نمایشنامه نویس Terrence McNally می میرد در 81 پس از Coronavirus عوارض

نیوزویک | No comments

نمایشنامه نویس Terrence McNally درگذشت در روز سه شنبه در سن 81, عوارض زیر به خاطر این کوروناویروس.

تونی برنده جایزه نمایشنامه نویس درگذشت در ساراسوتا فلوریدا با توجه به مهلت. McNally بود سرطان ریه بازمانده با بیماری انسدادی مزمن ریوی. McNally است که معروف ترین فرد به مرگ از COVID-19.

مهلت گزارش داد که McNally است جان سالم توسط شوهر تام Kirdahy ro او ازدواج کرده و از سال 2003 به عنوان به خوبی به عنوان برادرش پیتر McNally.

در 2019, McNally اهدا شد جایزه تونی برای یک عمر دستاورد در تئاتر است. McNally برنده Tonys در دهه 90 برای نمایشنامه های او را دوست دارم! بگیریم! شفقت! در سال 1995 و کلاس کارشناسی ارشد در سال 1996. او همچنین برنده Tonys برای موزیکال Kiss of the Spider Woman در سال 1993 و Ragtime در سال 1998 که او نوشت: کتاب برای.

در طول زندگی اش McNally نوشت: ده ها تن از پخش شروع با و چیزهایی که به دست انداز در شب در سال 1964 و اخیرا آتش و هوا در سال 2018 است. در سال 1975 بازیگر ریتا مورنو برنده تونی-جایزه برای عملکرد خود را در بازی های خود را ریتز. او موضوع 2018 مستند هر عمل از زندگی.

terrence mcnally
نمایشنامه نویس Terrence McNally به نظر می رسد در یک پرتره گرفته شده در خانه خود را در تاریخ 2 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.
Al پریرا/گتی

McNally متولد شد و در سن پترزبورگ فلوریدا در سال 1938. او به نیویورک نقل مکان کرد و در سال 1956 به مطالعه روزنامه نگاری در دانشگاه کلمبیا با توجه به Broadway.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>