فقیر علامت های اجبار رانندگان بی پروا به تحرکاتی دیده بان هشدار

فقیر جاده علامت مجبور است رانندگان به ایجاد بی پروا مانور حمل و نقل watchdog هشدار داده است به عنوان آن را راه اندازی کرده است جدید ابزار آنلاین به پرچم آسیب دیده و یا پنهان ،

حمل و نقل گفت: تمرکز جدید خود را مرتب کردن بر اساس من ثبت نام پایگاه داده که امروز راه اندازی کرده است برای اولین بار است که رانندگان را قادر به دقت اشاره کردن مشکل علامت در بزرگراه ها و جاده ها.

مستقل دیده بان گفت: این اطلاعات را پس از آن می توان به لابی, بزرگراه, انگلستان به رفع علائم بیشتر باعث سردرگمی رانندگان.

در حال حاضر رانندگان باید برای گزارش هر گونه مشکلات با بزرگراه یا جاده علامت به صورت جداگانه به بزرگراه انگلستان از طریق تلفن یا ایمیل.

این سازمان همچنین پیش از این با نام در بزرگراه انگلستان به تغییر طراحی از نشانه های جاده ای خود را برای بهبود دید به رانندگان است.

آنتونی اسمیت مدیر اجرایی حمل و نقل تمرکز گفت: “تحقیقات ما نشان می دهد موقعیت فعلی اتصال جاده اعداد در بزرگراه علامت می تواند منجر به بی دقتی در رانندگی که شاید می تواند توان جلوگیری کرد.

“حمل و نقل تمرکز نشان می دهد که بزرگراه انگلستان بررسی موقعیت محل اتصال اعداد بر روی نشانه های جاده ای برای اطمینان از حداکثر دید برای ایمنی و راحتی از تمام کاربران جاده ها است.”

این ابزار جدید می آید به تحقیقاتی که قبلا انجام شده توسط حمل و نقل تمرکز یافت که 17 درصد از رانندگان اعتراف کرد به ساخت یک برنامه به طور بالقوه ناامن مانور’ به دلیل اتصال تعداد پنهان شد.

بیشتر از 29 درصد گفت که آنها تا به حال از دست رفته یک اتصال پس از عدم توجه به تعداد.

این دیده بان گفت که در حدود 40 تا 60 درصد از تصادفات جاده ای رخ داده در اتصالات.

این تحقیقات همچنین نشان داد که 74 درصد از رانندگان گفت: علت اصلی آنها را نشانه رفته بود و وسایل نقلیه بزرگتر رانندگی در داخل کوچه. پس از آن 47 درصد گفت: آنها تا به حال از دست رفته نشانه ها با توجه به بیش از حد رشد پوشش گیاهی 36 درصد با توجه به آسیب دیده و یا فرسوده علائم و و 29 درصد با توجه به علامت های ضعیف روشنایی.

از امروز رانندگان قادر خواهد بود برای رفتن به حمل و نقل تمرکز را مرتب کردن بر اساس من ثبت نام صفحه و قرار دادن یک علامت بر روی نقشه های آنلاین به پرچم چه مشکل است با آن.

حمل و نقل گفت: همچنین می خواستم به شنیدن از رانندگان در مورد مشکلات با علائم الکترونیک در بزرگراه ها و جاده ها.

Mr اسمیت افزود: “ما می خواهیم به شنیدن از کاربران در مورد نشانه ها و اطلاعات است که تا به ابتدا. ما به شما استفاده از آنچه به شما می گویند به مطبوعات بزرگراه انگلستان به سفر راحت تر و امن تر است.

“وجود دارد هیچ چیز خسته کننده تر از از دست رفته خود را turnoff چون نشانه ای پنهان شده بود پشت یک درخت و یا از دست رفته اطلاعات حیاتی.

“در حالی که ما باید برخی از امن ترین جاده ها هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از نشانه هایی که شکسته گیج کننده و یا خارج از تاریخ. اگر آن را روشن و آن را امن نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de