پلیس سرکوب مینیاپولیس ناآرامی های پس از شهردار مقصر کارتل سفید Supremacists

مینیاپولیس پلیس با شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به ضرب و شتم معترضان پس از شهرستان شهردار و فرماندار ایالت سرزنش سفید supremacists سازمان یافته جرم و جنایت و حتی عوامل خارجی برای stoking روز از خشونت است.

شنبه پنجم مستقیما بعد از تظاهرات خواستار عدالت برای جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در دستبند با افسران زانو در گردن او در خیابان مینیاپولیس.

افسران شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به جمعیت معترضان به آنها برای پراکنده کردن بعد از 8 p. m. مقررات منع رفت و آمد در شهر است.

معترضان پرتاب پرتابه به عنوان آنها عقب نشینی کردند و در نهایت شکست تا به گروه های کوچکتر.

خبرنگاران پوشش این درگیری گفت: در توییتر که پلیس از کار اخراج شده بود را بر روی آنها. در یک صدای جیر جیر از مولی هنسی-تلنگر از لس آنجلس تایمز او گفت که پلیس اخراج “پارگی کپسول های گاز در محدوده نقطه خالی” پس از او و دیگر خبرنگاران شناسایی خود را به عنوان رسانه ای.

دیگر خبرنگاران نیز توییتی که آنها تا به حال از کار اخراج شده است, از جمله علی Velshi از MSNBC و مایکل جورج از CBS. جورج مشترک یک عکس از CBS صدای مهندس جان Marschitz بود که با ضربه لاستیک گلوله. جورج گفت که مطبوعات منطقه بود و نه در 500 فوت از هر معترضان و خبرنگاران بود و اعتبار خود را نمایش داده و دوربین های خود را.

“من ضربه در پا توسط یک لاستیک گلوله هستم اما خوب است. پلیس ایالتی پشتیبانی توسط گارد ملی اخراج بی دلیل به یک به طور کامل صلح آمیز تجمع” Velshi نوشت.

“من ضربه در پا توسط یک لاستیک گلوله هستم اما خوب است. پلیس ایالتی پشتیبانی توسط گارد ملی اخراج بی دلیل به یک به طور کامل صلح آمیز تجمع” Velshi نوشت.

مینیاپولیس است کانون ناآرامی های گسترده ایالات متحده است. فرمانداران و شهرداران اعمال حکومت در روز شنبه و اعزام گارد ملی برای سرکوب خشونت است که در سمت چپ ساختمان ها و اتومبیل به آتش کشیده مجروح و حداقل دو نفر کشته شدند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش خشونت در چپ افراطی و رادیکال گروه Antifa.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری و مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz هر دو حزب دموکرات گفت: خشونت بود کار مردم از خارج از دولت است.

“ما در حال حاضر مقابله با سفید supremacists اعضای جرم و جنایت سازمان یافته از دولت محرکین و احتمالا حتی خارجی, بازیگران, برای از بین بردن و بی ثبات کردن شهر ما و منطقه ما,” فری در توییتر نوشت بدون ارائه شواهد.

Walz گفت که به عنوان بسیاری از 80 درصد از افراد دستگیر شده در جریان تظاهرات آمده بود از در خارج مینه سوتا است. او بیش از حد سرزنش کارتل های مواد مخدر و سفید supremacists. شهردار ملوین کارتر از مینیاپولیس’, خواهر, شهرستان St. Paul گفت که هر کس دستگیر و در شهر خود آمده بودند از کشورهای دیگر.

minneapolis police
پلیس پیشبرد روی تظاهرکنندگان که در اعتراض به قتل جورج فلوید در 30 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا.
اسکات اولسون/گتی

اما داده ها از Hennepin County زندان به نظر نمی رسد برای حمایت از این ادعا داده ها نشان می دهد که حدود 86 درصد از افراد دستگیر شده مرتبط با ناآرامی های زنده در مینه سوتا با توجه به KARE-تلویزیون. مینیاپولیس سخنگوی پلیس جان سالمند گفت: ایستگاه او معتقد است برخی از کسانی که دستگیر شده اند ممکن است به غلط آدرس به نظر می رسد محلی است.

عصر روز شنبه کارتر رفت و برگشت ادعای خود را از خارج از دولت محرکین و گفت که او تا به حال داده شده اطلاعات نادرست. در همان کنفرانس مطبوعاتی Walz گفت اولیه خود را 80 درصد برآورد شد و بر اساس اطلاعات از اجرای قانون است.

نیوزویک رسیده به شهردار فری برای نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im