تبادل نظر, نتایج, شماره 3/15/20: آیا کسی برنده $120 میلیون برنده تمام پولها در روز شنبه (گذشته) ،

نیوزویک | No comments

برنده Powerball numbers از شب گذشته قرعه کشی نقشه کشی هستند 9, 23, 26, 30, 32, و قدرت توپ تعداد 8 با توجه به تبادل نظر سایت. در Powerball jackpot شب گذشته به ارزش حدود 120 میلیون دلار با یک گزینه نقدی از $96.1 میلیون اما آیا کسی برنده می شود ؟

هیچ کس همسان پنج شماره و تبادل نظر برای برنده برنده تمام پولها بنابراین جایزه بزرگ نورد شده و در حال حاضر به ارزش حدود 130 میلیون دلار با یک گزینه نقدی از $101.1 میلیون برای آینده نقشه کشی در 19 مارس ،

یک نفر برنده 1 میلیون دلار جایزه مطابق با پنج شماره و 14 نفر برنده $50,000 مطابق با چهار شماره و تبادل نظر شد. هشت نفر از این برندگان با استفاده از این بازی قدرت به سه گانه جوایز خود به 150.000 دلار در هر.

بیش از 1000 بازیکن برنده 100 دلار در هر تطبیق یا چهار عدد یا سه عدد و تبادل نظر و 400 نفر از این بازیکنان سه برابر جوایز خود با قدرت توپ.

علاوه بر این نزدیک به نیم میلیون بازیکن برنده جوایز کوچکتر در شب گذشته پاوربال قرعه کشی نقشه کشی. بیش از 468,000 بلیط برنده جوایز اعم از $4 $21 مطابق فقط تبادل نظر و به سه شماره با استفاده از قدرت بازی.

calottery tickets scratch offs
یک مشتری اقدام به خرید بلیط تبادل نظر در Kavanagh سبز در ژانویه 13, 2016 در سن لورنزو, کالیفرنیا. ده ها تن از مردم صف خارج از Kavanagh سبز یک فروشگاه است که تا به حال چندین و چند میلیون دلار برندگان.
جاستین سالیوان/گتی

چگونه به بازی بازی تبادل نظر

نقاشی در حال پخش از فلوریدا قرعه کشی استودیو در تالاهاسی. بلیط ها به فروش می رسد در 44 متحده, District of Columbia, پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده, و آن را یکی از مهمترین و به طور گسترده ای به بازی بازی های قرعه کشی در این کشور است.

هزینه $2 در هر بازی بازیکنان را انتخاب کنید پنج اعداد از 1 تا 69 به عنوان به خوبی به عنوان یک تبادل نظر عدد بین 1 و 26. بازیکنان همچنین می توانید ضرب هر غیر برنده تمام پولها جوایز با استفاده از قدرت بازی گزینه ای برای اضافی $1 در هر رفتن در شرایط خاص.

شانس برنده شدن یک جایزه در هر قرعه کشی در حدود یک در 25 بدون در نظر گرفتن برنده تمام پولها اندازه با توجه به تبادل نظر وب سایت.

برندگان قبلی

وجود دارد در حال حاضر برخی از پرداخت بزرگ در سال 2020 است. این هفته Sheryll Goedert, 61, از Ocala, مدیریت تعطیلات زندگی LLC ادعا $396.9 میلیون برنده تمام پولها از قرعه کشی برگزار شد و در ژانویه 29 سال 2020 است.

تعطیلات زندگی LLC تصمیم به دریافت جایزه در یک زمان مبلغ یکجا پرداخت در مقدار $276,558,034.09.

استفان Piechocinski سنت لوئیس همسان پنج سفید-توپ اعداد در فوریه 12, رسم به خالص $1 میلیون نفر است. او گفت که او تنها به خاطر خود و خرید بلیط در آخرین لحظه داشتن را فراموش کرده به آن را انتخاب کنید تا در صبح مثل او معمولا انجام داد. خود اعداد برنده خواهد شد اجازه می دهد او را به بازنشستگی زود هنگام او گفت: با توجه به تبادل نظر سایت.

چگونه برای جلوگیری از تبادل نظر قرعه کشی کلاهبرداری

قرعه کشی سازمان هشدار دادن به مردم تنها به خرید Powerball lottery tickets از یک مقام رسمی مجوز قرعه کشی خرده فروش. دولت قرعه کشی وب سایت را به یک لیست رسمی خود را به خرده فروشان تا مردم را تشویق به بررسی آنلاین و پیدا کردن که نزدیک ترین محل است.

Facebook کاربران گزارش داده اند که نوشته های که می گویند تبادل نظر دادن پول دور در رسانه های اجتماعی اما این پست ها جعلی هستند و باید نادیده گرفته شود.

در ژوئن 2019 کسی که نما به عنوان یک برنده تمام پولها برنده سعی در کلاهبرداری از ساکنان کارولینای شمالی با ارائه به اهدای 4 میلیون دلار به یک سازمان. کلاهبرداران نیز گرفتار با استفاده از عکس های برنده در رسانه های اجتماعی و گفتند که به پول در ازای پیروان.

با این حال علامت Michalko, مدیر اجرایی, N. C. آموزش و پرورش قرعه کشی در بیانیه ای گفت: “متاسفانه کلاهبرداری مانند این ها همه بیش از حد معمول است. هر کسی که باعث می شود یک وعده کمک مالی و یا جایزه اما می خواهد شما را به پول برای اولین بار است که در تلاش برای فریب شما. هرگز پول خود را و یا اطلاعات شخصی برای این افراد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>