بازیکنان از پنج تیم NBA گفت: به خود قرنطینه پس از رودی Gobert تست مثبت به کروناویروس

نیوزویک | No comments

بازیکنان از پنج تیم NBA گفته شده به خود قرنطینه پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert شد اولین بازیکن برای تست مثبت برای کوروناویروس.

جاز برنامه ریزی شده بود به بازی بازی های Oklahoma City Thunder در جاده ها در شب چهارشنبه اما بازی به تعویق افتاد و در مدت کوتاهی قبل از tipoff پس از اخبار ظهور یک بازیکن تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

این تیم در بیانیه ای گفت که یک نام بازیکن تا به حال “آزمایش منفی برای آنفلوانزا گلودرد و عفونت دستگاه تنفسی فوقانی.

“فرد علائم کاهش بیش از این دوره از [شنبه] با این حال در یک اقدام احتیاطی و در, مشاوره و همکاری با NBA کارکنان پزشکی و اوکلاهما, مقامات بهداشت این تصمیم به تست برای COVID-19.”

به عنوان روز دوشنبه Gobert به نظر می رسد برای ایجاد نور از وحشت اطراف coronavirus. کلیپ ارسال شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که او را از دست زدن به تمام میکروفون قرار داده شده در جدول در مقابل او را به عنوان او در یک کنفرانس مطبوعاتی.

در این ویدئو 2020 همه ستاره انتخاب می شود تا اتاق را ترک کنند قبل از عجله به پاک کردن دست های خود را بیش از همه میکروفن و دستگاه ضبط.

ESPN گزارش داد که بازیکنان با آن مواجه اند جاز بیش از 10 روز گذشته گفته شده به خود شده است. بیش از آن دوره جاز مواجه اند کلیولند کاوالیرز نیویورک نیکس و بوستون سلتیکز دیترویت پیستونز و تورنتو رپتورز.

اورلاندو سحر و جادو گارد اوان فورنیر گفت که او تا به حال رسیده به Gobert پیشنهاد خود را در فرانسه تیمی بود که در روحیه خوبی که طرفداران نباید وحشت.

مدت کوتاهی پس از اخبار Gobert را مثبت ظهور, NBA بلافاصله به حالت تعلیق در فصل تا اطلاع ثانوی.

“NBA تعلیق بازی به دنبال نتیجه گیری از چهار برنامه بازی ها تا اطلاع ثانوی” NBA نوشت: در بیانیه ای که به وب سایت خود را. “NBA را با استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.”

قبلا در این روز طلایی رزمندگان امور خارجه اعلام کرده بود آنها را به خانه خود بازی مقابل بروکلین نتس در پنج شنبه شب و در پشت درهای بسته پس از دولت های محلی ممنوع گردهمایی های زیادی از مردم برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

NBA قبلا گرفته شده مراحل را برای کنترل گسترش ویروس و اوایل این هفته همراه با MLB, NHL و MLS آن تصمیم گرفت به اتاق قفل دسترسی به خبرنگاران گفت.

در یک یادداشت به کارگردانی تیم هفته گذشته NBA خواست فرانشیز در نظر گرفتن برنامه های احتمالی به حداقل رساندن تعداد زیادی از مردم تجمع در یک محل.

یک سند جداگانه دقیق چگونه بازیکنان باید به مشت-برجستگی طرفداران به جای بالا fiving آنها باید خودداری از گرفتن قلم از غریبه ها به امضا.

اخبار NBA فصل بودن به حالت تعلیق در می آید و در همان روز NCAA اعلام کرد آن را نگه دارید خود را در ماه مارس جنون مسابقات پشت درهای بسته.

“در حالی که من درک چگونه نا امید کننده این است که برای همه طرفداران از ما, ورزش تصمیم من این است که بر اساس درک فعلی از چه COVID-19 پیشرفت در ایالات متحده” NCAA رئیس جمهور علامت Emmert در بیانیه ای گفت.

“این تصمیم به نفع سلامت عمومی از جمله این که مربیان و مدیران طرفداران و از همه مهمتر ما دانشجو-ورزشکاران است.”

تعدادی کشورهای اروپایی اتخاذ سیاست های مشابه به عنوان جهان در تلاش برای مهار COVID-19.

بازی در اسپانیا و فرانسه, لیگ فوتبال را رو به جلو بدون طرفداران برای دو هفته بعد در حالی که تمام رویدادهای ورزشی در ایتالیا شده است به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 3.

طی دو روز گذشته با والنسیا و پاریس سنت ژرمن بازی خود را در صفحه اصلی روابط در دور 16 از لیگ قهرمانان اروپا برابر آتالانتا و بوروسیا دورتموند در پشت درهای بسته.

از صبح روز پنجشنبه بیش از 1300 موارد گزارش شده در ایالات متحده با 38 کشته و هشت نفر بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی شیوع استفاده از ترکیب منابع داده.

بیش از 4,600 اند: پس از شیوع کروناویروس آغاز شد و در ووهان یک شهر واقع در مرکزی چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته. وجود دارد بیش از 126,000 موارد در سطح جهانی با 68,000 بازیافت.

Rudy Gobert, Utah Jazz
رودی Gobert #27 از یوتا جاز dunks در طول سه ماهه سوم از بازی مقابل بوستون سلتیکز در TD Garden در تاریخ 6 مارس در بوستون ماساچوست است.
عمر راولینگس/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>