سیاست: آخرین اخبار: Grant Shapps اذعان نصف دو متر حکومت ‘هنوز هم می تواند امن’

  • بوریس جانسون را به “جهانی بریتانیا’ عوام بیانیه در 1.15 pm
  • دنبال آخرین coronavirus اخبار در ما زنده وبلاگ
  • 600,000 مشاغل از دست رفته در طول مستند – ما را دنبال کنید وبلاگ کسب و کار
  • منحصر به فرد: هیچ مدرکی برای دو متری قانون, Oxford, کارشناسان می گویند
  • مستند یک فاجعه برای جامعه’ می گوید خداوند لاهه
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

Gبیهوده گویی Shapps اصرار دارد که کاهش دو متر حکومت نیمه “هنوز هم می تواند امن” و اذعان قاعده این است که آسیب رساندن به مهمان نوازی به عنوان جدید اشتغال ارقام نشان می دهد تاثیر اقتصادی coronavirus.

این وزیر حمل و نقل حاکی از این است که دولت می تواند به کاهش اجتماعی فاصله ارشاد به دلیل “وجود دارد که مردم کمتر در اطراف با بیماری” کاهش خطر انتقال.

در مورد خواسته ها از صنعت مهمان نوازی که نشان داد ظرفیت می تواند با دو برابر کاهش در حکومت آقای Shapps اعتراف کرد: “من اصلا مخالفم با این اعداد و ارقام.”

او گفت: “هیچ کس آن را دوست دارم به پایین آمدن به یک متر بیشتر از من.

“آنچه ما باید انجام دهید این است مطمئن شوید که ما می توانیم – اگر ما را که در پایین به یک متر – با افزایش ویروس.”

دولت نوظهور تحت فشار به عمل پس از تعداد زیادی از مردم در شرکت انگلیسی payman کاهش بیش از 600 ، 000 در ماه آوریل است.

بوریس جانسون را در بیانیه ای به مجلس عوام در مورد ‘جهانی بریتانیا’ در 1.15 ساعت بعد از ظهر امروز که در آن او می رود به ارزیابی خوش بینانه از آینده به عنوان یک تجارت مستقل کشور خارج از اتحادیه اروپا.

صدراعظم از دوک لنکستر مایکل گوو خواهد شد و سپس به روز رسانی نمایندگان مجلس در جریان پیشرفت در این پست Brexit تجارت مذاکرات با بروکسل است.

دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

دولت کار بر روی پل هوایی ‘پشت صحنه’

تیوی وزیر حمل و نقل Grant Shapps اشاره کرده ما می توانیم انتظار یک اطلاعیه در “پل هوایی’ در هفته آینده گفت: “در پشت صحنه ما در حال کار بر روی آن است.

“کار و نگاه کردن و شروع به کار با کشورهایی که با آنها پل هوایی و یا مسافرت های بین المللی دالان به عنوان آنها را به درستی شناخته می شود – از آنجا که آن می تواند دریا, کشتی و یا قطار – ما در حال کار با آن کشورها به انجام این کار است.

“ما نمی خواهد در یک موقعیت برای اعلام آن کشور – که در آن ترتیبات متقابل در محل – تا 29.

“بنابراین انتظار نداریم که هر چیزی در این هفته من فکر می کنم من درست می گوید این تنها پایان هفته آینده.”

ترزا Coffey می گوید: او ‘استقبال’ مارکوس Rashford شور

تیوی کار می کنند و حقوق بازنشستگی کرده در پاسخ به این وعده های غذایی مدرسه ردیف پس از او زودتر توییتهایی شد انتقاد (دیدن 09.48 پست).

او گفت که او مورد استقبال فوتبالیست “شور و شوق برای حمایت از کودکان و آسیب پذیر در جامعه”.

Ms Coffey افزود: “ما در حال کار برای همان هدف. من و این دولت ادامه خواهد داد به طور فعال کمک و حمایت از خانواده ها و کسب و کار از طریق این اورژانس و فراتر از آن.”

بیشتر از حزب محافظه کار حمایت مارکوس Rashford کمپین

Conservative MP جورج فریمن نیز ارائه شده حمایت خود را به آقای Rashford کمپین به گسترش رایگان وعده های غذایی مدرسه در طول تابستان است.

او نوشت و گفت که وعده های غذایی مدرسه هستند “تاسیسات” برای خانواده های کم درآمد.

“بیایید انجام کار درست” او گفت:.

