Pointe در آشپزخانه و بیشتر: رقص باله در میان coronavirus

باله آموزش آغاز می شود در این باره اما در این سن از بیماری همه گیر کوروناویروسیک آشپزخانه و پشت یک نیمکت تبدیل به یک جایگزین برای حتی امریکا بیشتر نخبگان بالرین. زمانی که این بیماری همه گیر شروع به خاموش کردن کشور تمام فصول و قرار شد در خود نگه دارد. اما در حالی که نشان می دهد نمی تواند در این آموزش ها همچنان ادامه دارد.
 
“بدن ما هستند… بسیار از این ابزار استفاده می کنیم که برای بیان هنر و بنابراین یک رقصنده باله بدن بسیار بسیار honed ساعت ها و ساعت از آموزش گفت:” ویرجینیا جانسون, مدیر هنری, Dance Theatre of Harlem. در ماه مارس باله شرکت در دیترویت به برتر جدید کارنامه هنگام اجرای برنامه لغو شد. جانسون آن را به نام “ویرانگر است.”

Dance Theatre of Harlem دیگر ممکن است در یک استودیو 8 ساعت در روز, اما آنها شرکت برگزاری کلاس ها و تمرینات آنلاین از خانه از جمله کلاس باله, pointe برای زنان مطبوع و یوگا.
 
“ما در انجام بسیاری از تقویت و آن را بسیار ثابت” گفت: رقصنده لیندزی Donnell که زمان رقص فضایی است که در مورد یک 6-توسط-منطقه 8 پا در نیویورک اتاق نشیمن-slash-اتاق خواب. “من همواره در تلاش برای نگاه مثبت در این شرایط پس از آن شده است واقعا جالب… وجود دارد نوع سرد راه های پیدا کردن مرکز ما به خاطر شما نمی توانید به سقوط بیش از. شما واقعا باید برای تبدیل شدن به بدن آگاه است.”

US-HEALTH-VIRUS
نشانه نمایش داده شده خارج از مرکز لینکلن در آوریل 16, 2020 در شهر نیویورک است. آنجلا WEISS/خبرگزاری گتی ایماژ

در ماه مارس, American Ballet Theatre بود بسته بندی تا آخر هفته از اجرای برنامه در کالیفرنیا و تنظیم شده بود در تور برای یک ماه قبل از رفتن به خانه به 80 سالگرد فصل بهار هنگامی که آن را در انتظار قرار داده شد. در حال حاضر شرکت های مشهور جهان نیز برگزاری کلاس ها هر روز در زوم.

“قطعا به چالش کشیدن” گفت: رقصنده اصلی کریستین شوچنکو که اذعان کرد هرگز, داشتن بیش از یک هفته است. زمانی که قرنطینه آغاز شده و در ابتدا او با استفاده از کانتر آشپزخانه به عنوان یک باره. “من تا به حال به ازنو همه چیز را به طور کامل به خاطر من هرگز از خانه کار می کرد. این یک کار از خانه نوع از کار.”
 
اعضای شرکت به طور معمول چهره خود را بیشتر خسته کننده برنامه در طول فصل بهار شروع کلاس بعد از ساعت 10 صبح و پس از چند ساعت از تمرینات و اجرای هشت هفته است. در حال حاضر هر رقصنده دریافت یک قطعه از سالن به نام مارلی برای کمک به آنها را به عمل در خانه, اما در شهر نیویورک فضایی است در تامین کوتاه مدت.
 
“وجود دارد تنها تا آنجا که من در واقع می توانید در خانه انجام دهید” گفت: American Ballet Theatre, سولیست Calvin سلطنتی III اشاره کرد که در 500 فوت مربع آپارتمان در نیویورک جهش هستند. سلطنتی است که در آینده آسیب, آهنگ به طبقات و مطبوع زمانی که او می تواند از اتاق نشیمن خود را و یا مدیتیشن در بالکن که در آن یک نرده همچنین می تواند در خدمت به عنوان باره. “زمانی که ما به عقب بر گردیم به استودیو و پشت صحنه آن را به شگفت انگیز است.”

dance-screenshot4.jpg

جدا از نمونه کلاس باله زنان داده می شود پوینت کلاس برای کمک به نگه داشتن آنها را در انگشتان پای خود را در کفش پوشیدن آنها را بر روی صحنه. رقصندگان نیز مطبوع کلاس های متمرکز بر کشش و گروه های عضلانی خاص.

