پلیس را صادر پیشگیری از تقلب و مشاوره در برابر coronavirus مربوط به کلاهبرداری به آنها هشدار می دهند بیشتر کلاهبرداران خواهد نارضايتى در نگرانی های عمومی در مورد این بیماری همه گیر به عنوان آن گسترش می یابد.

Greater Manchester پلیس (GMP) باید گفت: کلاهبرداران برگشتاندن مردم را به افشای اطلاعات شخصی توسط نما به عنوان مشروع بانک پلیس و مقامات بهداشتی از طریق تلفن و یا از طریق ایمیل.

به زور گفت که جنایتکاران مدعی هستند به ارائه راهنمایی های پزشکی, فرصت های سرمایه گذاری و یا یک مکان امن برای انتقال و یا نگه داشتن پول با استفاده از Covid-19 به عنوان یک پوشش داستان.

قربانیان Unsuspecting هستند و سپس توزیع بیش از اطلاعات مالی برای سارقان و یا کلیک کردن بر روی لینک های که ممکن است حاوی تروجان خطرناک.

GMP باید مردم خواست تا به درخواست یکی از دوستان و یا اعضای خانواده برای مشاوره قبل از تکمیل خرید از یک شرکت ناشناخته و نصب آخرین نرم افزار برای محافظت از تلفن های خود را از تهدید.

کارآگاه سرپرست Estelle Mathieson رئیس GMP جرایم اقتصادی و سایبری واحد گفت: “در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از تبلیغات اطراف coronavirus و آن را مورد توجه ما قرار است که کلاهبرداران با استفاده از چیزی است که عدم اطمینان بسیاری از, و بهره برداری از مردم بی گناه از سخت خود پول به دست آورده.

“این احتمال وجود دارد که در سراسر کشور کلاهبرداری از این نوع افزایش خواهد یافت به عنوان ویروس وضعیت همچنان ادامه دارد و GMP متعهد به شناسایی و هدف قرار دادن این مجرم و همچنین ترویج مشاوره به مردم است. بیشتر اطلاعات ما می تواند به مردم در مورد تقلب و چگونه برای محافظت از خود را آسان تر از آن خواهد بود به آن را متوقف کند از وقوع است.”
Greater Manchester, پلیس صادر کرده است پیشگیری از تقلب و مشاوره در برابر کلاهبرداری با استفاده از coronavirus به عنوان یک راه برای کسب درآمد


اعتبار: جو Giddens/PA

قربانیان در انگلستان گزارش کرده اند, ضرر و زیان در مجموع بیش از £800,000 از ماه فوریه با توجه به ملی تقلب در اداره اطلاعات.

ده از بیست و یک کلاهبرداری شناسایی شده که ماه درگیر خریداران ناامید از ماسک صورت با یک نفر پرداخت £15,000 برای ماسک است که هرگز تحویل داده است.

دیگر تقلب درگیر ایمیل ها و متون ادعا می شود از سازمان های تحقیقاتی مرتبط با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان بهداشت جهانی است.

کارشناسان هشدار داده اند که کلاهبرداران در حال تطبیق با ایمیل در تلاش برای فریب مردم به یک وب سایت جعلی تحمل یک HM مالیات و گمرک لوگو با وعده بازپرداخت مالیات.

این سایت که قربانیان را تشویق می کند برای به اشتراک گذاشتن بانک شماره کارت و اطلاعات شخصی ادعا می کند که به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus دولت راه اندازی یک مالیات جدید برنامه بازپرداخت.

محققان در Mimecast آنلاین شرکت امنیتی ثبت کرده اند صدها نفر از متن و یا ایمیل حاوی یک لینک است که هدایت کنندگان به آن با توجه به بار مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im