ترزا Coffey چهره آمریکا ‘روزنوشت’ نظر در وعده های غذایی مدرسه

Ms Coffey شده است خواست به “رقابت کنار” توسط مارکوس Rashford پس از او وزن در یک “روزنوشت نظر” در این بحث بیش از وعده های غذایی مدرسه.

در یک سری از توییت منچستر یونایتد مهاجم گفت: “هنگامی که شما صبح از خواب بیدار و اجرا حمام خود را یک ثانیه به فکر می کنم در مورد پدر و مادر که تا به حال خود را به آب خاموش در طول مستند.”

کار و حقوق بازنشستگی دبیر در پاسخ به انگلستان جلو و گفت: “آب نمی تواند قطع شود ،

آقای Rashford گفت که او “نگران” است که آن را تنها “صدای جیر جیر من شما اذعان” و با التماس او را به “رقابت کنار گذاشته و برای یک ثانیه”.

کار انتقاد وزیر کابینه با سایه دبیر خانه نیک توماس-Symonds متهم او را از ساخت “روزنوشت” پاسخ به “قدرتمند کمپین”.

مارکوس Rashford دریافت حزب محافظه پشتوانه برای وعده های غذایی مدرسه کمپین

Education انتخاب رئیس کمیته رابرت Halfon انداخته است حمایت خود را پشت سر فوتبالیست کمپین به گسترش رایگان مدارس وعده های غذایی در طول تعطیلات تابستان.

آقای Halfon گفت که او با حمایت این طرح به دلیل “بسیاری از مردم این کشور در حال مبارزه برای نگه داشتن یک سقف بالای سر خود و خانواده خود را تغذیه”.

این حزب محافظه کار MP اقدام دولت برای کمک به خانواده های آسیب پذیر با افزایش دستمزد زندگی می کنند و برش مالیات پایین تر بگیر و نگه داشتن سوخت وظیفه یخ زده.

او افزود: “نخست وزیر گفت که زمانی که ما آمده ایم از این ما نمی خواهد در ریاضت دوباره.

“اگر این مورد است, من فکر می کنم یک مثال مهم است این خواهد بود برای نگه داشتن مدرسه وعده غذایی برنامه در طول تابستان به دلیل آن است که مقدار زیادی از پول اضافی اگر شما اضافه کردن تمام دولت های مختلف مواد غذایی, برنامه های, اما آن را ساده کار می کند و آن را درک کنند.

“من فکر می کنم که چرا مارکوس Rashford زیادی پشتیبانی می کند.”

آنچه در دستور کار امروز ؟

ثانیهقبل از اینکه چیزی است که شما باید به نگاه به جلو در سیاست امروز:

11.30 صبح: Alok Sharma یک ساعته پرسش و پاسخ با سایه صدراعظم Anneliese Dodds که امن یک سوال فوری در مورد تاثیر coronavirus در اقتصاد بریتانیا

1.15 ساعت: بوریس جانسون را در بیانیه ای به مجلس عوام در مورد “جهانی بریتانیا” که در آن او می رود به ارزیابی خوش بینانه از آینده به عنوان یک تجارت مستقل کشور خارج از اتحادیه اروپا.

2.30 pm: Michael Gove به روز رسانی خواهد شد نمایندگان مجلس در جریان پیشرفت در این پست Brexit تجارت مذاکرات با بروکسل است.

5pm: روزانه در خیابان داونینگ جلسه سیاست زندگی می کنند به روز رسانی خواهد شد شما چه کسی خواهد بود فیلدینگ سوال زمانی که ما می شنویم.

امروز صفحه اول

Tsalim روزانه تلگراف آگهی در هشدار از سابق محافظه کار رهبر پروردگار لاهه در توصیف این مستند به عنوان یک “فاجعه برای جامعه ما” که باعث اقتصادی “فاجعه” برای صدها نفر از هزاران نفر از مردم.

شما می توانید قطعه خود را در اینجا:

خوب صبح

We در حال لگد زدن به روز با اطلاعات جدیدی از فایرفاکس است که نشان می دهد که تعداد زیادی از مردم در شرکت انگلیسی payman کاهش بیش از 600 ، 000 در ماه آوریل است.

نرخ بیکاری به طور غیر منتظره ای باثبات در 3.9 درصد بیش از سه ماه به مارس اما امروز صبح Grant Shapps اذعان دارد که “افتضاح بسیاری رفتن” زیر سطح – اشاره به این که 9 میلیون نفر از مردم هنوز در طرح کردند.

حمل و نقل وزیر گفت که “مشکلات و خطرات” پیش روست.

این نهاد دولت تحت تمدید فشار برای کاهش دو متر در قاعده است. ما شما را از آخرین در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im