تبادل نظر, نتایج, شماره 5/9/20: آیا کسی برنده $68 میلیون برنده تمام پولها در روز شنبه (گذشته) ،

نیوزویک | No comments

شماره های برنده در شنبه شب پاوربال قرعه کشی شد, 12, 18, 42, 48 و 65. تبادل نظر شد و 19 و قدرت بازی بود 5X.

هیچ کس ادعا کرد این پولها در مارس 9, قرعه کشی پس از آن انجام خواهد شد به نقاشی بعدی در مارس 14. برآورد برنده تمام پولها پس از آن خواهد بود $77 میلیون با ارزش پول نقد از $61.9 میلیون.

اگر چه هیچ کس برنده برنده تمام پولها در شنبه شب قرعه کشی وجود دارد برخی از برندگان بزرگ از جمله یک بازیکن که همسان پنج توپ و خریداری قدرت از ویژگی های بازی را به نفع خود 2 میلیون دلار.

یکی دیگر از هفت بازیکن به درستی همسان چهار توپ و تبادل نظر به پیروزی $50,000 جوایز. یک بازیکن هم تا به حال قدرت از ویژگی های بازی و امن 250.000 دلار است.

powerball, lottery, getty,
تبادل نظر و مگا میلیون ها نفر در قرعه کشی بلیط های نمایش داده شده در ژانویه 3, 2018 در سن Anselmo, کالیفرنیا.
جاستین سالیوان/گتی ایماژ

آخرین بار قرعه برنده تمام پولها برنده شد در مارس 9 رسم. یک بازیکن در نیوجرسی مدال دیگر به مبلغ 190 میلیون دلار برنده تمام پولها پس از خرید یک بلیط خرید-مراسم مشروب در پیسکتاوای. خرده فروش را دریافت خواهد کرد $30,000 کمیسیون برای فروش بلیط برنده.

و در اوایل سال جاری Sheryll Goedert, 61, از اوکالا در فلوریدا scooped دلار 396.9 میلیون برنده تمام پولها از یک نقاشی در ژانویه. او تصمیم به دریافت جایزه در یک زمان توده-پرداخت مبلغ در حدود $276.6 میلیون.

چگونه به بازی بازی های Powerball lottery

تبادل نظر و قرعه کشی را می توان در 45 متحده, واشنگتن d. C., پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده. برای ورود به قرعه, قرعه کشی, بازیکنان باید خرید یک بلیط از مجوز قرعه کشی خرده فروش. شرکت کنندگان باید انتخاب پنج اعداد بین یک تا 69 برای توپ سفید و یک عدد بین یک تا 26 قرمز تبادل نظر شد.

تبادل نظر و نقاشی برگزار می شود هر چهار شنبه و پنج شنبه در ساعت 10:59 p. m. ET و فروش بلیط قطع حدود یک تا دو ساعت قبل از طراحی بسته به صلاحیت این دادگاه ها. برای تماشای قرعه کشی چک در سایت تخصصی موبایل سایت برای دیدن که ایستگاه های تلویزیونی در حال نشان دادن نقشه کشی در منطقه شما.

Powerball jackpot

بسیاری از عوامل تعیین آگهی تبادل نظر مقدار برنده تمام پولها از جمله بازی فروش و سالیانه است. شنبه طرحها باید بیشتر بازی فروش از شنبه, رسم, برای مثال, و مقدار خرید بلیط می توانید در طول سال متفاوت است.

سالیانه که بودجه سالیانه جایزه می تواند تحت تاثیر نرخ بهره بالاتر از نرخ بهره بالاتر آگهی جایزه بزرگ.

تفاوت بین سالیانه تبادل نظر و نقدی, گزینه این است که یک برنده تمام پولها برنده می توانید انتخاب کنید به یکی از دو پول دریافت خواهید کرد که سالیانه که از 30 فارغ التحصیل شد پرداخت افزایش 5 درصد در هر سال بیش از 29 سال و یا به عنوان یک مبلغ یکجا پرداخت پرداخت در یک بروید.

ارزش نقدی گزینه مقدار پول مورد نیاز در استخر جایزه برنده تمام پولها به صندوق برآورد برنده تمام پولها سالیانه جایزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>