پورتو مهاجم موسی Marega چپ زمین در اعتراض به این ادعا شده بود موضوع را به توهین نژادپرستانه در سمت خود 2-1 برنده دور به ویتوریا گویمارائس در پرتغال Primeira Liga در روز یکشنبه.

Mali رو به جلو 28 گل چه ثابت به گل پیروزی در دقیقه 60 و جشن هدف با اشاره به پوست خود را در پاسخ به یک بخش از صفحه اصلی طرفداران که برخاستیم و هدف او در طول مسابقه.

او نشان داده شد یک کارت زرد برای واکنش و پس از سوء استفاده ادامه داد: او سعی به ترک زمین اشاره خود را شست به جمعیت بود اما مهار توسط جفت تیم خود را برای چند دقیقه.

مربی پورتو Sergio کنکیکو شد و در نهایت مجبور به جایگزین Marega در دقیقه 72.

“ما به طور کامل و خشمگین” کنکیکو به خبرنگاران گفت:.

“آنها توهین Marega پس از گرم کردن. ما همه یک خانواده در اینجا بدون در نظر گرفتن ما و ملیت و رنگ پوست و قد یا رنگ مو ما و همه ما سزاوار احترام است. آنچه در اینجا اتفاق افتاده ظالمانه است.

“من می دانم که طرفداران در اینجا بسیار پرشور در مورد خود باشگاه و طرفداران بسیاری هستند نشان داده شده توسط برخی از افرادی که در بین جمعیت بودند امروز.”

Marega بعد ارسال یک پیام Instagram تماس با هواداران که هدف او را به عنوان “احمقها”.

“من همچنین می خواهم به من نشان می دهد به لطف داور که دفاع از من و که به من داد یک کارت زرد برای دفاع از رنگ پوست من است. من امیدوارم که من هرگز ملاقات شما در یک زمین فوتبال هرگز دوباره. شما یک رسوایی,” او اضافه شده است.

پورتو مدیر ارتباطات فرانسیسکو Marques اضافه شده خود را در حساب توییتر: “Marega تغذیه شد و در سمت چپ زمین و پورتو شد و مجبور به یک تعویض با توجه به نژاد پرستی.”

پرتغالی روزنامه A Bola گزارش داد که هیچ پورتو بازیکنان صحبت کرد و به رسانه ها پس از بازی در همبستگی با Marega.

Vitoria مربی ایوو ویرا گفت: “نمی خواهم به اظهار نظر در مورد این حادثه به عنوان او مشخص نیست چه اتفاقی افتاده است.

“من ترجیح می دهم به صحبت در مورد یک وضعیت بدون آگاه بودن از تمام حقایق است. اما اگر این بازیکن باعث شد بعد از آن او نبوده است,” او گفت:.

پورتو دوم در پرتغالی بالا پرواز انتهایی رهبران بنفیکا با یک نقطه بعد از 21 بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im