کارت پستال از مستند: در این Derbyshire طاعون روستای خود جدا یک بار بیشتر از 600 سال پس از مرگ سیاه

این پنجمین قسط از کارت پستال از مستند یک تلگراف سری که به نظر می رسد در چگونه جوامع در حال مقابله طول coronavirus بیماری همه گیر. اولین کارت پستال بود از ایستبورن دوم بود از دریاچه منطقه سوم از اسکس و چهارم بود که از Chilmark

برای سال Eyam مقیم و بازنشسته churchwarden جوآن گیاه عمل کرده است به عنوان یک راهنمای تور غیر رسمی از مشهور Derbyshire طاعون ایجاد کرد. 73 ساله است که در میان کسانی که هنوز در اینجا زندگی می کنند که می تواند ردیابی درخت خانواده خود را به سیاه و مرگ و 14 ماه بین 1665 و 1666 زمانی که ساکنان Eyam متعهد فوق العاده عمل می کنند و از خود گذشتگی با برش خود را از جهان خارج برای جلوگیری از گسترش عفونت بیشتر است.

در این تاریک و ناامید دوره خود انزوا جوآن خود جد مارگارت بلکول قرارداد این بیماری است. در حالی که هذیانی او نوشید کوزه حاوی scalding چاق – هنوز به طور معجزه آسایی جان سالم به در برد.

این یک داستان خوان گفته است چند بار به بازدید کنندگان و گروه های مدرسه اما او هرگز انتظار می رود به زندگی خودش. “آن را غیر واقعی” او می گوید: ایستاده در آستانه از 1616-کلبه ساخته که پناه یک خانواده در طاعون سال و جایی که او اقامت از سن 12 و در حال حاضر خودش را تحت مستند.

“به طور کلی 260 در اثر طاعون در اینجا, و من در حال حاضر خودم فکر کنیم:” آه لطفا خداوند به ما اجازه نمی دهد به 260 دوباره.'”
Eyam ساکن جوآن گیاه در مقابل او می ایستد صفحه اصلی


اعتبار: Simon Aaron Maurer

فقط به عنوان با مرگ سیاه 350 سال پیش Covid-19 پیدا کرده است راه خود را به Eyam. شده اند وجود دارد چند موارد مشکوک در حال حاضر در میان جمعیت ایجاد کرد 1300.

در میان آنها از قائم مقام برگرد مایک گیلبرت که او نیز مظنون است که او ممکن است قراردادی یک نسخه خفیف این بیماری است. برگرد گیلبرت, همسر, یک معلم در نزدیکی شفیلد رنج می برد بیشتر بدخیم نسخه و با توجه به چهار هفته از اولین سقوط بیمار است که هنوز به طور کامل بهبود و مبارزه با سرفه و تنگ قفسه سینه – اگر چه او لازم نیست در بیمارستان دارد.

برگرد Gilbert, 58 است که قائم مقام از Eyam برای هفت سال گذشته است به خوبی آگاه از این تشابه تاریخی. در قبرستان کلیسای خود می ایستد به یادبود کاترین Mompesson همسر کشیش Eyam ویلیام Mompesson که در پاییز سال 1666 پس از ابتلا به طاعون. در هفته های اخیر از مستند داده اند باعث به تأمل در نامه Mompesson نوشت: پس از مرگ همسرش.

“این نامه حاوی یک حس واقعی از اراده و هدف من پیدا کردن فوق العاده حرکت هر بار که من به عنوان خوانده شده آنها را,” او می گوید. “شما می تواند احساس خستگی از بودن در آنجا اداره برای 14 ماه و انزوا هنوز هم به پایان رسید. و در عین حال در آن بافته شده است این ایمان عمیق است که او را از رفتن به بهشت است.”
سنگ قبر مارک که در آن Eyam ساکن الیزابت Hancock دفن شوهر و فرزندان در این فضا از یک هفته


اعتبار: Simon Aaron Maurer

طاعون در اینجا وارد در سپتامبر سال 1665 – از طریق کک ترشح در یک بسته نرم افزاری از پارچه مرطوب دستور از لندن که باز شد در یک کلبه سنگی در کنار کلیسا. از کسانی که زندگی در آنچه شناخته شده به عنوان طاعون کلبه تنها یک زن به نام مریم هدفیلد جان سالم به در برد اما از دست داد 13 بستگان از جمله شوهر و دو پسر.

زیر اوت – که در آن مرگ و میر در روستای اوج رسید از نیم دوجین یک روز دیگر ساکن الیزابت, Hancock, از دست داده و شش تن از فرزندان و شوهرش در فضای فقط هشت روز. او را مجبور به کشیدن بدن خود به دفن آنها را در نزدیکی یک میدان. بسیاری از Eyam قربانیان طاعون دروغ بینام و نشان در قطعه های پراکنده در اطراف روستا.

