نماز + پراکسید جعلی COVID-19 درمان منجر به دستگیری ملی بریتانیا


"Trinity" Kit
در 18 مارس سال 2020 آمریکا مقامات گمرکی کشف و ضبط یک محموله “60 تصفیه آب” کیت حاوی لودلو جعلی COVID-19 درمان با توجه به دادگاه براده. یکی از این کیت بسته بندی در صورتی کیسه های پلاستیکی است که در اینجا نشان داده شده.
باراک اوباما برای منطقه مرکزی کالیفرنیا

دادستان فدرال در کالیفرنیا به دنبال اتهامات عنوان شده علیه یک مرد به اتهام حمل و نقل ده ها تن از بسته های به ایالات متحده است که او ادعا کرده بودند برای درمان COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

فرانک ریچارد لودلو, 59, از, West Sussex شد متهم در شکایت کیفری جمعه از نقض یک قانون فدرال که ممنوع توزیع جعلی درمان های پزشکی.

اگر محکوم در روز چهارشنبه اتهامات لودلو—که در حال حاضر در بازداشت انگلستان به مقامات اجرای قانون در انتظار مرتبط با پیگرد قانونی دارد—چهره تا سه سال در زندان است.

ابتدا در سال 2017, با توجه به شکایت کیفری لودلو سفر به ایالات متحده ساخته شده و در تماس با یک زن شناخته شده به عنوان “S. O.” در اسناد دادگاه که “شدید مسائل پزشکی” و به او hawked “ترینیتی درمان” همه منظوره درمان است.

لودلو است که یک پزشک نمی تواند نظر رسیده است. ایمیل به این زن معتقد به S. O. و سفارت بریتانیا در واشنگتن دی سی شد و نه در زمان بازگشت برای انتشار.

طول اولیه خود نشست لودلو با استفاده از “زیستی-نصف النهار دستگاه” S. O. منظور “اندازه گیری S. O. بدن فرکانس.” S. O. گفت که لودلو به او گفت که او تا به حال یک “level-5 سمیت” نشان دهنده “لوسمی گربه” با تثلیث درمان خدمت به عنوان یک پادزهر مناسب.

او احساس بهتر “تقریبا بلافاصله.”

S. O. گفته یک محقق با غذا و دارو اداره تحقیقات جنایی که تثلیث درمان کیت حاوی ویتامین C ترکیبی از آنزیم های پتاسیم تیوسیانات (یک ترکیب شیمیایی که قبلا مورد استفاده برای درمان فشار خون بالا) و پراکسید هیدروژن.

با توجه به لودلو دستورات برای خوردن, درمان, S. O. گفت: یک بیمار قرار بود به اضافه 18 اونس آب “می گویند نماز” و پس از آن نوشیدن نیمی از کوکتل. آخر بیمار بود دستور به “یک پروبیوتیک همراه با گرده زنبور عسل” و پایان نوشیدن حل است.

“اثبات نشده ادعای سلامت, آزمون, و محصولات پزشکی می تواند خطرات جدی بهداشتی و ممکن است نگه داشتن مردم از به دنبال مراقبت و یا تاخیر لازم پزشکی و درمان” Catherine A. Hermsen FDA دستیار کمیسر جنایی تحقیقات در بیانیه ای گفت. “FDA ادامه خواهد داد تا اقدام مناسب برای محافظت از مصرف کنندگان از بازیگران بد است که امکان استفاده از یک بیماری همه گیر به افزایش سود خود را در حالی که به خطر انداختن سلامت عمومی است.”

در هزینه در حدود $50 در هر کیت, S. O. دستور داد صدها نفر از درمان با برچسب “ترینیتی ذهن, بدن و روح”—در طول چند سال آینده. او گفت که او به دور از کیت “برای کمک به مردم” فروش مانده در نشانه گذاری قابل توجهی در حدود 125 دلار به 200 دلار در هر واحد. تمام گفته او سیمی حداقل $11,700 به لودلو بین اکتبر 2017 و فوریه سال 2020 است.

"Trinity" Kits
حمل و نقل از جعلی COVID-19 درمان کشف و ضبط شد و در لس آنجلس در مارس 18, 2020, ایالات متحده مقامات آداب و رسوم.
باراک اوباما برای منطقه مرکزی کالیفرنیا

هنگامی که این رمان coronavirus شروع به گسترش در خارج از استان هوبی در چین و ریشه در غرب لودلو اعمال یک برچسب جدید به تثلیث کیت که به عنوان خوانده شده “ترینیتی COVID-19 سارس Antipathogenic درمان” با توجه به شکایت کیفری.

S. O. گفت که مواد تشکیل دهنده و محتویات کیت بدون تغییر بودند با وجود این برچسب جدید دروغ نشان می دهد توانایی خود را برای درمان COVID-19. در مصاحبه با FDA محقق او گفت که او معتقد است این کیت را “کمک به افرادی که Coronavirus نه به عنوان بد به عنوان آنها در غیر این صورت می شده اند.”

جمعه, مارس 20 همان روز که ایالات متحده پستی بازرسان ره یک دسته حمل و نقل از کیت در یک دفتر پست در یوتا افسران پلیس در لندن دستگیر لودلو در داخل یک دفتر پست در نزدیکی خانه اش. او متهم شده بود روز بعد با تقلب و غیر قانونی تولید دارو.

به صورت مشترک پیگیری بین انگلستان و ایالات متحده محققان زمانی شروع شد که آمریکا مقامات آداب و رسوم ره یکی از لودلو محموله های به S. O. در لس آنجلس ایمیل تسهیلات در مارس 18.

“Hucksters که شاهین درمان برای این بیماری کشنده قرار دادن مصرف کنندگان زندگی در معرض خطر توسط واسطه تایید نشده مخدر” نیک هانا, ایالات متحده وکیل برای منطقه مرکزی کالیفرنیا گفت: در آزادی مطبوعات. “ما به شدت بررسی انواع فعالیت های جنایی در ارتباط با سلامت فعلی اورژانس و هر کسی که اقدام به تقلب در این زمان روبرو خواهد شد مجازات شدید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im