پلیس دست گرفتن تفنگ از زن و شوهر که اشاره سلاح در تظاهرات

لوئیس پلیس روز جمعه از کشف و ضبط یک تفنگ را در خانه خوانده شده را علامت و پاتریشیا McCloskeyبودند که عکس خارج از خانه خود با اشاره سلاح در سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان در یک تصویر است که ویروسی رفت. پلیس گفت: آنها اجرای یک حکم جستجو زمانی که آنها کشف و ضبط یک نیمه اتوماتیک .223 کالیبر تفنگ که مسابقات به شرح سلاح علامت McCloskey دیده شد برگزاری است.

لوئیس پلیس گروهبان کیت بارت گفت: سلاح کشف و ضبط شد به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به ویروسی حادثه از ژوئن 28. بارنت به نام McCloskeys اما حکم اعدام شد در آدرس خود را.

وکیل Al واتکینز که قبلا نشان داده که زن و شوهر به خبرنگاران گفت: در خارج از دادگاه روز شنبه که او نیز تبدیل بیش از تفنگ دست پاتریشیا McCloskey اشاره کرد و در تظاهرات, CBS, St. Louis وابسته KMOV-تلویزیون گزارش شده است. او گفت که او در اختیار داشتن اسلحه به مطمئن شوید که آن را با دستکاری. او همچنین ادعا کرد که این تفنگ کار نمی کند و که پاتریشیا McCloskey می دانستند که در زمان اعتراض.

جوئل شوارتز یک وکیل است که در حال حاضر نشان دهنده این زوج گفت: KMOV-تلویزیون McCloskeys استفاده می شود به عنوان یک “سیاسی فوتبال است.”

“من فکر می کنم ما نیاز به حذف تمام خارج از سر و صدا و نگاهی به حقایق مورد و نگاهی به قانون از قلعه دکترین” شوارتز گفت. “قلعه دکترین متحده شما حق دارند برای دفاع از اموال خود را در شیوه ای که معقول و منطقی بود و آن برای من روشن است که آنها انجام داد.”

با توجه به گزارش پلیس این زن و شوهر به نام به حال برای کمک در محل اقامت شب حادثه با زن و شوهر گفت: آنها شنیده صدای هیاهو خارج است. پلیس گفت: زمانی که زن و شوهر در ادامه به بررسی اغتشاش کردند و مشاهده کردند یک گروه بزرگی از افراد به زور شکستن دروازه آهن مشخص شده با: “هیچ خاطی خصوصی” و “خیابان” ، آنها گفته پلیس آنها مسلح خود را پس از آنها دیدم چند نفر در این گروه که مسلح بودند و گفت: این گروه فریاد زد فحاشی و تهدید در آنها.

علامت McCloskey گفت KMOV-تلویزیون بلافاصله پس از حادثه ای که او و همسرش که هر دو وکیل بودند رو به “angry mob” در خصوصی خود را در خیابان و ترس برای زندگی خود را پس از دروازه خود را نابود شده بود.

اما تصویری در گردش در رسانه های اجتماعی نشان داد معترضان باز کردن و راه رفتن را از طریق ناگسستنی دروازه. معلوم نیست که در واقع از آن بود که آسیب دیده و یا تخریب آن KMOV گزارش شده است.

Nasheeli Aldridge کمک کرده و منجر به اعتراض شد که سازمان یافته توسط یک گروه به نام “انتظار ما است.” او گفت: معترضان مسالمت آمیز و بدون تهدید شد تا کنون ساخته شده است. این گروه در راهپیمایی به شهردار Lyda Krewson خانه پس از او خوانده شده نام و آدرس تعدادی از ساکنان که نوشته بود نامه خواستار defunding اداره پلیس در طول یک Facebook پخش زنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de