کارولینای جنوبی پلیس روز جمعه شناسایی دوم بدن یافت می شود در مورد از دست رفته 6 ساله فی Swetlik به عنوان Coty اسکات تیلور, a 30-year-old, همسایه دختر. پلیس گفت که آنها بر این باورند که دو بدن هستند “مرتبط است.”

“ما شواهد و تحقیقات ما نشان می دهد که آنها مرتبط” گروهبان اوان Antley گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه. تیلور Swetlik همسایه گفت اما تاکید کرد که او “نه یکی از بستگان او بود و نه یک دوست.”

با توجه به گروهبان و افسر خطاب به تیلور و جستجو خانه خود را پس از Swetlik رفت و گم شده در اوایل این هفته. تیلور محل اقامت است و تنها در مورد “100 تا 150 فوت” دور از Swetlik را Antley گفت. “ما تا به حال به صحبت آقای تیلور, ما تا به حال شده است در داخل خانه خود را,” او گفت:.

روند اخبار

Lexington پزشکی قانونی شهرستان مارگارت فیشر رسما شناسایی تیلور به عنوان یک 30 ساله مرد سفید. او گفت: بیشتر اطلاعات ارائه خواهد بود و پس از کالبد شکافی انجام شده است این آخر هفته.

مقامات در روز پنج شنبه اعلام کرد که بدن از Swetlik پیدا شده بود سه روز پس از او رفت از دست رفته در مقابل خانه اش در کیسی. او گذشته بود با بازی در حیاط جلو در بعد از ظهر دوشنبه در حدود 3:45 p. m. پس از فیلم های نظارت او نشان داد گرفتن اتوبوس مدرسه.

با توجه به Antley پلیس کشف بدن خود را پس از “بحرانی” قطعه ای از شواهد پیدا شد که آنها را وادار به بازگشت به محل سکونت آنها قبلا جستجو کرد.

faye2.png
فی Swetlik عکس خانوادگی

محققان در روز پنج شنبه به دنبال بهداشت کامیون از طریق کیسی محله چرچیل ارتفاعات با توجه به Antley.

“آنچه ما انجام شد تخلیه سطل زباله و به دنبال برای دیدن آنچه که بیرون آمد و قبل از آن وارد شد کامیون,” او گفت:. “به عنوان بخشی از آن جستجو کنیم در واقع انتقادی مورد از شواهد مربوط به تحقیق ما از آوردن فی Swetlik خانه.”

Antley می گویند آنچه در شواهد بود اما به اشتراک گذاشته شد که در آن یافت می شود در یک سطل زباله می تواند متعلق به تیلور و اقامت که در مورد “امر شده است:” در Swetlik را از دست رفته فرد بروشور.

“بر اساس این کشف ما تنگ کردن منطقه ای که ما احساس به عنوان یک تیم تحقیقاتی که ما نیاز به رفتن به عقب و به دنبال شواهد بیشتری,” او گفت:. “یکی دیگر از روش های جستجو که در منطقه… حتی اگر ما می شده اند وجود دارد چند بار ما بودند رفتن به عقب است.”

با توجه به Antley, Swetlik بدن واقع شده بود در یک “منطقه پوشیده شده از درخت بین محل اقامت و نپا قطعات خودرو” که در آن پلیس برگزار شد جلسات پیش از آن در هفته.

“بر اساس اطلاعات اولیه که دریافت ما از پزشکی قانونی دفتر ما معتقدیم که فی نشده بود در آن محل برای زمان بسیار طولانی در همه,” او گفت:.

“لحظه” پس از Swetlik بدن پیدا شد پلیس پس از کشف بدن از تیلور در محل اقامت خود Antley گفت.

هیچ اطلاعات داده شده در شیوه ای از تیلور مرگ است. او تا به حال هیچ سابقه جنایی و شناخته نشده بود به اجرای قانون قبل از این مورد با توجه به گروهبان.

“ما می خواهیم اطلاعات بیشتر در مورد Coty تیلور شروع در 3:44 بعد از ظهر دوشنبه” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de