پلیس در انگلستان را شکست پنجره یک اتومبیل پارک شده به یک مرد به دام افتاده در داخل تنها برای پیدا کردن او تلاش برای سرقت خودرو.

مستقل گزارش می دهد که West Midlands Police officers آمد به صحنه پس از یک عابر پیاده گزارش از یک مرد رفتار مشکوکی در داخل یک پارک فورد فوکوس. آنها شناسایی و از تماس با مرد داخل اما قادر به استخراج و او را از ماشین.

تلاش برای باز کردن درب از هر دو طرف کار نمی کند بنابراین یک پلیس با واکنش نیروی واحد تولید یک باتون و شکسته پنجره برای آزاد کردن اسیر مرد است.

Shattered car driver's side window
شکسته سمت راننده از پنجره یک خودرو
شهری-عکاس / گتی ایماژ

مرد تسکین کوتاه بود اما به عنوان یک جستجو از صفحات نشان داد که آنها تقلبی و خودرو به سرقت رفته شده است. مرد گرفته شده بود به پلیس بازداشت هر چند هویت خود شده است منتشر شد.

West Midlands Police صادر شده یک صدای جیر جیر در مورد این حادثه با یک عکس از پنجره های شکسته.

معلوم نیست که چرا انسان قادر به باز کردن درب خودرو از داخل است. بسیاری از فورد فوکوس مدل نمی آیند با درب اتوماتیک قفل به عنوان یک ویژگی استاندارد.

West Midlands Police پاسخ نمی دهند به نیوزویک‘s درخواست برای اظهار نظر در مورد بازداشت.

جالب, یک ق موضوع از ژانویه 2018 ارائه یک موضوع مشابه. ارسال شده به NoStupidQuestions subreddit های انگلیسی, نوجوان نوشت: “من هیچ کلید و مادر من است به من قفل شده در داخل خودرو. من شروع به کار در یک ساعت. لطفا به من کمک کنید ، :/” و شناسایی به عنوان یک ماشین 2009 تمرکز.

او در نهایت منتشر شد از ماشین زمانی که خواهر او در بر داشت یک کلید یدکی.

جنایتکاران تبدیل شده به پلیس در زمان قبل از مشکل. در 2018, نیوزویک گزارش داد در یک نروژی نوجوان که اقدام به کش رفتن یک ماشین در شب کریسمس.

17-year-old phoned Trøndelag پلیس زمانی که او موفق به دست آوردن ورود به یک ولوو پارک شده در خارج از نمایندگی خودرو, اما هنگامی که داخل خودرو او نمی تواند موتور آغاز شده و یا زبانه قفل درب برای فرار.

در وحشت به نام او که نشان داد تا به عصاره او را از این وضعیت است. مظنون شناخته شده بود به افسران متعدد قبلی سرقت خودرو تلاش اما در این موارد او حداقل قادر به خارج شدن از اتومبیل های که او می تواند شروع به آنها را. آنها همچنین اشاره کرد که درهای ولوو می تواند قفل شده است زمانی که این پسر را به دست آورد ورود.

در ماه اکتبر سال 2013 ساکنان سوانزی مشاهده یک دزد تلاش برای ایجاد کردن با Smart اسب سواری با توجه به تلگراف. که در مورد همسایگان احاطه خودرو پس از 23 سال متی دراپر به دست آورد ورود و برگزار درهای بسته تا زمانی که پلیس وارد به او را بازداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de