پلیس در حال بررسی مادلین McCann ناپدید شدن شروع به حفر کردن سهم در آلمان نزدیک به جایی که گمان می کردند

پلیس برای تحقیق در مورد ناپدید شدن مادلین مک کین شروع به حفر زمین به خانه سابق نخست وزير.

کارآگاهان با استفاده از تجهیزات سنگین از جمله بیل مکانیکی کار آغاز شده و اوایل روز سه شنبه بررسی یک سهم فقط در خارج هانوفر شهر که در آن مسیحی Brückner زندگی می کردند به طور موقت در سال 2017.

Julai مایر از دفتر دادستان در نزدیکی برانشویگ به تلگراف گفت: “من می توانم تایید می کنند که جستجو انجام شده در ارتباط با تحقیقات مربوط به Maddie McCann مورد است و هنوز هم ادامه دارد. من نمی توانم افشای هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد بهره برداری است.”

Brückner یک محکوم کودک آزار بود که زندگی در پرتغال زمانی که مادلین رفت از دست رفته در ماه مه سال 2007 به عنوان متهم اصلی در ناپدید شدن او در ماه گذشته.

مقامات آلمانی گفته اند که آنها معتقد هستند او مرده است و ادعا می کنند که شواهد ارتباط Brückner به مورد.
پلیس دیده می شد حفاری در زمین


اعتبار: پیتر Steffen/dpa از طریق AP

پلیس محلی باید اذعان کرد که آنها به اندازه کافی نیست به اتهام Brückner و حاضر به فاش کردن آنچه که شواهد آنها در برابر drifter و محکوم مجرم جنسی

او در حال حاضر در زندان کیل در شمال آلمان در خدمت یک جمله برای جرائم مواد مخدر نیز بوده است به جرم تجاوز به عنف در پریا دا لوز رخ داد که در سال 2005.

متخصص کارآگاهان همراه معتاد به انفیه سگ وارد سهم در مدت کوتاهی پس از طلوع و صرف بیشتر از روز excavating یک گوشه ای خاص از یک طرح.

یک افسر دیده می شود می تواند قفسه سینه در یک سوراخ, در حالی که همکاران به نظر می رسد قرار دادن نمونه ها از زمین در کیسه های پلاستیکی.

حدود یک دوجین از کارآگاهان در محل و بیل مکانیکی مورد استفاده قرار گرفت به منظور حذف سنگ های بزرگ از زمین.

پزشکی قانونی وانت نیز پارک کردن در این نزدیکی هست.
به کار رفت و تا اوایل شب است و انتظار می رود همچنان در روزهای آینده


اعتبار: AP Photo/مارتین Meissner

منطقه پلیس در حال بررسی است که در حدود 20 متر مربع و نشسته در کنار کانال. این فکر که یک سوراخ آنها حفر شده است که حداقل دو متر عمق. یک زن و شوهر مسن که در نزدیکی زندگی می کنند گفت: آنها از خواب بیدار شده تا اوایل صبح روز سه شنبه با صدای افسران ورود.

فدرال کارآگاهان سفر از Wiesbaden برانشوایگ و هانوفر به صحنه و حداقل یک وسیله نقلیه رانده بود از برلین.

به کار رفت و در تمام طول روز به پایان رسید و در 6:30بعد از ظهر. انتظار می رود برای ادامه روز چهارشنبه.

در اوایل این ماه کارآگاهان در پرتغال انجام یک سری از جستجوها در چاه در منطقه Algarve.

Brückner شناخته شده است که زندگی در هانوفر در سال 2017, خواب در یک تریلر در حالی که مشغول به کار در یک مرکز تعمیر ماشین حدود چهار مایل دور از سهم سایت.

او اول شد یک مظنون در اطراف آن زمان هنگامی که او افتخار به یک دوست در یک نوار که او می دانست که چه اتفاقی افتاده است به مدلین مک کین به عنوان آنها به تماشای تلویزیون تجدید نظر در دهمین سالگرد ناپدید شدن او.

Brückner شده است به طور رسمی از بازجویی توسط پلیس آلمان مورد مادلین McCann بررسی و روشن نیست که چرا سه سال به تحقیق آنها را به طور ناگهانی شروع حفاری در این سایت.

با این حال در سال 2016 او در زندان به مدت 15 ماه بعد از پلیس زشت تصاویر کودکان موجود در میله های USB که او به خاک سپرده شد زیر و بدن سگ مرده در یک سایت در براونشوایگ.

در ماه دسامبر او محکوم شد و از سال 2005 تجاوز به یک توریست آمریکایی در پریا دا لوز و با توجه به هفت سال زندان.
مسیحی Brückner نخست مشکوک در مدلین ناپدید شدن اما نه متهم شده است


اعتبار: ایتالیایی CARABINIERI دفتر مطبوعات/خبرگزاری گتی ایماژ

Brückner است به دادگاه تجدید نظر محکومیت خود را و اگر موفق می شود از زندان آزاد شد در اوایل ماه دسامبر زمانی که حکم خود را در رابطه با مواد مخدر کامل است.

مقامات آلمانی که معتقد هستند از Brückner دخالت در مدلین از ربوده شدن به دستیابی به موفقیت در این مورد قبل از او واجد شرایط برای انتشار است.

Brückner است یک رشته از اعتقادات است که تاریخ به زمانی که او مورد تعرض به یک دختر شش ساله در یک پارک به عنوان یک نوجوان.

هانس کریستین Wolters این براونشوایگ دادستان به تازگی گفت: “شما نیز باید واقع بینانه به اندازه کافی است که این تحقیقات ممکن است منجر به اتهام قتل مادلین McCann. آن را می تواند متوقف شود اگر ما موفق به پیدا کردن گم شده و شواهد است.

“من در حال حاضر قادر به پیش بینی نتیجه تحقیقات ما اما ما هنوز متقاعد گناه متهم و امیدوارم که بیشتر امیدوار کننده تحقیقی روش.”

در حالی که پلیس آلمان اصرار آنها در حال انجام یک قتل تحقیقات اسکاتلندیارد هنوز درمان مادلین به عنوان یک فرد از دست رفته.

پلیس در پرتغال بازگشایی رسیدگی به تجاوز به یک زن ایرلندی نماینده تعطیلات در پریا دا رچ در سال 2004. هازل Behan شد حمله در شهر فقط 30 دقیقه از Praia da Luz که در آن مادلین رفت و گم شده است. او توضیح داد که مهاجم خود را به عنوان ارگاسم, ماشین, چشم آبی و, زبان انگلیسی با لهجه آلمانی.

ماه گذشته Brückner وکیل فریدریش Fülscher گفت: در مورد صورت مادلین: “به عنوان یک اقدام احتیاطی ما اطلاع عمومی دادستانی که مسیحی تنها به اظهار نظر در مورد اتهامات اگر در همه, از طریق ما.

“او در حال حاضر با استفاده از حق خود را به سکوت. این به این معنا نیست او چیزی برای پنهان کردن دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de