کارت پستال از مستند: این روستا که می داند که چگونه به مبارزه ملی اضطراری

این چهارمین قسط از کارت پستال از مستند یک تلگراف سری که به نظر می رسد در چگونه جوامع در حال مقابله طول coronavirus بیماری همه گیر. اولین کارت پستال بود از ایستبورن دوم بود از منطقه دریاچه و سوم بود و از Essex.

بازگشت فردا به خواندن جو Shute را کارت پستال از Eyam

این Wiltshire روستای Chilmark بلند شده است به عنوان یک مناسب و معقول مرتب کردن جایی برای نشستن ملی اضطراری است. در طول جنگ سرد دولت ساخته گسترده قنات پناهگاه در حومه روستا به خانه کلید مقامات در صورت حمله هسته ای (به تازگی آن را کشف کرده اند و تبدیل به یک مزرعه شاهدانه).

در حال حاضر یک دشمن جدید است که در میان ما و قارچ ابر Covid-19 است به آرامی گسترش در سراسر کشور از Chilmark باید به سرعت نقل مکان به یک جای پای جنگ برای اطمینان از زنده ماندن آنها مستند بدون یک ساکن پشت سر گذاشت.

این عملیات برای حمایت از روستا را با جمعیت 450 یا بیشتر ساکنان تنظیم شده است و اجرا با دقت نظامی – حداقل نه به عنوان بسیاری از بازنشستگان در اینجا قبلا خدمت در بریتانیا نیروهای مسلح.

روستا تقسیم شده است به 18 بخش با یک داوطلب (و داوطلب باید از آنها سقوط بیمار) حفظ نظارت. تحویل مواد غذایی و نسخه های محلی ایجاد کرد روزنامه و رفتار مانند, در خانه, فرو ریختن اپل چیده شده برای آسیب پذیر است. به علاوه وجود دارد روزانه یک ایمیل به روز رسانی آنلاین خدمات کلیسا و یک هفتگی مسابقه مرتب توسط رئیس محلی باشگاه کریکت به نگه دارید تا روحیه.
مرگ Philpott اهل محله مشاور و هماهنگ کننده داوطلب در روستای Chilmark

محله شورا و بازنشسته ارتش کاپیتان مرگ Philpott است زن در حال اجرا این فوق العاده تنگ کشتی. 58 ساله که قبلا خدمت در ارتش سلطنتی آموزش سپاه. زمانی که او موفق به دریافت یک ایمیل از Wiltshire شورا در ماه گذشته درخواست جامعه هماهنگ کننده در زمینه های آموزش نظامی در لگد.

“هنگامی که شما را از طریق فرآیند انتخاب در ارتش یکی از چیزهایی که شما باید انجام دهید این است که چیزی به نام دستور کار,” او می گوید. “در واقع شما نگاهی به یک مشکل و کار کردن چگونه به آن را حل کند.”

در ابتدا مرگ یک مادر و سه نقل مکان کرد که با شوهرش به Chilmark چهار سال پیش کار می کرد از صبح تا غروب پدیده هنگامی آشکار شد بیش از نقشه های روستا و طراحی کردن که و که در آن آسیب پذیر ترین ساکنان شد. او شده است به سرعت در حال پیوست در زايمانها توسط ارتش از داوطلبان که باید کمک کرد این طرح به عمل است.
این Menzies تصویر خارج از خانه خود در Chilmark رنگانگلیسی


اعتبار: Simon Aaron Maurer/تلگراف

در میان آنها دگرمن (retd) Angus Menzies سابق ارتش دکتر که در سال 2010 بود ارشد GP در اردوگاه سنگر و استحکامات در ولایت هلمند ، Menzies, 65 و همسرش لین (خودش بازنشسته دکتر که مشغول به کار با سربازان و خانواده های آنها در بریتانیا) است که وظیفه جمع آوری روستای نسخه در هر هفته و ارائه آنها را به ساکنان که خود منزوی.

Menzies فروتنی توصیف خود را به عنوان چیزی بیش از یک “جلال پستچی” اما ساکنان می گویند این خدمات تاسیسات. او جمع آوری حدود 20 نسخه متفاوت از محلی عمل جراحی هر پنج شنبه – هر یک از پیچیده برای اطمینان از مجموع گمنامی.

Menzies اذعان دهه صرف در ارتش های مختلف در warzones خدمت کرده اند او را به خوبی در خود ارسال جدید در مقابل خانه. “گمان می کنم این نوع از مدیریت بحران نیست کاملا جدید را به ما,” او می گوید.

راه رفتن را از طریق Chilmark در یک روز گرم و در بهار از آن آسان است برای فراموش کردن در مورد خطرات coronavirus. روشن جریان babbles از طریق این روستا در گذشته خانه های ساخته شده از محلی-استخراج سنگ. کنار جاده verges در حال نکردم با ستاره زرد celandine و لاله ها. آرام خطوط زنده هستند با birdsong.

بیش از 150 نفر تست مثبت برای Covid-19 سراسر Wiltshire اگر چه هیچ یک تا کنون در Chilmark. همه همان حدود 80 یا بیشتر ساکنان خود جدا اینجا قادر به ترک خانه های خود را با توجه به سن و یا بیماری باشد.

