پورتلند شهردار اشک تانک توسط ماموران فدرال در اعتراض

شهردار پورتلند اورگان بود اشک با گاز کشته شده توسط دولت ایالات متحده در اواخر روز چهارشنبه به عنوان او ایستاده بود در حصار امنیت مرکز شهر دادگاه فدرال در طول یک شب دیگر از تظاهرات. تظاهرکنندگان درگیر شدند و بارها و بارها با ماموران فدرال ارسال شده در توسط رئیس جمهور تهمت به سرکوب مداوم اعتراضات در این شهر است.

آن 55 شب متوالی تظاهرات در پورتلند علیه خشونت پلیس و به دنبال نژادی عدالت است. آنها منجر به درگیری با ماموران فدرال و به آن دسته از افسران استقرار گاز اشک آور هر شب برای بیش از یک هفته, گزارش CBS پورتلند وابسته KOIN-تلویزیون.

جمعه شب بود و هیچ تفاوتی ندارد.

شهردار تد ویلر یک دموکرات گفت: این اولین بار بود او شده است می خواهم اشک با گاز کشته شوند. او به نظر می رسد کمی خیره شدن و سرفه به عنوان او قرار داده بر روی یک جفت از عینک کسی دست او و نوشیدن آب است. او را ترک نمی کند نقطه خود را در مقابل با این حال و در ادامه به گاز است.

در اطراف چرخ اعتراض خروشان با تظاهر کنندگان روشنایی یک آتش سوزی بزرگ در فضای بین یک حصار و علامت O. هتفیلد فدرال دادگاه و با پاپ-پاپ-پاپ از ماموران فدرال استقرار گاز اشک آور و نارنجک و فلفل توپ به جمعیت.
 
آن را بلافاصله روشن اگر ماموران فدرال می دانستند ویلر در جمعیت زمانی که آنها با استفاده از گاز اشک آور.

seattle-mayor-ted-wheeler-at-protests-on-night-of-072220.jpg
پورتلند اورگان شهردار تد ویلر احاطه شده بود با گاز اشک آور شلیک شده توسط ماموران فدرال در یک تظاهرات در شهر در شب 22 ژوئیه سال 2020 است. KOIN-تلویزیون

KOIN هانا ری لامبرت در صحنه:

آتش بازی راه اندازی شد خاموش ناراحت کننده یکی از معترضان می گوید:

بعد پورتلند پلیس تا به حال یک هشدار شدید به معترضان:

ویلر بیشتر بود jeered به عنوان او تلاش برای تجمع تظاهرکنندگان بود اما به طور خلاصه تحسین زمانی که او فریاد زد: “Black Lives Matter” و پمپ مشت خود را در هوا.

شهردار مخالف ماموران فدرال حضور در اورگان بزرگترین شهرستان, اما در مواجهه انتقادهای تند از طرف بسیاری و حضور او نشده بود با استقبال بسیاری که فریاد می کشید و سوگند در او.
 
“من می خواهم برای تشکر از هزاران نفر از شما که آمده اند به مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اشغال این شهر” ویلر گفت: صدها نفر از مردم جمع شده بودند در نزدیکی دادگاه فدرال. “دلیل این است که مهم است آن است که فقط اتفاق می افتد در پورتلند … ما در خط مقدم اینجا در پورتلند.”
 
برخی از ساکنان پورتلند از جمله اعضای شورای شهر را متهم ویلر نه reining در پلیس محلی که با استفاده از گاز اشک آور چندین بار قبل از اینکه ماموران فدرال وارد اوایل این ماه در پاسخ به این نزدیک به دو ماه از شبانه اعتراضات پس از جورج فلوید کشته شد. دیگران از جمله رهبران کسب و کار را محکوم کرده اند ویلر برای آوردن وضعیت تحت کنترل قبل از این عوامل نشان داد.
 
معترضان در این جمعیت برگزار شد نشانه های هوا است که به عنوان خوانده شده “گاز اشک آور تد” در اشاره به پورتلند پلیس اداره استفاده از این ماده قبل از ماموران فدرال وارد است. زمانی که شهردار در سمت چپ اعتراض حدود 12:40 a. m. برخی از معترضان او را احاطه و با عصبانیت فریاد زد: او را به عنوان او راه می رفت دور. یک نفر فریاد زد: “شما رو به اینجا هر شب!”
 
در حالی که مصرف سوالات چهار شنبه شب و قبل از او اشک با گاز کشته – ویلر بود برای انتقاد از اقدامات خود را در اداره پلیس نمی defunding پلیس محلی و نداشتن پورتلند پلیس حفاظت از مردم از ماموران فدرال. شهردار گفت که او می خواهد به استفاده از انرژی اعتراض به ایجاد تغییرات.
 
ویلر سپس خطاب به خیلی بزرگتر از جمعیت مطرح بالکن و گفت: “من اینجا هستم تا امشب را با شما ایستاده.”
 
اوایل روز چهارشنبه شورای شهر ممنوع اعلام کرد پلیس از همکاری با ماموران فدرال و یا دستگیری خبرنگاران و یا حقوقی ناظران.
 
ویلر را متشنج شب ظاهر شهر آمد ساعت پس از وکلای مدافع برای اورگان خواست یک قاضی به صدور سفارش محدود در برابر ماموران فدرال اعزام به سرکوب تظاهرات.

و ACLU ثبت یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه روز شنبه به نمایندگی از پزشکان داوطلب شده اند که با توجه به مجروح شد. آن مدعی است که ماموران فدرال را با استفاده از لاستیک گلوله های گاز اشک آور و گاز فلفل اسپری باتوم و نارنجک علیه پزشکان در تخلف از فدرال برای حمایت از آزادی بیان و آزادی حرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de