‘Pokémon Mystery Dungeon: تیم امداد و نجات DX’ تاریخ انتشار: زمان هنگامی که و چگونه به دانلود بازسازی

نیوزویک | No comments

پس آشکار خود را در گوگل با لينک مستقيم در ژانویه اولین رمز و راز مأموریت زندان با بازی برای نینتندو سوئیچ به منتشر می شود و آن را به نام Pokémon Mystery Dungeon: تیم امداد و نجات DX.

بازسازی Pokémon Mystery Dungeon Red و Blue نجات تیم بازی ارائه می دهد دمدمی و سرگرم کننده گوگل spinoff بازی در سوئیچ برای اولین بار. به خصوص برای کسانی که هرگز به عناوین اصلی نجات تیم DX به عنوان راه مناسب برای جیب شما هیولا ثابت در حالی که انتظار برای ماه ژوئن شمشیر و سپر DLC.

در اینجا خلاصه ای از رسمی شرکت گوگل و آزادی مطبوعات:

جدید Pokémon Mystery Dungeon عنوان شد نشان داد Pokémon Mystery Dungeon: تیم امداد و نجات DX. مربیان می توانید دوباره کلاسیک عنوان Pokémon Mystery Dungeon: قرمز تیم امداد و نجات و Pokémon Mystery Dungeon: آبی تیم امداد و نجات با انتشار تصاویری خیره کننده تصویر-کتاب هنر ، این عنوان جدید در دسترس خواهد بود به طور انحصاری بر روی نینتندو تغییر در تاریخ 6 مارس سال 2020 است.

اگر شما می خواهید برای دریافت پرش در اوایل رمز و راز مأموریت زندان با جنون در اینجا زمانی که بازی انتظار برای انتشار در Nintendo eShop و دستورالعمل نحوه دانلود آن را یک بار آن را زندگی می کنند.

pokemon mystery dungeon rescue team dx switch
نینتندو

چه زمانی شما می توانید دانلود POKEMON MYSTERY DUNGEON: تیم امداد و نجات DX

آن هرگز آسان برای پیش بینی زمانی که عناوین ظاهر خواهد شد بر روی نینتندو سوئیچ فروشگاه اینترنتی.

با توجه به رسمی نینتندو پشتیبانی از صفحه در اینجا هنگامی که بازیکنان می توانند انتظار برای دانلود بازی از فروشگاه مجازی.

“بازی های خاص در دسترس هستند برای پیش خرید در Nintendo eShop قبل از تاریخ انتشار خود را. هنگامی که شما قبل از خرید یک بازی غیر قابل پخش نسخه از این بازی خواهد بود از قبل لود شده به سیستم خود را در زمان سفارش خود را. شما قادر خواهید بود برای شروع بازی آن را پس از دانلود یک به روز رسانی کوچک شروع در 12:00 p. m. EST در بازی و تاریخ انتشار. (لطفا توجه داشته باشید که برخی از شخص ثالث عنوان در دسترس نیست تا 12:00 pm PST در بازی و تاریخ انتشار.)”

فرض کنید که رسمی اسناد و مدارک دقیق است, رمز و راز مأموریت زندان با: تیم امداد و نجات DX در دسترس خواهد بود در روز جمعه 6 مارس 12 a. m. EST. برخی از کاربران ادعا کرده اند که آنها قادر به بازی به عنوان اوایل به عنوان 11 p. m. روز قبل از زمانی که عنوان شده است از قبل لود شده. به هر صورت ممکن پارسه نیاز به صبر کنید تا زمانی که در اواخر روز پنجشنبه یا شب جمعه به دانلود بازی.

نیز وجود دارد برخی از کاربران که مدعی لینک بیداری در دسترس نیست در نیمه شب در آن تاریخ انتشار, اما ما همچنان برای به روز رسانی این بخش به عنوان ما بیشتر بدانید.

چگونه برای دانلود POKEMON MYSTERY DUNGEON: تیم امداد و نجات DX

برای دانلود Pokémon Mystery Dungeon: تیم امداد و نجات DXآینده نگر بازیکنان باید وارد Nintendo eShop با اتصال به اینترنت. معمولا عناوین جدید بر روی صفحه اما خریداران می توانند به صورت دستی جستجو برای عنوان به عنوان به خوبی.

یک نسخه ی نمایشی برای این بازی است که در حال حاضر در دسترس است و ما پیشنهاد بازی قبل از آن به عنوان آزادی اگر شما در حصار در مورد خرید. پیشرفت شما در نسخه ی نمایشی حمل را به بازی واقعی پس از خرید بنابراین شما فقط باید به بازی از طریق محتوای نسخه ی نمایشی یک بار.

Pokémon Mystery Dungeon: تیم امداد و نجات DX در دسترس است 6 مارس برای نینتندو سوئیچ.

آیا شما هیجان زده برای آینده گوگل spinoff? اجازه دهید ما می دانیم در بخش نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>