تبادل نظر, نتایج, شماره 3/21/20: آیا کسی برنده 140 میلیون دلار برنده تمام پولها در روز شنبه (گذشته) ،

نیوزویک | No comments

شماره های برنده در شنبه شب پاوربال قرعه کشی شد, 2, 23, 40, 59 و 69. تبادل نظر شد و 13 و قدرت بازی بود 2X. اما هیچ کس ادعا کرد این پولها در مارس 21, قرعه کشی پس از آن حمل را به نقاشی بعدی در مارس 26, زمانی که برآورد برنده تمام پولها خواهد بود 150 میلیون دلار با ارزش پول نقد از $114.8 میلیون.

اگر چه هیچ کس برنده برنده تمام پولها در شنبه شب قرعه کشی وجود دارد برخی از برندگان بزرگ.

یک بازیکن به درستی حدس زده و پنج شماره به برنده 1 میلیون دلار جایزه. شش بازیکن بیشتر به درستی حدس بزند چهار عدد و تبادل نظر به پیروزی $50,000.

یکی دیگر از 243 بازیکنان به درستی حدس زده چهار شماره به برنده 100 دلار جایزه در حالی که بیشتر از دو برابر 47 برنده خود را به $200 با قدرت بازی خرید.

تبادل نظر و برنده تمام پولها برنده شده است دو بار در سال جاری تا کنون. میشیگان بازیکن برنده 70 میلیون دلار برنده تمام پولها در فوریه 13 قرعه کشی. برنده بلیط خریداری شد در هیورن پلازا فروشگاه حزب در پونتیاک.

تبادل نظر و پولها نیز ادعا کرد که پس از ژانویه 29 قرعه کشی. Sheryll Goedert, 61, از اوکالا در فلوریدا scooped دلار 396.9 میلیون برنده تمام پولها پس از خرید یک بلیط در 7-Eleven در بونیتا اسپرینگز.

Powerball
تبادل نظر و مگا میلیون ها نفر در قرعه کشی بلیط های نمایش داده شده در ژانویه 3, 2018 در سن Anselmo, کالیفرنیا.
جاستین سالیوان/گتی ایماژ

چگونه به بازی بازی های Powerball lottery

تبادل نظر و قرعه کشی را می توان در 45 متحده, واشنگتن d. C., پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده. برای ورود به قرعه, قرعه کشی, بازیکنان باید خرید یک بلیط از مجوز قرعه کشی خرده فروش. شرکت کنندگان باید انتخاب پنج اعداد بین یک تا 69 برای توپ سفید و یک عدد بین یک تا 26 قرمز تبادل نظر شد.

تبادل نظر و نقاشی برگزار می شود هر چهار شنبه و پنج شنبه در ساعت 10:59 p. m. ET و فروش بلیط قطع حدود یک تا دو ساعت قبل از طراحی بسته به صلاحیت این دادگاه ها. برای تماشای قرعه کشی چک در سایت تخصصی موبایل سایت برای دیدن که ایستگاه های تلویزیونی در حال نشان دادن نقشه کشی در منطقه شما.

Powerball jackpot

بسیاری از عوامل تعیین آگهی تبادل نظر مقدار برنده تمام پولها از جمله بازی فروش و سالیانه است. شنبه طرحها باید بیشتر بازی فروش از شنبه, رسم, برای مثال, و مقدار خرید بلیط می توانید در طول سال متفاوت است.

سالیانه که بودجه سالیانه جایزه می تواند تحت تاثیر نرخ بهره بالاتر از نرخ بهره بالاتر آگهی جایزه بزرگ.

تفاوت بین سالیانه تبادل نظر و نقدی, گزینه این است که یک برنده تمام پولها برنده می توانید انتخاب کنید به یکی از دو پول دریافت خواهید کرد که سالیانه که از 30 فارغ التحصیل شد پرداخت افزایش 5 درصد در هر سال بیش از 29 سال و یا به عنوان یک مبلغ یکجا پرداخت پرداخت در یک بروید.

ارزش نقدی گزینه مقدار پول مورد نیاز در استخر جایزه برنده تمام پولها به صندوق برآورد برنده تمام پولها سالیانه جایزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>