پلیس در فیلادلفیا دستگیری مردی که به سرقت برده آمبولانس و تلاش برای اجرای بیش از افسر که او را به ضرب گلوله

مردی که به سرقت برده یک آمبولانس و تلاش برای اجرای بیش از یک افسر که ضربه او را سه بار قبل از پیشرو پلیس در تعقیب از طریق خیابان های فیلادلفیا بازداشت شده است با پوشیدن یک جفت شورت.

پلیس گفت که آنها نامیده می شدند به یک متل در شمال شرق فیلادلفیا در اطراف 9.20 pm (2.20 pm GMT) پس از گزارش از یک اختلال داخلی شامل یک مرد و یک زن که لازم پزشکی برای یک یا چند طرف.

مرد مبارز شد و شروع به پریدن کرد به آمبولانس رانندگی در یکی از افسران که پزشکان تا به حال نام برای پشتیبان گیری کارکنان بازرس Sekou Kinebrew از پلیس فیلادلفیا گفت.

افسر شلیک سلاح خود را چهار برابر قابل توجه این مرد سه بار: دو بار در پای چپ و یک بار در سمت. افسر زده بود توسط آمبولانس و همراهی با آسیب که آقای Kinebrew به عنوان غیر تهدید کننده زندگی.

در طول متعاقب آن کم سرعت تعقیب پلیس به پایان رسید که در اطراف 10.40 pm آمبولانس سفر در سرعت های بین 10 و 25 مایل در ساعت.
مرد تنها با پوشیدن شلوارک زمانی که آمبولانس متوقف شد و او دستگیر شد


اعتبار: AP

فاصله بین مکان و آغاز و پایان تعقیب و گریز کمتر از 2.5 مایل اما آقای Kinebrew گفت: راننده چندین متوقف می شود قبل از او در نهایت به زندان گرفته شده و بدون حادثه.

در یک نقطه در تعقیب هوایی ویدیو نشان داد مرد توقف در پارکینگ یک رستوران مواد غذایی سریع و باز کردن درب به عنوان ماموران با نزدیک شدن. او سپس درایو کردن و بشکه به چند پلیس وسایل نقلیه مسدود کردن خروج.

آمبولانس مشخص شده که متعلق به فیلادلفیا آتش نشانی می آید به توقف برای حدود 10 ثانیه به عنوان افسران دوباره رویکرد قبل از اینکه راننده قوچ راه خود را در خیابان.

دو مشخص شده وسایل نقلیه پلیس زده بودند آقای Kinebrew گفت: اما هیچ افسران در نظر گرفته شده که به طور جدی زخمی در ارتباط با آن برخورد.

پلیس نیز در حال بررسی این که آیا راننده کمک به حادثه مربوط به شهروندان است. آقای Kinebrew گفت: یک کامیون یدک کش که محلی رسانه های خبری گفت: تا به حال سعی در دخالت در طول پیگیری مارس نیز زده شده است.

مشکوک به نظر می رسد به پوشیدن تنها یک جفت شورت زمانی که او گرفته شده بود را بازداشت تصویری نشان داد. انسان که گرفته شد به یک بیمارستان در 40s آقای Kinebrew گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de