پلیس به ضرب شلیک مرد پس از سلاح سرد در میشیگان فروشگاه بیش از یک ماسک

میشیگان کلانتر معاون در روز سه شنبه به ضرب گلوله یک مرد مظنون به سلاح سرد مرد دیگری که به چالش کشیده بود او را در مورد پوشیدن ماسک در یک فروشگاه پلیس در ایالات متحده گفت.

تیراندازی رخ داده در یتن County, south-west of Lansing حدود 30 دقیقه پس از سلاح سرد در کیفیت فراورده های لبنی فروشگاه, دولت, پلیس Lt برایان Oleksyk گفت.

یک کلانتر معاون خال خال مرد نقلیه در یک مجتمع مسکونی محله و به ضرب گلوله او را هنگامی که او از ماشین خود و تلاش برای حمله به او Lt Oleksyk گفت.

“رها کردن سلاح! رها کردن سلاح!” افسر 22-سال کهنه خواستار توجه به امنیت محله تصویری منتشر شده توسط پلیس.

مرد شان Ruis شد برگزاری یک پیچ گوشتی و چاقو ایتون شهرستان کلانتر تام رایش گفت.

“این بسیار مایه تاسف است او تا به حال به استفاده از سلاح خود را, اما او تا به حال به صرفه جویی در زندگی خود” کلانتر رایش گفت.

“او تا به حال به استفاده از نیروی مرگبار. او آن را به درستی.”

آقای Ruis, 43, از گرندلج که مشغول به کار در میشیگان گروه حمل و نقل, درگذشت یک بیمارستان است. او مظنون به سلاح سرد 77 ساله در داخل فروشگاه هنگامی که او مواجه شد در مورد پوشیدن ماسک Lt Oleksyk گفت.

سلاح سرد قربانی در یک وضعیت با ثبات در یک بیمارستان است.

فرماندار گرچن Whitmer دستور داده است تا مردم را به پوشیدن ماسک در فروشگاه ها به منظور کاهش خطر گسترش coronavirus.

“هدف در اینجا این است که به امن است. همه ما باید برای انجام بخشی از ما تا این نیست گسترش” کلانتر رایش گفت.

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به پوشیدن ماسک برای برخی تبدیل به یک بیانیه سیاسی و شده اند وجود دارد دیگر برخورد خشونت آمیز. در ماه مه یک گارد امنیتی در یک خانواده فروشگاه دلار در فلینت بود به ضرب گلوله پس از انکار ورود به یک مشتری بدون ماسک.

رهبر اکثریت سنا مایک Shirkey گفت: ماسک ها مهم است. اما او همچنین خواست عموم مردم به مقابله با مردم بیش از یک فقدان یک ماسک.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای خطر سلامت خود و یا زندگی خود را در طول بحث از پوشیدن ماسک در” آقای Shirkey گفت.

در ماه مه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشتعل جدید دشمنی با دادستان میشیگان دانا Nessel پس از او به نام او را “زود رنج کودک” برای امتناع از پوشیدن یک ماسک صورت در عمومی در سفر خود به دولت است.

در ضمن میشیگان از حزب دموکرات فرماندار گرچن Whitmer دیده می شود به عنوان یک پتانسیل معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد.

او مواجه شده است و یک واکنش قوی از anti-مستند معترضان بسیاری از آنها پشتیبانی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

Ms Whitmer ملی مشخصات تقویت شد که او تبدیل به یک هدف برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آنها او بارها انتقاد خود را برای پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

بعد از رویداد عمده در ایالات متحده در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری چرخه خواهد بود که جو بایدن دموکرات نامزد ریاست جمهوری اعلام کرد خود را در حال اجرا همسر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im