پورتلند اعتراض مسالمت آمیز پس از دولت های محلی و افسران وارد

پورتلند — اورگان پلیس در زمان بیش از حفاظت از یک دادگاه فدرال در پورتلند شده است که هدف از تظاهرات خشونت آمیز به مقامات محلی سعی کنید برای tamp پایین تظاهرات که موجب ویرانی شهر هر شب به مدت بیش از دو ماه پس از قتل جورج فلوید.

داشتن ایالتی و محلی افسران گام تا حضور خود را بخشی از یک معامله بین فرماندار دموکرات و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که با هدف به منظور جلب کردن تعدادی از عوامل آمریکا در دست جریان ناآرامی ها.

پورتلند پلیس پاک کردن یک پارک صبح روز پنج شنبه در سراسر از علامت O. هتفیلد فدرال دادگاه که تظاهرکنندگان استفاده کرده اند به عنوان یک مرحله بندی زمین اما بازگشایی این پارک در مدت کوتاهی قبل از تاریک.

در حالی که سربازان خال خال شد اوایل شنبه شب در به طور منظم لباس در داخل حصار اطراف ساختمان فدرال آنها دیده نمی شود در خیابان ها به عنوان شب مسن تر شدیم به گزارش CBS پورتلند وابسته KOIN-تلویزیون.

Protest against racial inequality in Portland
مردم در اعتراض به نابرابری نژادی و خشونت پلیس در پورتلند اورگان در تاریخ 30 ژوئیه سال 2020 است. CAITLIN OCHS / ایسنا

10:30 p. m. صدها نفر از مردم جمع شده بودند و گوش دادن به سخنرانی در مقابل دادگستری مرکز یک ساختمان است که یک بلوک بیش از دادگاه ها و خانه های شهر و شهرستان اجرای قانون دفاتر. هیچ نشانه ای از سربازان دولت و یا پلیس محلی و جمعیت باقی مانده صلح آمیز است.

تظاهرکنندگان که تعداد شامل مادران و جانبازان — نمایش علائم شعار شعارهایی مانند “نه عدالت بدون صلح” به گوش آزاد, رپ و خواست همکار معترضان به باقی می ماند صلح آمیز KOIN گفت.

مدت کوتاهی پس از نیمه شب کسی که شروع یک آتش سوزی کوچک در داخل حصار و چند تن دیگر از معترضان به کار کرده و برای خاموش کردن آن است. برخی از افراد صعود حصار و دیگران راه اندازی چند آتش بازی شد اما به سرعت متنبه توسط تظاهرکنندگان قصد نگه داشتن صلح از شب دست نخورده KOIN اضافه شده است.

بر اساس این توافق اعلام شده توسط رژیم صهیونیستی است. کیت براون ماموران فدرال فرستاده شده توسط رئیس جمهور تهمت به آغاز شد مرحله به مرحله برداشت با Oregon State Police مصرف بیش از خارج از ساختمان. اما مقامات فدرال اصرار عوامل را ترک نمی کنید این شهر به طور کامل اما می تواند در حالت آماده به کار در مورد آنها مورد نیاز است.

آقای ترامپ گفت: در یک صدای جیر جیر که ایالات متحده افسران می ماند در پورتلند تا خشونت تحت کنترل است. “اگر او می تواند آن را انجام نمی, دولت فدرال آن را انجام دهد برای او. ما نمی خواهد ترک تا زمانی که ایمنی!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در مورد براون گفت که او انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کنترل “آنارشیست ها & آشوبگران.”

آلیشیا Goss, که گفت که او می خواهم به 60 شب متوالی تظاهرات گفت: اواخر روز پنجشنبه او تردید کرد.

“من باور نمی کنه” او گفت:. “من آن را باور نمی کند تا زمانی که من آن را ببینید.”

Jaleel Oneman منتظر سخنرانی شروع به رشد جمعیت در اوایل شب و گفت که او انتظار ندارد تفاوت زیادی بین ماموران فدرال و پلیس ایالتی خواهد بود که گشت معترضان روز شنبه برای اولین بار.

“جلوگیری از مخفی شدن در پشت همه چیز را که شما می گویید. جلوگیری از مخفی شدن پشت مدالها خود را متوقف پنهان شده در پشت خود نهفته است, جلوگیری از مخفی شدن پشت سیستم که فقط به ضرب و شتم ما هر روز” او گفت:, مرجع اجرای قانون است. “وجود ندارد تفاوت به من. نه در همه.”

در آماده سازی برای تحویل سربازان دولت محلی کلانتر و پلیس پورتلند ملاقات و موافقت به استفاده از گاز اشک آور به جز در مواردی که وجود یک خطر و آسیب جدی و یا مرگ شهردار تد ویلر گفت. ماموران فدرال ارسال به شهرستان در اوایل ماه جولای استفاده کرده اند و آن را شبانه به عنوان معترضان تنبلی و سنگینی حرکت کردن سنگ آتش بازی و اشیاء دیگر.

ویلر که خود را با گاز کشته شد زمانی که او پیوست معترضان در خارج از دادگاه هفته گذشته اضافه شده است که گاز اشک آور “را به عنوان یک تاکتیک واقعا نیست که موثر” از آنجا که معترضان باید ملبس به ماسک گاز و اغلب بازگشت به این اقدام پس از دوره نقاهت بعد برای چند دقیقه. این دموکرات نیز عذرخواهی به تظاهرات مسالمت آمیز در معرض گاز اشک آور توسط پلیس پورتلند قبل از مقامات فدرال وارد است.

رئیس پلیس چاک Lovell گفت: او معتقد جدید همکاری بین سازمان های اجرای قانون محلی خواهد شد دیده می شود “به عنوان یک پیروزی در راه های بسیاری.”

“بسیاری از مردم بیرون آمد و به ابراز نارضایتی مردمی از دولت فدرال در اینجا و درگیر شدن در کنترل جمعیت با اعضای جامعه ما” Lovell گفت. “بنابراین من امیدوار هستم که در بسیاری از سطوح که مردم خوشحال هستند در این توسعه است.”

Lovell گفت: “بسیار خوشحال و امیدوار” با همکاری بین شهر و دولت و پلیس و Multnomah County کلانتر. “ما باید آموزش دیده و مشغول به کار با اورگان دولتی و پلیس کنترل جمعیت, حوادث گسترده در سراسر سال” Lovell گفت.

پورتلند شاهد تظاهرات پس از فلوید درگذشت ممکن است پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو به, سیاه, مرد گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است.

تظاهرات در برابر جذب تا به 10000 نفر به صورت مسالمت آمیز راهپیمایی و تظاهرات در اطراف شهرستان. اما برخی از خشونت شده است به طور فزاینده کارگردانی در دادگاه و دیگر اموال فدرال.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارسال می شود ماموران فدرال برای محافظت از دادگاه در اوایل این ماه و سرکوب ناآرامی اما این استقرار تا به حال در مقابل اثر reinvigorating معترضان که بر یک نقطه وحدت در مخالفت با فدرال حضور.

دولت ایالات متحده تا به حال دستگیر 94 از افراد که از چهارشنبه. در طول دو ماه گذشته از تظاهرات Lovell گفت: اداره پلیس شهر ساخته شده است بیش از 400 دستگیری و انجام بسیاری از استراتژی های مختلف در تلاش برای deescalate این وضعیت است.

“آن بوده است و دو ماه” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme