پورتلند شهردار jeered توسط معترضان بعد از هدفمند با گاز اشک آور

پورتلند اورگان — پورتلند شهردار مواجه خصمانه جمعیت معترضان شنبه شب. آنها فریاد زد و به شدت او را مورد پرسش, به عنوان او تلاش برای تجمع تظاهرکنندگان ایم که درگیری بارها و بارها با ماموران فدرال ارسال شده در توسط رئیس جمهور تهمت به سرکوب مداوم اعتراضات در این شهر است.

آن 55 شب متوالی از اعتراضات در اینجا در برابر خشونت پلیس و به دنبال نژادی عدالت است. آنها منجر به درگیری با ماموران فدرال و به آن دسته از افسران استقرار گاز اشک آور هر شب برای بیش از یک هفته, گزارش CBS پورتلند وابسته KOIN-تلویزیون.

جمعه شب بود و هیچ تفاوتی ندارد.

طولانی نیست پس از شهردار تد ویلر به پایان رسید صحبت کردن آتش سوزی آغاز شد و در داخل حصار اطراف دادگاه فدرال در مرکز شهر پورتلند. که منجر به ماموران فدرال شلیک گاز اشک آور فلش-انفجار نارنجک و فلفل توپ به سمت جمعیت KOIN هانا ری لمبرت در توئیتر خود نوشت:

یک لحظه وجود دارد از سبک سری:

پورتلند پلیس گفت: عود و دیگر دستگاه های آتش زا پرتاب شد و بیش از نرده ها منجر به آتش سوزی در رواق بین نرده ها و ساختمان.

آتش بازی راه اندازی شد خاموش ناراحت کننده یکی از معترضان می گوید:

بعد پورتلند پلیس تا به حال یک هشدار شدید به تظاهرکنندگان:

همانطور که برای ویلر او گفت: صدها نفر از مردم جمع شده بودند در نزدیکی دادگاه “من می خواهم برای تشکر از هزاران نفر از شما که آمده اند به مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اشغال این شهر است. دلیل این است که مهم است آن است که فقط اتفاق می افتد در پورتلند. … ما در خط مقدم اینجا در پورتلند.”

دموکراتیک شهردار مخالف ماموران فدرال حضور در اورگان بزرگترین شهرستان, اما او مواجه شده است و انتقادهای تند از طرف بسیاری و حضور او نشده بود با استقبال بسیاری که فریاد می کشید و سوگند در او.

ویلر تلاش چهارشنبه شب شنیده می شود بیش از یک خرد کردن جمعیت که به او فقط چند پا در گوشه خیابان و احاطه او را به عنوان او راه می رفت وجود دارد به صحبت می کنند.

برگزاری فقط یک میکروفون متصل به یک سخنران با یک طناب چرخ آن را به نام “گوش دادن جلسه” و باز برای سوال بعد از چند دقیقه – اما معلوم نیست اگر کسی می تواند بشنود بیش از جمعیت عصبانی.

حدود 20 فوت دور Black Lives Matter سخنرانان بسیج یک جمعیت چند هزار.

برخی از ساکنان پورتلند از جمله اعضای شورای شهر را متهم ویلر نه reining در پلیس محلی که با استفاده از گاز اشک آور چندین بار قبل از اینکه ماموران فدرال وارد اوایل این ماه در پاسخ به نزدیک به دو ماه از شبانه اعتراضات پس از جورج فلوید کشته شد. دیگران از جمله رهبران کسب و کار را محکوم کرده اند ویلر برای آوردن وضعیت تحت کنترل قبل از این عوامل نشان داد.

در حالی که مصرف سوالات چهار شنبه شب ویلر بود برای انتقاد از اقدامات خود را در اداره پلیس نمی defunding پلیس محلی و نداشتن پورتلند پلیس حفاظت از مردم از ماموران فدرال. شهردار گفت که او می خواهد به استفاده از انرژی اعتراض به ایجاد تغییرات.

ویلر سپس خطاب به خیلی بزرگتر از جمعیت مطرح بالکن و گفت: “من اینجا هستم تا امشب را با شما ایستاده.”

برخی از سخنرانان با تمجید از شهردار به صورت ایستاده با آنها وجود دارد و سلامتی همراه با بوس و فحاشی به چرخ و بسیاری در میان جمعیت شعار می دادند “Black lives matter!”

ویلر را متشنج شب ظاهر شهر آمد ساعت پس از وکلای مدافع برای اورگان خواست یک قاضی به صدور سفارش محدود در برابر ماموران فدرال اعزام به سرکوب تظاهرات.

همچنین در روز چهارشنبه شورای شهر ممنوع اعلام کرد پلیس از همکاری با ماموران فدرال و یا دستگیری خبرنگاران و یا حقوقی ناظران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de