زمانی که فروش بلیط توقف

این باله نیویورک است اعلام کرد در حال حاضر آن را نمی خواهد آن را یاد اجرای فندق شکن در اطراف تعطیلات. آمریکایی و باله تئاتر نیز نمی بازگشت خود را برای فصل پاییز, یک حرکت ABT مدیر اجرایی کارا بارنت به نام “دردناک” اما بهداشت عمومی از واقعیت است.
 
“ما فروش بلیط و تور هزینه ها شیر سهم درآمد ما در هر سال داده شده و البته در سال 2020 بدون بلیط هزینه و بدون هزینه تور هر نقطه در چشم” گفت: بارنت. “ما واقعا تبدیل شده اند بیشتر متکی از همیشه در سخاوتمندانه اهدا کنندگان.”
 
در حالی که این شرکت مطمئن است که آن را قادر به در اجرای حرکت رو به جلو آنها در حال بررسی امکان استفاده از هوای سالن و همچنین به عنوان به طور بالقوه livestreaming اجرای برنامه به مخاطبان در سراسر کشور است. در این شرکت 80 سال به بارنت دانش و آخرین بار آن را تا به حال واقعا قرار بر عملکرد مکث بود که در طول جنگ جهانی دوم است.

Reimagining رقص آنلاین

در حالی که فیزیکی و چالش های مالی باقی بماند رقص جهان در حال بازسازی خود را آنلاین. Dance Theatre of Harlem, پخش کامل اجراها و مصاحبه با آن DTH در تقاضا.

“من احساس می کنم که بسیاری از هنر و فرهنگ — آن را به عنوان به طوری منحصر به فرد شما باید به لباس پوشیدن شما باید به علاقه داشتن. همه این موانع را به طور ناگهانی کاهش” گفت: Donnell که کار کرده است در جدید محتوای آنلاین. “این واقعا متناسب با DTH ماموریت بیش از حد چرا که من فکر می کنم ما بنیانگذار آرتور میچل او آغاز شده و این شرکت با این ایده که رقص برای همه است.”

dance-screenshot2.jpg

به طور مشابه, ABT راه اندازی یک فصل مجازی به نام American Ballet Theatre خارج از صحنه نمایش روزانه برنامه نویسی از جمله مکالمات در کلاس های ارکستر کنسرت, مو و آرایش, آموزش و بررسی تاریخی.
 
“ما تا به حال به فکر کردن در مورد راه های دیگر برای ارائه سحر و جادو و هنرمندی ABT رقصندگان را به مخاطبان گسترده تر گفت:” بارنت. آنلاین فصل شامل 275 پست 78 قطعه از محتوای اصلی پنج سری ویدیو جدید و هشت ویژگی های خاص است. اولین رویداد مجازی ABT برگزار شد بازدید 70,000 بار در 24 ساعت. مقایسه خانه اپرای متروپولیتن صندلی 3,800 مردم است. “ما می دانیم که حتی زمانی که ما بازگشت به سنتی ما سرمایه گذاری… من فکر می کنم که ما را ضبط همه چیز و ما آن را به اشتراک در سیستم عامل های مختلف.”
 
به عنوان رقصنده آنها را ببینید یک پوشش نقره ای بیش از حد در به چالش کشیدن بسیاری از بار.
 
“نکته مهم این است راست, در حال حاضر در رسانه های اجتماعی وجود دارد بنابراین بسیاری از کلاس های فوق العاده و بسیاری از شگفت انگیز, رقصنده اصلی رقاصان از سراسر جهان که در حال دادن کلاس و دادن مذاکرات و انجام همه این انگیزه چیزهایی که هرگز در گذشته اتفاق افتاده گفت:” شوچنکو.
 
او به تنهایی است. Donnell نیز قادر به گرفتن جریان کلاس از دور شرکت ها مانند قبل از هرگز.
 
“من احساس می کنم مثل آن متصل رقص جامعه جدید و زیبا راه” Donnell گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im