فقیر تعادل کار و زندگی است که به احتمال زیاد باعث بیماری

مردم با یک فقیر تعادل کار و زندگی هستند به احتمال زیاد به رنج می برند بیماری یک مطالعه جدید نشان داده است.

کسانی که در تلاش برای رسیدن به یک تعادل بین زندگی حرفه ای و شخصی دو بار به عنوان به احتمال زیاد به گزارش فیزیکی بیمار با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله BMC Public Health.

اطلاعات بیش از 32,000 کار اروپایی مردان و زنان مورد بررسی قرار گرفت از جمله اطلاعات در 1600 در انگلیسی.

محققان دریافتند ارتباط بین خود گزارش بیماری و ضعیف تعادل کار و زندگی بود و کمی برجسته تر در میان زنان نسبت به مردان است.

اما مردان با احتمال بیشتری به گزارش فقیر تعادل کار و زندگی.

این نویسنده گفت که یافته های خود را استفاده می شود می تواند توسط کارفرمایان به “ایجاد یک فضای کار و کار انعطاف پذیر زمان برای مقابله با مسائل مربوط به شغل فشار به منظور کاهش مشکلات بهداشت و درمان”.

این مطالعه منجر نویسنده عزیز را در منسا, یک محقق دکترا در دانشگاه بیلفلد آلمان گفت: “سنتی و انتظارات اجتماعی از رفتار مردان و زنان – که در آن زنان مسئول مراقبت و فعالیت های خانگی و مردان مسئول پرداخت کار می کنند – ممکن است توضیح جنسیتی کار و زندگی تعادل و نامطلوب سلامت ما مشاهده شده است.”

دکتر نیکلاس کوفی Adjei همکاری نویسنده این مطالعه از لایبنیتس موسسه تحقیقات پیشگیری و اپیدمیولوژی – BIPS آلمان افزود: “ساعات کار طولانی, افزایش روانی دخالت در کار انعطاف ناپذیر کار و بار و گرانباری نقش همه می تواند کمک به کار و زندگی تعارض در میان کارکنان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de