‘کلیپ رفتن بازیکنان خواهد بود قادر به انجام حملات از خانه به زودی

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش در سراسر جهان Niantic اعلام کرده است تغییرات بیشتری به خود بازی های تلفن همراه اجازه می دهد تا برای بازیکنان برای دریافت بیشتر از تجربه گوگل بروید نفوذ و هری پاتر: جادوگر متحد.

در یک پست جدید در وبلاگ Niantic تایید می کند که آن را به تغییرات زیر به گوگل بروید:

  • Niantic را ماجراجویی ویژگی همگام سازی آهنگ های خود را داخل جنبش ها و فعالیت های بهتر.
  • بازیکنان به زودی قادر خواهد بود به تیم با دوستان را در حملات از خانه
  • Niantic است که به دنبال به چگونگی آن می تواند کمک به بازیکنان دیدار و به اشتراک گذاری خاطرات عملا در مورد مورد علاقه خود را در دنیای واقعی مکان
  • گوگل بروید متحرک را نیز تغییر در این تابستان آن را به عنوان اجازه می دهد تا کسانی که مایل به شرکت در به انجام این کار از خانه. جزئیات بیشتر در مورد این به زودی خواهد آمد.
pokemon go raid week start time shiny bronzor
Niantic

همانطور که برای هری پاتر: جادوگران متحد, Niantic افزایش یافته است و این مقدار که در نزدیکی شما بر روی نقشه به طوری که بازیکن باید دید طلسم انرژی بیشتر یاد هری پاتر محتوا و نادر معجون مواد تشکیل دهنده است که کمک خواهد کرد که بازیکنان در حال پیشرفت است.

Niantic نیز معجون-تنظیم تنظیمات به طوری که بازیکن می تواند Foundables تخم ریزی به طور مستقیم در خانه خود را. هدیه نیز تنظیم شده شامل منابع مفید و افزایش مقدار بازیکن می تواند باز کردن هر روز.

ورود بازیکنان را ببینید بیشتر پورتال است که در حال تنظیم برای تشویق در خانه بازی و نیاز به ارتباط برقرار کردن با چندین پورتال شده است کاهش می یابد. تعداد پورتال تخصصی قبل از فرسودگی شغلی افزایش یافته و همچنین کاهش دوره استراحت برای پورتال. این تغییرات همچنین اجازه می دهد تا استقرار دو L7 و L8 رسنترس در هر پورتال.

همچنین پورتال شارژ اضافه شده است به عنوان یک ابزار جدید به صورت روزانه به اعتبار سمت Sojourner مدال.

این اولین بار نیست Niantic تغییر کرده است راه تلفن همراه خود را در تاریخ بازی کار کرده است. قبل از اعلام ابرا جامعه روز در ماه مارس این شرکت تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن این رویداد به عنوان به خوبی به عنوان آن را آسان تر برای بازیکنان به تجربه Pokémon رفتن از خانه.

بخور مدت افزایش یافته بود به یک ساعت به عنوان مخالف به طور معمول 30 دقیقه بیشتر کلیپ تخم ریزی خواهد شد که بخور دادن استفاده می شود و همچنین PokeStops انداختن هدیه بیشتر از حد معمول.

زمانی که گوگل بروید نبرد لیگ شروع به راه رفتن محدود به باز کردن جنگ برداشته شد اجازه می دهد بازیکن را به نبرد از راحتی از خانه خود را.

قبلا اعلام شد به تعویق افتاد و یا تغییر و حوادث بیشتر خواهد شد به احتمال زیاد در آینده تغییر دهید.

چه چیزی شما فکر می کنم از تغییرات آینده به گوگل بروید? اجازه دهید ما می دانیم در بخش نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im