیب دار اجرا کردن مناطق. هیچ اشاره ای Sawgrass کامل و بدون اشاره به خیانت کارانه par-سه 17th با آن جزیره سبز احاطه شده توسط آب است.

آن است که یک زمین گلف است که می تواند چیره و به طور سنتی و سوغات دقیق آهن بازی به عنوان برندگان اخیر Rory McIlroy, وب سیمپسون, Jason روز و تایگر وودز نشان می دهد.

McIlroy دفاع از قهرمان این هفته و قوام خود را در سال 2020 شده است نمونه. شمال ایرلندی است که هنوز به پایان خارج از پنج و اولین پیروزی این فصل قطعا دور نیست.

او كم در 5.51 ساعت زمان انگلستان در یک مجلل گروه با جان رحم – که در کشاکش تا یکشنبه انفجار سال گذشته – و بروکس Koepka شده است که به طرز وحشیانه ای از فرم تا کنون در این فصل.

جاستین توماس بوده است پرکار برنده پس از دوره نقاهت بعد از یک مچ دست آسیب در پایان تابستان گذشته در حالی که داستین جانسون فرم در حال آمدن است در اطراف به سادگی. توجه است هرگز دور برای پاتریک رید.

پس از تامی Fleetwood چالش در هوندا کلاسیک و Tyrrell هاتون پیروزی در خلیج هیل این نیز غنی طلسم فرم برای فارسی مشروط. در ویژگی های موضعی البته من علاقه داشتن به مت Fitzpatrick برای رفتن هست.

ما گرفتن با اوایل استارت لحظه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de