پلیس بازدید نیل گیمن پس از او پرواز 11,000 مایل به جدا به طور جداگانه از آماندا پالمر در طول مستند

نیوزویک | No comments

پلیس پرداخت مراجعه به نیل گیمن پس از او نقض اسکاتلند coronavirus مستند قوانین پرواز بیش از 11 ، 000 مایل از نیوزیلند به منزوی و دور از همسرش آماندا پالمر.

تحسین فارسی نویسنده برانگیخت و پس از او در هفته گذشته نشان داد که او تا به حال سفر به خانه خود را در اسکاتلند پس از او و همسر خواننده تصمیم گرفت آنها “نیاز به هر یک از دیگر برخی از فضا.”

Gaiman, 59 شرح داده شده در وبلاگ خود چگونه او پرواز کرده بود “نقاب و دستکش” از اوکلند به لس آنجلس قبل از وارد شدن در یک پرواز به لندن و پس از آن قرض گرفته شده یک ماشین را به درایو به اسکاتلند.

تنها ضروری سفر مجاز تحت مستند قوانین در اسکاتلند و گردشگران و دوم صاحبان خانه بارها و بارها خواست به دور ماندن. این کشور دیده می شود بیش از 14,000 تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و 2,103 مرگ و میر با توجه به آخرین آمار و ارقام از دولت اسکاتلند.

پس Gaiman را نقض قوانین یک سخنگوی پلیس اسکاتلند تایید کرد و او از افسران و تا به حال داده شده است “مشاوره مناسب.”

در بیانیه ای به انتخاببازرس لیندا آلن گفت: “افسران سفر کرده اند Neil Gaiman و گفتاری به او در مورد اقدامات خود را. او داده شده است مناسب مشاوره در مورد سفر ضروری و یادآوری در مورد دستورالعمل های جاری در اسکاتلند است.”

Neil Gaiman
نیل گیمن و آماندا پالمر حضور در جهانی برتر از آمازون اصلی “خوب پیشگویی’ در Odeon لوکس میدان لستر در 28 مه سال 2019 در لندن, انگلستان.
مایک Marsland/WireImage

Gaiman تصمیم به پرواز به اسکاتلند موجب انتقاد از اسکاتلند سیاستمداران و همچنین کاربران توییتر.

ایان Blackford حزب ملی اسکاتلند به وست رهبر گفت: Gaiman تصمیم بود “gobsmacking.”

“آیا من می توانم فقط به یاد هر کس دیگری به فکر آمدن به ارتفاعات این است که در برابر قوانین و مقررات” او هنوز توییتی. “از انتهای دیگر از این سیاره است gobsmacking. ما ضمن استقبال از همه به ارتفاعات زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار. در حال حاضر برای دور ماندن.”

یک کاربر توییتر خواست Gaiman نه برای تشویق به سفر به خانه دوم.

“نیل ما در مستند در اسکاتلند است. شاید اصلا تشویق عامیانه برای سفر به خانه دوم – به خصوص در جزیره کوچک جوامع” سندی تامپسون نوشت. “من متاسفم برای شما مشکلات و sympathise خود را با وضعیت اما ما در حال انجام بهترین های ما برای صرفه جویی در زندگی در حال حاضر و این بدان معناست که هر کس اقامت قرار داده است.”

Gaiman پاسخ داد: “من در حال حاضر انگلستان مالیات پرداخت کننده و در اسکاتلند رای گیری رول. من به خانه رفتم.”

او همچنین در دفاع از تصمیم خود در دیگر صدای جیر جیر نوشتن: “شما مجاز به رفتن به خانه. من و پس از آن جدا شده به مدت دو هفته. که با شکستن قوانین از مستند.”

با توجه به همسرم Gaiman متعلق به خانه در Skye برای بیش از یک دهه است. اصلی خود, خانه و خانواده, در ووداستاک ،

در وبلاگ خود پست نویسنده—که رمان شامل آمریکا خدایان خوب پیشگویی و استارداست—گفت که او تا به حال شده است در نیوزیلند با پالمر و پسر خود را خاکستر تا دو هفته پیش زمانی که این کشور رفت و از سطح چهار مستند به سه.

او در توصیف سفر خود به اسکاتلند به عنوان “حقیقی” و تشبیه آن به سفر پس از 11 سپتامبر 2001 حملات تروریستی.

“هر دو پرواز بودند سورئال به خصوص پرواز به لندن. خالی فرودگاه عمدتا خالی هواپیما. آن را به من از پرواز یک هفته پس از 9/11: همه چیز تغییر کرده است,” او نوشت.

“همچنین از لحاظ عاطفی سخت است. آماندا و من تا به حال خودمان را در یک محل بلافاصله قبل از من سمت چپ (تقصیر من من می ترسم من می خواهم به او صدمه دیده و احساسات بسیار بد و… در واقع فراتر از آن است که هیچ یک از هر کسی دیگری را در کسب و کار).

“ما توافق کردیم که ما نیاز به هر یک از دیگر برخی از فضا که تا به حال شده است در تامین کوتاه مدت در مستند در نیوزیلند. پس از آن یک نوع غم از پرواز حتی بدون جهان در مستند و یک نوع غم از درایو.”

او افزود: “من نیاز به جایی من می تواند صحبت کردن با مردم در انگلستان در حالی که آنها و من بیدار بودند نه فقط قبل از صبحانه و بعد از شام. و من نیاز به جایی که من می تواند همچنان به منزوی به راحتی که قطعا نیست خانه ما در وودستاک در حال حاضر در ظرفیت با پنج خانواده هایی که فرار کرده اند منهتن و بروکلین و بوستون.

“هنگامی که جهان باز می شود و سفر آسان تر می شود آماندا و خاکستر و من به دنبال به جلو به با هم بودن دوباره در وودستکک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>