پلیس انتقاد برای اجازه دادن به مردم برای دست انداختن مستند قوانین به کف زدن برای سرپرستان بر روی پل وست مینستر

شهری افسران پلیس را مورد انتقاد قرار گرفته است به ظاهر اجازه می دهد مردم را به نقض اجتماعی فاصله قوانین در یک توده جمع آوری بر روی پل وست مینستر.

صدها نفر از مردم بر روی پل در لندن برای شرکت در این هفته دور از کف زدن برای کارگران خط مقدم مبارزه با کروناویروس.

اما در انجام این کار, اجتماعی, فاصله, قوانین بودند پرهیاهو نادیده گرفت که مردم با هم بسته بندی شده به کف زدن به سلامتی و فیلم صحنه.

به مسائل بدتر – پلیس مجبور به صف خیابان با اتومبیل های گشت و افسران در پل بر روی رودخانه تیمز که تجزیه پارلمان و سنت توماس ” در بیمارستان که در آن بوریس جانسون تحت درمان در بخش مراقبت های ویژه برای Covid-19.

تعدادی از مردم انتقاد افسران برای انجام هر چیزی برای متوقف کردن مردم از موازین قوانین قبلا با استفاده از قدرت خود را برای متوقف کردن مردم از تنها نشستن در ساحل و بر روی نیمکت.

یکی در توئیتر خود نوشت: “پس من مانده اند در بیش از 3 هفته است. ایستاده بر آستان من به کف زدن کلید کارگران دیدم پلیس متفرق کردن گروه از دو نفر در سواحل همانطور که در اخبار اما اینجا پلیس در اطراف ایستاده و اجازه هیچ اجتماعی فاصله می گیرد. این همه تا خود زیاده.”

اسکاتلندیارد در بیانیه ای گفت: “ماموران همراه با دیگر خدمات اورژانس کارگران گرد هم آمدند شب گذشته بر روی پل وست مینستر برای جشن کار تمام کلید کارگران است.

“تعداد زیادی از اعضای عمومی نیز جمع آوری شده برای بیان قدردانی خود را. در حالی که بسیاری از مردم به رعایت اجتماعی فاصله ارشاد به نظر می رسد که برخی نداشت.

“ما به طور منظم به یاد افسران ما از اهمیت اجتماعی فاصله که در آن عملی خواهد شد و در ادامه انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im