تبادل نظر, نتایج, شماره 5/30/20: آیا کسی برنده 125 میلیون دلار برنده تمام پولها در روز شنبه (گذشته) ،

شماره های برنده در شنبه شب نقاشی از تبادل نظر شد 13, 32, 41, 58 و 60. تبادل نظر شد و 14 و قدرت بازی X2 شد.

با توجه به تبادل نظر سایت هیچ کس ادعا 125 میلیون دلار برنده تمام پولها در مه 30, قرعه کشی, پس از آن خواهد شد در حال حاضر بیش از رول به نقاشی بعدی در 4 ژوئن.

برآورد برنده تمام پولها پس از آن خواهد بود 135 میلیون دلار با ارزش پول نقد از 107 میلیون دلار.

اگر چه هیچ ادعا جایزه وجود دارد برخی از برندگان بزرگ از شنبه شب قرعه کشی.

پانزده بازیکن به درستی همسان چهار توپ قرعه به برنده 50000 دلار جایزه و یک بازیکن دیگر نیز در حال قدرت از ویژگی های بازی و دو برابر برنده خود را به $100,000.

Powerball ticket
تازه چاپ بلیط تبادل نظر دیده می شود در یک Citgo ایستگاه گاز در 17 فوریه 2006 در نزدیکی ایلینوی مرز در پلیسنت پریری, Wisconsin.
تیم بویل/گتی ایماژ

تبادل نظر و برنده تمام پولها نشده است برنده پس از قرعه کشی در 9 آوریل و پس از آن یک بازیکن در نیوجرسی مدال دیگر به مبلغ 190 میلیون دلار برنده تمام پولها. آنها را خرید بلیط برنده در خرید-مراسم مشروب در پیسکتاوای.

در ماه ژانویه یک زن در فلوریدا مدال دیگر برنده تمام پولها زمانی که آن را در $396.9 میلیون. Sheryll Goedert, 61, است 13th برنده لوتو برنده تمام پولها از دولت و تصمیم به دریافت برنده خود را به عنوان یک توده-پرداخت مبلغ در حدود $276.6 میلیون.

چگونه به بازی بازی های Powerball lottery

تبادل نظر و قرعه کشی را می توان در 45 متحده, واشنگتن d. C., پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده. برای ورود به قرعه, قرعه کشی, بازیکنان باید خرید یک بلیط از مجوز قرعه کشی خرده فروش. شرکت کنندگان باید انتخاب پنج اعداد بین یک تا 69 برای توپ سفید و یک عدد بین یک تا 26 قرمز تبادل نظر شد.

تبادل نظر و نقاشی برگزار می شود هر چهار شنبه و پنج شنبه در ساعت 10:59 p. m. ET و فروش بلیط قطع حدود یک تا دو ساعت قبل از طراحی بسته به صلاحیت این دادگاه ها. برای تماشای قرعه کشی چک در سایت تخصصی موبایل سایت برای دیدن که ایستگاه های تلویزیونی در حال نشان دادن نقشه کشی در منطقه شما.

Powerball jackpot

بسیاری از عوامل تعیین آگهی تبادل نظر مقدار برنده تمام پولها از جمله بازی فروش و سالیانه است. شنبه طرحها باید بیشتر بازی فروش از شنبه, رسم, برای مثال, و مقدار خرید بلیط می توانید در طول سال متفاوت است.

سالیانه که بودجه سالیانه جایزه می تواند تحت تاثیر نرخ بهره بالاتر از نرخ بهره بالاتر آگهی جایزه بزرگ.

تفاوت بین سالیانه تبادل نظر و نقدی, گزینه این است که یک برنده تمام پولها برنده می توانید انتخاب کنید به یکی از دو پول دریافت خواهید کرد که سالیانه که از 30 فارغ التحصیل شد پرداخت افزایش 5 درصد در هر سال بیش از 29 سال و یا به عنوان یک مبلغ یکجا پرداخت پرداخت در یک بروید.

ارزش نقدی گزینه مقدار پول مورد نیاز در استخر جایزه برنده تمام پولها به صندوق برآورد برنده تمام پولها سالیانه جایزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im