وجود دارد یک فعالیت سیاسی است که هنوز لغو شده است در نور از شیوع کروناویروس: کمپین جمع آوری کمک های مالی.
 
در حالی که انتخابات ریاست جمهوری و کنگره مبارزات باید تنظیم به دنیای جدید عجیب و غریب دیجیتال تظاهرات tele-سالن شهر و مبتنی زمین-بازی عملیات جمع آوری کمک های مردمی منطقه است که در حال حاضر مشغول به کار به طور موثر آنلاین. نامزدها باید مدت طولانی است که سرمایه گذاری و رشد دیجیتال جمع آوری کمک ابزار و دیدن آن را به عنوان یک مهم در مبارزات انتخاباتی تابع.

اما همه گیر و متعاقب آن بی ثباتی اقتصادی را برای پول درخواست ظریف کار است. با مردم شغل و معیشت در خطر — افزایش نرخ بیکاری در برنامه های کاربردی در حال حاضر سقوط دولت websites — نامزدها باید به در نظر گرفتن حساسیت در اطراف جمع آوری پول در زمان بحران به دیگر جنبه های زندگی روزانه را به توقف screeching.
 
“شما باید کمی فکر است که وجود دارد مقدار زیادی از مسائل که ممکن است جلوگیری از کسی که از بودن قادر به کمک و یا کمک می کند تا آنجا که آنها می خواهم به گفت:” جو بایدن کمپین سخنگوی TJ Ducklo.
 
اما کمپین جمع آوری کمک مالی نمی کند پایین.

“ما در حال جمع آوری پول دیجیتالی انجام می دهند مجازی جمع آوری اعانه [و] در ادامه به خلاق در مورد نحوه استفاده از ویدئو و یا عناصر چند رسانه ای می گوید:” Ducklo با این استدلال که رئیس جمهور تهمت را از دست داده و همه گیر باعث شده است که حتی بیشتر حس فوریت در میان دموکرات ها برای بیرون راندن او از اتاق در حالی که ایجاد شور و شوق در سراسر بایدن نامزدی.
 
پس از چند روز بحث — که نشان داد بایدن و برنی ساندرز ایستاده یک “اجتماعی دور” شش فوت از هم جدا و تداوم آرنج به جای تکان دادن دست به بایدن مبارزات انتخاباتی خود را به حال, بهترین بحث جمع آوری کمک های مردمی مسافت بیش از هر یک از این گذشته 10 قبلی بحث شب. دست زدن به COVID-19 بود رئیس موضوع بحث است.
 
پیش از اولیه مسابقات در آریزونا و فلوریدا و ایلینوی در شنبه ساندرز’ کمپین ارسال یک زمین, جمع آوری اعانه, درخواست هواداران برای تراشه در $2.70 و اعلام کرد آن را دریافت کرده بود بیش از 10 میلیون دلار کمک های مالی به تاریخ. روز چهارشنبه اما ساندرز’ مدیر کمپین با ارسال یک ایمیل به هواداران بگویم سناتور خواهد بود ارزیابی مسیر رو به جلو و نه شامل یک لینک به اهدا. به جای آن ارائه شده یک لینک به ساندرز’ پاسخ به همه گیر.
 
و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات به حالت تعلیق رئیس جمهور تظاهرات اعانه ادامه apace. “ما باید قوی ترین جمع آوری کمک های مردمی در عملیات های ریاست جمهوری, تاریخچه و ما unmatchable داده و دیجیتال عملیات ما را منحصر به فرد مجهز به حفظ دیجیتال جمع آوری کمک های مردمی عملیات” گفت: سخنگوی Kayleigh McEnany.
 
در یک یادداشت به توافق قانونگذاران مجلس ملی کنگره کمیته کمپین صندلی تام Emmer گفت: اعضا باید “حساس است که خود را اهدا کنندگان ممکن است دچار ضرر و زیان مالی در طول این بیماری همه گیر.” اما قانونگذاران می “هنوز هم نشستن و جمع آوری کمک های مردمی تماس و لمس پایه با اهدا کنندگان درخواست آنها چگونه هستند و چگونه آنها در حال دست زدن به این بحران است.”
 
