پاپ فرانسیس تست شده برای coronavirus پس از اینکه قادر به حضور در تعدادی از حوادث.

83 سال از کلیسای کاتولیک که اغلب می آید به تماس نزدیک با مردم هنگامی که او برکت آنها دنبال شد در زیر آب و در هفته گذشته طی یک چهارشنبه خدمات dabbing بینی خود را اغلب با یک پارچه.

روز بعد او قادر به شرکت در جرم او به خاطر جشن در Archbasilica سنت جان Lateran در رم به مناسبت شروع لنت کاتولیک انتشار اخبار چلیپا در حال حاضر گزارش شده است.

Matteo برونی مقدس دیدن دفتر مطبوعاتی مدیر گفت: پنج شنبه گذشته که پاپ مانده بود و در اتاق خود را به سانتا Marca که در آن او زندگی می کند در واتیکان “با توجه به اندک indisposition,” the Catholic News Agency (CNA) گزارش شده است.

Pope Francis
پاپ فرانسیس در جشن چهارشنبه در سانتا سابینا کلیسای تاریخ 26 فوریه سال 2020 در شهر واتیکان, واتیکان. پاپ تست شده برای coronavirus پس از نمایش علائم سرماخوردگی.
واتیکان استخر/گتی ایماژ

پاپ نیز قادر به ارائه یک سخنرانی در قصر پاپ و تا به حال به لغو دو دیگر مخاطبان است.

طول بزرگ بعدی ظاهر عمومی روز یکشنبه گفت که مؤمنان با تجمع در میدان سنت پیتر که برای اولین بار در خود پاپی او نمی خواهد بود قادر به حضور معنوی روزهای پرهیز و روزه عقب نشینی در نزدیکی رم با ارشد واتیکان مقامات.

او گفت: “متاسفانه سرد من مانع از شرکت در این سال. من خواهد بود که پس از مراقبه از اینجا.”

این روزنامه ایتالیایی Il Messaggero گزارش داد که پاپ که تا به حال از دست رفته بخشی از ریه پس از یک بیماری تنفسی هنگامی که او جوان بود یک سواب آزمون که برگشتم منفی است. نیوزویک در تماس است دفتر مطبوعاتی واتیکان برای نظر بیشتر.

این مقاله گزارش شده است که شیوع برخورد کرده بود گردشگری با موزه واتیکان رنج 60 درصد افت در حضور.

ایتالیا باقی مانده است سخت ترین-آمار کشور اروپایی از coronavirus با مرگ و میر ضربه 52 و تعداد موارد تایید شده که گذشته از 2000.

ایتالیایی, خبرگزاری Ansa گزارش شده است که شیوع تحت فشار قرار دادند بيمارستان در منطقه لومباردی به نقطه شکستن. مقامات دادگاه تجدید نظر به بیمارستان های خصوصی برای استفاده از تخت خود را برای ایجاد بخش برای coronavirus بیماران.

شهرهای متعددی مواجه شده اند مستند و فضاهای عمومی بسته شده اند. اما ایتالیایی مقامات بهداشت گفت که آنها اعتماد به نفس است که شیوع بیماری می تواند شامل شود.

رئیس ملی ایتالیا سلامت موسسه سیلویو Brusaferro گفت: “در پایان هفته ما را درک خواهد کرد اگر و چقدر مهار اقدامات در جای خود قرار داده اند آهسته این بیماری همه گیر.”

“ما انتظار داریم که نتایج مثبت من خوشبین هستم. ما از همه شهروندان برای همکاری است. کمک های خود را مهم است برای شکستن زنجیره ای از عفونت,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im