در میان آنها کالین و لیسبت پوشک سن 82 و 78 بود. این جفت ارز به خرید خانه خود را در یک تقاطع در مرکز این روستا در سال 1974 و همراه با ده ها تن از روستاییان که نام خود را حک شده بر روی یک صلیب چوبی که ساخته شد به مناسبت هزاره.

کالین که رنج می برد از طیف وسیعی از زمینه مسائل مربوط به سلامت است و نه در سمت چپ خانه پس از دریافت یک نامه در مارس 16, که توصیف او به عنوان “بالینی آسیب پذیر” و خواست او را به بیرون رفتن برای بعد از 12 هفته. او همچنین دریافت ایمیل یادآوری هر روز از بیمه خدمات درمانی برای اندازه گیری خوبی.

این جفت ارز دریافت مواد غذایی و تحویل نسخه در هر هفته مرتب توسط داوطلبان که لیسبت اذعان شده اند نجات است. “ما نمی تواند بدون آنها وجود داشته باشد,” او می گوید.

Chilmark نمونه ای از بسیاری از به خوبی به انجام روستا در سراسر کشور قابل ملاحظه جمعيت سالمندان و آن جوان ساکنان در زمان عادی رفت و آمد به شغل. این میخانه بان میخانه رفتن یک کلیسا و مدرسه ابتدایی وجود ندارد اما ایجاد فروشگاه یا کافه به صحبت می کنند.

با هر پایه در طول مستند وکلا معلمان و بانکداران که به طور معمول خواهد بود در جای دیگر به طور ناگهانی داوطلبانه خدمات خود را در اطراف روستا و نشست همسایگان در این فرآیند است. ساکنان اعتراف مستند است reinvigorated Chilmark.

در میان داوطلبان است که 36 سال از اد لوئیس زندگی می کند که با همسر و 14 ماهه پسر, Jasper در این روستا است. هر دو او و همسرش در حال معلمان با لوئیس مشغول به کار به عنوان رئیس جغرافیا در یک مدرسه مستقل در سولزبری. در حال حاضر به جای رانندگی هر روز آنها در حال لذت بردن از پیاده روی در روستا صرف ناهار به عنوان یک خانواده و کمک به رها کردن در اطراف بسته به ساکنان آسیب پذیر در بین یک نقطه ای آموزش از راه دور.

“این واقعا خوب بوده است که این زمان با کیفیت,” او می گوید. “من می دانم که وجود دارد یک بحران در جهان و فکر گیر بودن در یک برج از بلوک در لندن است دردآور. اما من باید اعتراف که من شانه ها را کمی کاهش یافته است بیش از چند هفته گذشته است.”

در سراسر Wiltshire و فراتر از آن, پاسخ به کروناویروس منجر به سودای احساس از روح جامعه با بیش از 100 داوطلب در طرح های مانند که در Chilmark در حال حاضر در عملیات در این شهرستان به تنهایی.

با سوپر مارکت ها غیر قابل دسترس برای بسیاری از, و روستایی تحویل روی حیله و تزویر در بهترین زمان کسب و کارهای محلی نیز پله بالا است.
آنی پرنده (39) اجرا می شود پرنده و کارتر کافه در لبه ایجاد کرد


اعتبار: Simon Aaron Maurer/تلگراف

آنی پرنده, 39, تنها باز یک کافه جدید و تخت خواب و صبحانه 10 مایل یا دور از Chilmark ماه گذشته. اما پس از مستند آنها تبدیل شده پرنده و کارتر به یک مزرعه فروشگاه تنظیم و تحویل از طریق تامین کنندگان محلی.

در حال حاضر 39 ساله می گوید: آنها عامل حدود 70 مواد غذایی جعبه یک هفته – که بسیاری از آنها توزیع شده توسط Chilmark داوطلبان در میان ساکنان محلی است. زمانی که بحران است و مستند برداشته او امیدوار است که ساکنان را کشف شادی از خرید محلی – تنفس زندگی را به مناطق روستایی انگلستان در این فرآیند است.

نسل جوان از Chilmark ساکنان نیز آموزش اولیه درس در مراقبت از دیگران است. با مدرسه ابتدایی محلی بسته ساکنان ایجاد کرده اند که یک خرس عروسکی دنباله دار در اطراف روستا قرار دادن راحت در خود ویندوز برای جوانان به نقطه در پیاده روی روزانه خود را.

مدرسه ابتدایی headteacher نیز تشویق خود furloughed دانش آموزان به نوشتن نامه به افراد مسن ساکنان برای حفظ روحیه خود را در طول خود انزوا.

هفت ساله Seb ترنت است در میان کسانی نوشته اند نامه ای در مورد او به 79 ساله همسایه, ژان, که باغ او و برادرش استفاده می شود به بازی در قبل از این مستند آغاز شده است.

نشسته در باغ ورزشی buzzcut به تازگی انجام شده توسط مادر خود را به او نشان می دهد او آخرین مکاتبات به ژان. این شامل یک خط که مردم در سراسر کشور به طور ناگهانی کشف خود را در مورد همسایگان: “اگر شما به ما نیاز دارند ما همیشه در اینجا’.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im