پورتلند تظاهرات پیروی از الگوی معمول منجر به استفاده از گاز اشک آور

یک کیسه حاوی لود تفنگ مجلات و کوکتل مولوتف پیدا شد در یک پارک در نزدیکی جایی که اعتراضات آغاز شد به مدت دو ماه در پورتلند اورگان پس از مرگ جورج فلوید, پلیس گفت:.

یک عکس از آیتم های به اشتراک گذاشته شده در یک صدای جیر جیر از پلیس اواخر روز شنبه گفت: کسی که با اشاره کیسه به افسران در Lownsdale مربع پارک اواخر یکشنبه. هیچ اطلاعات بیشتر بلافاصله منتشر شد.

کشف آمد تنها چند ساعت بعد دو نفر دستگیر شدند گزارش زیر که یک گلوله شلیک شد و در همان پارک. افسران در پاسخ فقط قبل از 7:30 p. m. یک فرد معتقد به گلوله قربانی وارد بعد در یک بیمارستان از طریق یک وسیله نقلیه خصوصی با غیر تهدید کننده زندگی جراحات کشته شده است.

آن روشن نیست اگر هم حادثه شد متصل به تظاهرات.

پورتلند شاهد تظاهرات شبانه پس از فلوید کشته شد در مینیاپولیس است. رئیس جمهور تهمت و گفت: او فرستاده می شود ماموران فدرال به پورتلند برای توقف ناآرامی اما دولت و مقامات محلی گفت: آنها در حال ساخت وضعیت بدتر است.

CBS پورتلند وابسته KOIN-تلویزیون گفت: دمای ضربه سه رقم سه شنبه خود را به بالاترین و در عین حال در این سال است.

اعتراض اواخر روز شنبه آغاز شده و مسالمت آمیز اما تشدید اوایل روز دوشنبه.

برخی از تظاهرکنندگان در اطراف شلوغ حصار اطراف دادگاه فدرال در مرکز شهر پورتلند و شات کردن آتش. ایالات متحده عوامل مستقر گاز اشک آور و فلش چتری و هشدار معترضان به اقامت کردن اموال فدرال. سپس آنها اعلام غیر قانونی مجمع.

KOIN هانا ری لمبرت توییتی نمایشی تصویری از صحنه:

بیست و چهار ساعت قبل از مقامات اعلام کرده بود یک شورش در اوایل صبح روز یکشنبه. معترضان نقض حصار اطراف ساختمان دادگاه که در آن ایالات متحده عوامل مستقر شده اند. معترضان همچنان در خیابانها گذشته 2:30 صبح تشکیل خطوط عبور از تقاطع ها و نگه داشتن موقت سپر به عنوان پلیس گشت و بسته بلوک های مجاور این منطقه است. پورتلند پلیس گفت: آنها بازداشت شش نفر.

در ساعت منجر به شورش اعلامیه هزاران نفر از مردم در راهپیمایی, از طریق بخش هایی از این شهر است. معترضان متوقف شده خارج از مرکز شهر هتل که در آن ماموران فدرال ماندن شعار “فدرال به خانه” و فریاد به نام از افراد کشته شده توسط پلیس.

در طول تظاهرات جمعه شب ماموران فدرال بارها و بارها شلیک گاز اشک آور به شکستن rowdy تظاهرات که در ادامه به اوایل صبح شنبه. مقامات می گویند که شش فدرال افسران مجروح شدند و یک نفر دستگیر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im