شماره های برنده برای شنبه شب پاوربال قرعه کشی شد, 35, 49, 50, 59 و 66. تبادل نظر و 6 بود و قدرت بازی بود 2X.

اما هیچ کس ادعا کرد این پولها در فوریه 8, قرعه کشی پس از آن حمل را به نقاشی بعدی در فوریه 13. بعدی برآورد برنده تمام پولها است که 70 میلیون دلار با ارزش پول نقد از $49.8 میلیون.

اگر چه هیچ کس برنده برنده تمام پولها وجود دارد چند برندگان از شنبه شب قرعه کشی. هشت نفر به درستی حدس زده چهار عدد و تبادل نظر به پیروزی $50,000. سه نفر از کسانی را دو برابر بردن به $100,000 با قدرت بازی خرید.

آخرین بار قرعه برنده تمام پولها برنده شد در ژانویه 29, قرعه کشی خوش شانس فلوریدا بازیکن برنده $396.9 میلیون برنده تمام پولها. بلیط خریداری شد و در 7-Eleven در بونیتا اسپرینگز و خرده فروش نیز دریافت 100.000 دلار برای فروش بلیط برنده.

اولیه برنده تمام پولها شد $394 میلیون دلار بود اما تجدید نظر به $396.9 میلیون, با توجه به قرعه کشی فلوریدا کمیسیون. عظیم جایزه شد و با توجه به برنده تمام پولها نورد بیش از 24 بار از قبلی برنده برنده تمام پولها در 6 نوامبر سال گذشته است.

Powerball
تبادل نظر و مگا میلیون ها نفر در قرعه کشی بلیط های نمایش داده شده در ژانویه 3, 2018 در سن Anselmo, کالیفرنیا.
جاستین سالیوان/گتی ایماژ

چگونه می توانم شما بازی Powerball lottery?

بازی تبادل نظر و قرعه کشی بازیکنان باید خرید یک بلیط از مجوز قرعه کشی خرده فروش برای $2 در هر بازی. بازیکنان را انتخاب کنید پنج اعداد بین 1 و 69 برای توپ سفید و یک عدد بین 1 و 26 و تبادل نظر شد.

این عدد می تواند انتخاب شود به عمد و یا یک بازیکن می تواند در قرعه کشی پایانه آنها را انتخاب کنید به طور تصادفی. بازیکن می تواند انتخاب کنید به بازی در همان مجموعه ای از اعداد چند بار با چند قرعه کشی و یا پیشبرد بازی.

در Powerball jackpot شروع می شود در $40 میلیون را افزایش می دهد و هر بار آن را برنده نیست. بزرگترین برنده تمام پولها حتی شده است $1.586 میلیارد دلار بود که برنده در قرعه کشی در ژانویه 13, 2016. آن را برنده شد توسط سه زوج که هر رو در اطراف $533 میلیون سالیانه و یا $327.8 میلیون اگر ادعا به عنوان یک گزینه نقدی.

که در آن شما می توانید بازی بازی های Powerball lottery?

تبادل نظر است که در 44 متحده, واشنگتن d. C., پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده. در سال 2020 آن را در دسترس در می سی سی پی ساخته شده است که ابتدا آف قانونی برای این اولین بار در این هفته است. می گوید که اجازه نمی دهد این قرعه کشی ها, آلاباما, آلاسکا, هاوایی, نوادا و یوتا.

شما لازم نیست به یک شهروند ایالات متحده یا مقیم آمریکا به شرکت و می توانید خرید بلیط تا یک تا دو ساعت قبل از قرعه کشی بسته فروش قضایی است. بازیکنان از کشورهای که در آن قرعه کشی در دسترس نیست مجاز به خرید بلیط از دولت است.

اما اگر آنها برنده جایزه خود را به توان ادعا کرد در همان حالت بلیط خریداری شد. جوایز زیر 600 دلار به طور کلی می توان ادعا کرد که در هر گونه مجوز خرده فروش و جوایز بزرگتر باید ادعا کرد که در یک قرعه کشی ، آخرین مهلت برای این ادعا یک جایزه توسط دولت متفاوت است اما به طور معمول بین 90 روز و یک سال است.

سازمان دیده بان آخرین نقشه کشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de