برگرد گیلبرت هنوز هم کار می کند در مطالعه اصلی مورد استفاده توسط Mompesson که در سال 1665 او و همکار روحانی توماس استنلی تصمیم به محل روستا به مستند. امروز Eyam کلیسا اهل محله است که ویژه طاعون و پنجره ثبت نام را از مرده بر روی صفحه نمایش بسته است و تنها برای دومین بار در تاریخ خود (نوار کمی عجیب و غریب از تعمیر و نگهداری).

هفته گذشته برگرد گیلبرت نیز نیاز به انجام اولین تشییع جنازه در قبرستان. آن را برای یک دوست مقیم که از سرطان و به طور معمول کلیسا شده اند که بسته بندی شده. در عوض او را مجبور به انجام سرویس از graveside تنها با خانواده اش در آن حضور داشتند. به عنوان تشییع جنازه cortege ساخته شده راه خود را به کلیسا 100 یا بیشتر روستاییان آمد به درب خانه خود را به ایستادگی در سکوت ادای احترام.
برگرد مایک گیلبرت در Cucklet Delph در حومه Eyam


اعتبار: Simon Aaron Maurer

در طاعون انزوا هر یکشنبه Mompesson خواهد موعظه بر روی یک تپه شیب دار شناخته شده به عنوان Cucklet Delph در حومه از ایجاد کرد که در عمل به عنوان یک آمفی تئاتر. برگرد گیلبرت می گوید آنها در مورد انجام کاری مشابه در طول coronavirus مستند اما در پایان آن را احساس بیش از حد از خطر بنابراین باید به جای منتقل کلیسای خدمات آنلاین.

من برای اولین بار آمد به Eyam نسبت به پایان ماه فوریه زمانی که اولین مورد از coronavirus شروع شد به گزارش سراسر بریتانیا است. در آن زمان روستا بوده است بازدید شده توسط یک گروه از دانش آموزان چینی از نزدیک شفیلد که خواستار عضویت در یکشنبه نماز برای خود درد و رنج خانواده ها در خانه. امروز برگرد گیلبرت اذعان می کند او تا به حال هیچ ایده چه وضع در افق Eyam و بقیه از کشور است.

اما گذشته از نگرانی از تاثیر Covid-19 در آن جمعيت سالمندان وجود دارد نیز خوب واقعی است که پدید آمده است از ایجاد کرد دوم مستند.

“در برخی از راه ما متصل تر از ما بود” برگرد گیلبرت می گوید. و همچنین او اذعان می کند مردم شده است باز در مورد ایمان خود را. “قطعا وجود دارد باز بودن بیشتر من فکر می کنم در واقع گفت: آنچه در زندگی مهم است و چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که من می میرند؟”

جوآن گیاه دیده است این روستا با هم در راه های مختلف. او 74 ساله, شوهر جان است و ديابتی شده اند پشتیبانی شده توسط مغازه های محلی که مانده اند باز برای ساکنان. روز جمعه یک همسایه سمت چپ سه داغ صلیب بنس در دروازه و جوآن تحویل گل و scones برای دیگران او احساس می کند ممکن است نیاز.

“این چیزهای کوچک است که یک تفاوت و همه ما در حال تلاش برای کمک به هر یک از دیگر,” او می گوید.

گزارش این مقاله طی هفته گذشته از جوامع در سراسر کشور, این داستان مستند که پدید آمده اند زمان و دوباره خانواده ها با هم و همسایه و غریبه کمک به یکدیگر از طریق این دوران تاریک.

در حالی که این اقدامات از ساکنان Eyam ثبت شده در تاریخ به عنوان تنها عمل از خود گذشتگی در دوران coronavirus آن چیزی است که همه ما در سراسر کشور در حال انجام برای یکی دیگر.

جوآن امتناع از اجازه می دهد خودش را بیش از حد زمان به فکر کردن در مورد زندگی به حالت عادی بازگشت. “من نمی توانم فکر می کنم در مورد پایان مستند زیرا اگر آن را به عنوان جدی آن در سال 1665 پس ما برای یک مدت طولانی,” او می گوید. اما بحث در این روستا گاهی اوقات دستگیر میشوند به چگونه به جشن Eyam بقای یک دوم بزرگ بیماری همه گیر.

پرتاب غول پیکر خیابانی به نظر می رسد اصلی اجماع. نیز وجود خواهد داشت یک سرویس در Cucklet Delph – که در آن ایجاد کرد جماعت هنوز هم جمع آوری هر سال در ماه آگوست بانک تعطیلات به یاد داشته باشید که چگونه آنها با هم آمدند و در طاعون.

در حال حاضر آنها را یک دشمن جدید در میان خود و یک روز یک فصل جدید در تاریخ خود را برای جشن – چگونه یک بار دیگر یک روستا ایستاده بود شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de