پتانسیل جدید COVID-19 درمان Leronlimab در حال آزمایش بر روی Coronavirus بیماران

محققان در حال بررسی یک پتانسیل جدید برای درمان COVID-19 شناخته شده به عنوان leronlimab و تجویز این دارو برای اولین بار به کروناویروس بیماران در چند روز گذشته. Leronlimab نیز در حال بررسی برای مفید بودن آن در برابر سه گانه منفی سرطان پستان است.

دو coronavirus بیماران درمان شده اند با مواد مخدر در فاز دوم کارآزمایی بالینی است که به طور خاص طراحی شده برای سنجش تاثیر leronlimab در بیماران با خفیف تا متوسط اشکال این بیماری توسعه بیوتکنولوژی شرکت CytoDyn گفت: در آزادی مطبوعات در اوایل این هفته.

فاز دوم آزمایشی که داده شد رفتن پیش توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) در مارس 31, استفاده می شود برای تعیین اثرات بیولوژیکی این مواد مخدر است و چگونه امن آن است. اما قبل از اینکه به مواد مخدر می تواند تایید شده برای استفاده توسط نهادهای نظارتی باید آن را پاس بیشتر آزمایشات که معمولا شامل تعداد بیشتری از شرکت کنندگان و ارزیابی اثربخشی مداخله با دقت بیشتری.

با توجه به CytoDyn محاکمه خواهد شد که تصادفی دو سو کور و کنترل شده با پلاسبو با هدف ثبت نام 75 نفر. تصادفی با استفاده از دارونما و خیره کننده—که در آن یک یا بیشتر احزاب نگهداری می شوند غافل از آن درمان بیماران دریافت—همه مورد استفاده توسط محققان برای جلوگیری از خودآگاه یا ناخودآگاه از تعصب مؤثر بر نتایج آزمایش.

این شرکت می گوید که leronlimab تجویز شده به تازگی به 15 به شدت بیمار COVID-19 بيمار—10 در پیشرو مرکز پزشکی در نیویورک و پنج در سه بیمارستان های دیگر—همه تحت یک EIND از اورژانس تحقیقاتی جدید برنامه مبارزه با مواد مخدر که داده شد به صورت جداگانه توسط FDA.

CytoDyn همچنین گفت که این شروع یکی دیگر از COVID-19 دادگاه است که آن را درمان بیش از 340 به شدت بیمار مبتلا به leronlimab برای دو هفته.

“ما در حال تشویق مثبت نتایج نشان داد با leronlimab در نیویورک بیماران” بروس Patterson, M. D., مدیر ارشد اجرایی و بنیانگذار IncellDx تشخیصی شریک و مشاور CytoDyn گفت: در آزادی مطبوعات.

“تیم ما در حال کار سخت برای توزیع leronlimab به چند سایت های بالینی برای شروع درمان در بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری است. در حالی که هر بیمار دچار بیماریهای مختلف ما شاهد مشابه بالینی پاسخ که اعتقاد ما بر این است که بازتابی از leronlimab مکانیسم عمل” او گفت:.

coronavirus
سهام تصویر: تصویر از رمان coronavirus.
iStock

محققان فکر می کنم که این دارو ممکن است کار با آرام بخش تهاجمی پاسخ ایمنی به نام “cytokine طوفان” رخ می دهد که در به شدت بیمار COVID-19 بيمار اما تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای تعیین چگونگی موثر leronlimab است.

FDA در حال حاضر اعطا leronlimab “مسیر سریع” طراحی برای کشف اثر خود را به عنوان یک درمان برای متاستاتیک سه گانه منفی سرطان پستان و همچنین اچ آی وی است. در واقع نه آزمایش های بالینی انجام شده تا به امروز است که در آن دارو تجویز شده به بیش از 800 نفر از جمله یکی از فاز سوم مربوط به بیماران مبتلا به HIV که در آن leronlimab بود در ترکیب با درمان استاندارد.

این آزمایش های اولیه نشان می دهد که عوارض جانبی بالقوه این دارو ممکن است شامل اسهال ، سردرد و تورم غدد لنفاوی, فشار خون بالا و محل تزریق واکنش های.

به عنوان COVID-19 pandemic گسترش دانشمندان در سراسر جهان در حال تقلا برای آزمون اثربخشی مختلف درمان های بالقوه و همچنین توسعه یک واکسن. اما در حالی که تلاش می شود که ساخته شده برای سرعت بخشیدن به این روند با برخی از مواد مخدر سعی در خارج از رسمی مطالعات کارآزمایی های کنترل شده تصادفی هنوز هم نیاز به واقعا سنجش اینکه آیا یا نه یک درمان داده شده کار می کند و اگر آن را بی خطر است.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان از گسترش COVID-19 در سراسر جهان به عنوان از آوریل 9.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مشاوره در مورد استفاده از پوشش صورت به سرعت گسترش COVID-19

 • CDC توصیه می کند با پوشیدن یک پارچه صورت پوشش در اجتماعی که در آن فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ.
 • یک پارچه ساده صورت پوشش می تواند کمک به سرعت گسترش ویروس توسط کسانی که آلوده و توسط کسانی که نمی نمایشگاه علائم.
 • پارچه پوشش صورت می توان از مد افتاده از آیتم های خانگی. راهنماهای ارائه شده توسط CDC. (https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/prevent-getting-sick/diy-cloth-face-coverings.html)
 • پارچه پوشش صورت باید شسته شود به طور منظم. یک ماشین لباسشویی کفایت خواهد کرد.
 • عمل حذف امن از پوشش صورت با دست زدن به چشم ها بینی و دهان و شستن دست ها بلافاصله پس از برداشتن پوشش.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل در طول و بعد از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اجتناب از تماس نزدیک با دیگران اگر شما هر گونه علائم.
 • ماندن در خانه اگر شما احساس ناخوشی حتی با علائم خفیف مانند سردرد و آبریزش بینی و برای جلوگیری از پتانسیل گسترش این بیماری به امکانات پزشکی و سایر مردم است.
 • اگر شما جدی توسعه علائم (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • توجه داشته باشید هر گونه اخیر در تماس با دیگران و جزئیات سفر برای ارائه به مقامات که می تواند ردیابی و جلوگیری از گسترش این بیماری است.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک و دستکش استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.
 • به طور منظم شستشو دست برهنه موثر تر است در برابر ابتلا به COVID-19 از پوشیدن دستکش لاستیکی.
 • این COVID-19 ویروس هنوز هم می تواند برداشت شود در دستکش لاستیکی منتقل می شود و با لمس کردن صورت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im