شیوع می آید به عنوان دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه بسته بندی تا با نزدیک به 60 درصد از نمایندگان تعلق می گیرد. بایدن برنده تمام مسابقات در روز سه شنبه و انباشته از 1,093 نمایندگان به ساندرز’ 802 نمایندگان. چنین لحظه ای را در زمان عادی در حال حاضر نخست جذب سرمایه فرصت برای بایدن مبارزات انتخاباتی.
 
“در این نقطه از لحاظ تاریخی چه اتفاقی خواهد افتاد این است که ما می خواهم به شدت شروع به محوری برای انتخابات عمومی به بحث در مورد مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته با DNC و واقعا ساختن زیرساخت های واقعا رقابت با جمهوری خواهان در ماه نوامبر گفت:” روفوس Gifford, رئیس جمهور اوباما در سال 2012 از کمپین مدیر امور مالی و طرفدار بایدن. “از آن خواهد شد به طور کلی سخت تر برای جمع آوری پول در زمانی که مردم نگران هستند… این ساده ترین و یا بهترین زمان برای جمع آوری پول بنابراین شما مجبور به اذعان این واقعیت به خصوص با توجه به ما نمی دانیم که چه مدت است که رفتن به گذشته است.”
 
در این زمان بی سابقه مبارزات به دنبال حفظ اهدا کنندگان درگیر و به دنبال راه هایی برای برگزاری رویدادهای اجازه می دهد همکاران به اتصال آن با نامزد طریق سیستم عامل مانند Facebook یا ایجاد جامعه گروه های چت مانند آنچه’sApp.
 
“واضح است که ما در حال ورود به یک دنیای جدید برای جمع آوری کمک های مالی سیاسی که در آن مبارزات نیاز به یادگیری برای استقرار ارتباطات تعاملی جدید و موثر راه” گفت: Michael Kempner سابق bundler برای رئیس جمهور اوباما است که جمع آوری کمک مالی برای بایدن. “با استفاده از مجازی یک به یک و یک به چند ابزار خواهد بود یک منبع اولیه برای مبارزات برای توسعه روابط شخصی با اهدا کنندگان. اگر مورد استفاده قرار گیرد به طور موثر می تواند بسیار موفق باشد.”
 
در برخی از راه مبارزات شاید ممکن است قادر به افزایش تعهد آنلاین با توجه به اجتماعی فاصله. در حالی که آن را می آید از طریق شرایط ناگوار وجود دارد بیشتر اسیر مخاطب از صفحه اصلی.
 
از وجود آن می شود یک سوال از پیام. با میلیون ها نفر رو به آینده نامشخص و برخی نه دانستن زمانی که آنها را ببینید یک چک بعدی مبارزات باید پیاده روی یک خط خوب هنگامی که درخواست برای پول است.
 
“من فکر می کنم هر زمان شما را در جمع آوری کمک های مالی به طور کلی شما باید به فکر می کنم از این پیام است که شما در حال ارسال” گفت: سفیر سابق Wally بروستر است که جمع آوری کمک های مردمی برای یمن و مبارزه است. “بدیهی است که اولین چیزی که هر کسی از جمله خودم که رسیدن به کسی که می خواهید آنها را به اولین اولویت خود را و خانواده خود را به خوبی بودن اما ما همچنین نمی خواهم نمی دهد کسی این فرصت را به شرکت در دموکراسی اگر آنها را انتخاب کنید. این چیزی است که آنها می توانند با پول خود را.”
 
در توجه داشته باشید خود را به قانونگذاران جمهوری خواه نماینده Emmer اذعان ابهامات پیش رو نیز ممکن است اعمال می شود به جمع آوری کمک های مردمی: “در برخی از نقطه اگر همه چیز رو به تشدید, بزرگ, جمع آوری, جمع آوری اعانه, ایمیل تقاضاها و پست الکترونیکی تقاضاها ممکن است نیاز به متوقف می شود,” او گفت:.
 
اما در حال حاضر تقاضاها همچنان گاهی در آتش سریع با چند ایمیل و پیام های متنی ضربه آمریکایی’ صندوق در هر روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de