‘قدرت’ فصل 6 قسمت 15: چگونه اواسط اعتبارات صحنه مجموعه تا آینده Prequel

پس از دراماتیک قسمت است که نشان می دهد (بدون اخلال گران در اینجا) دقیقا چه کسی کشته جیمز “شبح” سنت پاتریک (با بازی Omari Hardwick) به قدرت , سری آخر یکی بود بیشتر تعجب در فروشگاه برای طرفداران—فلاش بک اواسط اعتبارات صحنه. این صحنه در یک کوئینز دبیرستان در سال 1996, ویژه, یک جوان آنجلا تامی و روح و یا به عنوان آنجلا او را به نام “جیمی” و دیدم آنجلا بگویید روح است که او به دنبال در حال حرکت به یک فانتزی دبستان مدرسه یک حرکت است که مسلما مجموعه کل طرح از قدرت در Starz است که آغاز شده و با فروشنده مواد مخدر جیمز نشست فدرال عامل آنجلا امروزی در نیویورک است.

برخی از طرفداران ممکن است به رسمیت شناخته شده, صحنه, عنوان, قبل , قدرت, فصل 6 قسمت 15 پخش آن را دور در سراسر رسانه های اجتماعی به عنوان یک اتهام به بیرون درز از یک جوان تامی جیمی و آنجلا spin-off هر چند به نظر می رسد در حال حاضر که آن را همیشه در نظر گرفته شده به عنوان یک قطعه اخریک اهنگ به قدرت آخر که گره خورده است تا عمل با در نظر گرفتن ما را به نقطه ای که در آن همه چیز شروع شد.

این بدان معنا نیست که قصد صحنه است به راه اندازی یک prequel سری. یکی از دو قدرت اسپین-آف شده اند که راه اندازی شده توسط Starz تا کنون قدرت کتاب سوم: بالا بردن Kananیک prequel مجموعه ای در اطراف شخصیت بازی توسط کورتیس “50 Cent” جکسون در قدرت که در فصل 5.

power prequel ghost tommy angela
“قدرت” فصل 6 قسمت 15 اواسط اعتبارات صحنه ممکن است از آینده prequel شامل یک جوان, شبح, تامی و آنجلا
Starz

در ابتدا این سری بود که فکر می کردم برای شروع در سال 1988 اما در سال های اخیر مصاحبه های 50 Cent تایید کرده است که نشان می دهد رانده شده و به 1990s. این اواسط اعتبارات صحنه می تواند اولین نگاه اجمالی ما در حال گرفتن از این اسپین آف.

وجود دارد برخی از شواهد و مدارک در صحنه است که این مورد است. این است که در 1990s در کوئینز که در آن افزایش Kanan است که بر اساس Kanan خود را با ذکر نام در باز کردن صحنه توسط تامی نشان می دهد که این منجر به یک prequel که می بیند Kanan مشاوره یک جوان تامی و جیمی.

این مصاحبه از این صحنه نیز ممکن است یک نشانه است. جوان تامی برای مثال شناخته شده به عنوان Ethan Cutkosky, شناخته شده برای بازی کارل گالاگر در پی اس را خودت. که سری به پایان آمدن مدتی در این سال که بدان معنی است که بازیگر می تواند رایگان برای پیوستن به بازیگران دیگری نشان می دهد. آن را نیز می تواند دیده می شود به عنوان عجیب و غریب برای قدرت خدمه به بازیگران یک بازیگر است که قابل تشخیص از بسیار محبوب نشان می دهد فقط در یک صحنه مگر اینکه قصد این بود که سپس آنها را در یک سری.

Starz به حال شده است کم حرف در مورد آینده قدرت اسپین-آف احتمالا برای حفظ توجه در سری آخر از اصلی نشان می دهد و بنابراین هیچ بازی به طور تصادفی نشان داد که در مورد جان سالم به در برد فصل 6. اما در حال حاضر که قدرت بیش از جزئیات بیشتر مطمئن می شود نشان داد در مورد هر دو قدرت کتاب سوم: بالا بردن Kanan و قدرت کتاب دوم: ارواح.

قدرت فصل 6 توسط جریان در حال حاضر در Starz برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر