برتر 15s باشگاه که با کمبود بودجه روبرو می گوید ریچموند هیئت مدیره و مدیر

ریچموند حذف از Tyrrells برتر 15s است “سنتی برای باشگاه راگبی” به گفته یکی از اعضای هیئت مدیره لورا جنکینز که ادعا کرده تیم در این رقابت ها هستند که به شدت با کمبود بودجه روبرو توسط Rugby Football Union.

ریچموند سه سال سفر در نخبگان ردیف از اتحادیه راگبی, به پایان رسید, روز دوشنبه پس از آن شکست در پیشنهاد خود را به دوباره مناقصه برای یک محل در لیگ برتر 15s همراه با لیگ گذشت Firwood واترلو.

فروش کوسه ها و اکستر ستاد باید به جای پذیرفته شده به لیگ برتر به صورت سه بعدی فصل تا 2022-23 مبارزات انتخاباتی در یک حرکت که بیشتر پژواک RFU چشم انداز نخبگان زنان راگبی تیم به لحاظ مالی حمایت گالاگر لیگ برتر باشگاه های.

اکستر شده و در حال حاضر برخی از صرف £500,000 در راه اندازی آن تیم زنان و در مجموعه ای به سرمایه گذاری بین £1 میلیون و £1.5 میلیون بیش از سه فصل است. فروش کوسه ها نیز قول داد به ارتکاب £1 میلیون بیش از یک دوره سه ساله به آن طرف زنان.

“وجود دارد نزدیک به 35 سال سابقه در ریچموند که پشتیبانی و توسعه زنان بازی گفت:” جنکینز. “ما این تصمیم [ساخته شده توسط RFU]. ما که در آن ما هستند اما بدیهی است که ما واقعا نا امید کرد. این یک ضربه به صورت سنتی راگبی باشگاه است.”

راه اندازی در سال 2017 با 2.4 میلیون پوند سه سال سرمایه گذاری از RFU برتر 15s همچنان بزرگترین تا کنون سرمایه گذاری مالی داخلی زنان باشگاه راگبی. از اصلی که مجموع هر طرف زنان است به فکر دریافت کرده اند در اطراف £80,000 هر فصل در بودجه از RFU اما جنکینز گفت: Telegraph Sport “آن را حداقل دو بار که برای اجرای یک تیم زنان” در رقابت است. این RFU گفت Telegraph Sport, آن را نمی خواهد در نظر جنکینز’ برآورد.

وقتی پرسیده شد که آیا RFU تا به حال با کمبود بودجه روبرو باشگاه جنکینز گفت: “این بستگی دارد به آنچه [از RFU] می خواستم برای انجام با برتر 15s. آنچه که باید انجام شود این است که قرار دادن مقدار زیادی از تاکید بر این باشگاه ارائه چیزها و آنها را به خاطر آنها انجام داده اند که در حال مذاکره با باشگاه است.

“[اما] در حالت ایده آل شما را به طور قابل توجهی بیشتر بودجه از RFU. هنگامی که ما برای اولین بار به ارمغان آورد به لیگ برتر بازگشت در سال 2017, ما متوجه حداقل استانداردهای عامل به عنوان تقریبا یکسان به مردان قهرمانی استانداردهای. مقدار RFU شدند دادن به مردان قهرمانی باشگاه شد به طور قابل توجهی بیش از £75-80,000 یک سال برای همان استاندارد.”

ریچموند محرومیت از لیگ این معنی است که باشگاه می تواند حداقل در حال حاضر تحت عمل-15s و تحت 18s دختران تیم که مجاز نیست در لیگ برتر 15s به منظور حفاظت از حفاظت از موجود های مردمی باشگاه است. همچنین این فکر از فصل آینده توسعه همه طرف خواهد بود scrapped.

“ما قادر خواهد بود برای اجرای دو تیم, به طوری که یک جایزه گفت:” جنکینز. “برای اطمینان از ما هنوز آن حس از باشگاه و نه فقط یک تیم محیط زیست, شما نیاز به یک مینی کامپیوترها بخش جامعه برنامه. شما باید این فرصت را در بازی به اجرا تحت-15s و تحت 18s تیم به مینی دختران بازی. در لیگ برتر 15s ساختار, شما نمی توانید انجام دهید که. امیدوارم ما می توانیم توسعه جوانان راگبی در ریچموند در حال حاضر خواهد شد و سرمایه گذاری در ورزش در جامعه راه است که ما می خواهیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im