لیگ برتر باشگاه های تقسیم شده و بیش خنثی سالن طرح و بازیکنان در ایتالیا به رزومه آموزشی – آخرین به روز رسانی

  • داستان کامل: دور انداختن سقوط ممکن است تنها راه برای دریافت تمام باشگاه های لیگ برتر در هیئت مدیره با خنثی سالن
  • سام والاس: فوتبال بازگشت ممکن است ناخوشایند به نظر می رسد اما بقای این بازی بستگی به آن
  • دنبال آخرین در ورزش بازگشت از مستند در اینجا در طول روز

به روز رسانی خودکار

نویل: باشگاه های وحشت زده به عموم برگشت لیگ برتر برنامه

گری نویل این کشور در لیگ برتر و باشگاه ها برای عدم ایجاد پرونده برای بازگشت به عمل است.

سابق منچستر یونایتد به مدافع متهم و آنها را از بودن “وحشت زده به مرگ” تامین اجتماعی برنامه ای برای راه اندازی مجدد این فصل به خاطر ترس از مسئول برگزار می شود باید چیزی اشتباه است.

لیگ برتر باشگاه های ملاقات روز جمعه برای تاکید مجدد بر تعهد خود برای از سرگیری مبارزات انتخاباتی و درک اختصاص داده اند و ژوئن 8 به عنوان بهترین سناریو برای بازگشت پس از coronavirus تعلیق.

اما نویل احساس شده است وجود دارد بیش از حد ناشناس توجیهی و عمومی کافی به اظهارات.

نویل در توییتر نوشت: “PL داشتن یک CV کابوس. آنها در حفظ و spouting بهداشت اول اما پس از آن مختصر دائما “ما باید دوباره شروع”. من می خواهم توجه آنها بیشتر اگر آنها گفت: “ما قبول افزایش خطر سلامت اما آن را یکی از ما در حال حاضر را”. آنها نمی خواهد به عنوان آنها وحشت زده به مرگ!”

زمانی که نویل خواسته شده بود توسط یک کاربر توییتر چه اتفاقی می افتد اگر کسی فوت کرد به عنوان یک نتیجه از راه اندازی مجدد او گفت: “به همین دلیل ما شنیده نمی, یکی از برجسته تک مدیر عامل / رئیس / مالک یا اجرایی باز کردن دهان خود را به عقب دوباره شروع ! کوتاه / کوتاه / کوتاه ! ترس مرگ از مسئولیت و مقصر است.”

قبل از ساخت یک استثنا برای برایتون به عنوان “تنها باشگاه حاضر به موضع”, نویل افزود: “این امر می تواند خوب برای آنها به صحبت می کنند حداقل یک بار. هر یک از آنها! باشگاه گنجانده شده است. آنها بسته بندی مایعات جایگزین این ویروس در comms. بسیار خوشحال به ما بگویید که آنها در حال ارائه بسته مواد غذایی ،

لیگ برتر روز جمعه اعلام کرد که باشگاه تا به حال دوباره تایید تعهد خود را به پايان فصل است.

بیانیه ای افزود: “این لیگ و باشگاه ها با توجه به اولین آزمایشی حرکت رو به جلو و تنها بازگشت به آموزش و بازی با دولتی راهنمایی تحت کارشناس مشاوره پزشکی و پس از مشورت با بازیکنان و مدیران.

“لیگ استقبال از ایجاد دولت های پزشکی کار گروه برای بازگشت نخبگان ورزش ملاقات کرد که برای اولین بار در این صبح است.

“هیچ تصمیمات گرفته شده در امروز, جلسه سهامداران و باشگاه ها رد و بدل انداز در اطلاعات ارائه شده در مورد ‘پروژه راه اندازی مجدد’.”

برایتون اند برگزار مجازی کنفرانس های مطبوعاتی در زمان خاموش شدن و اجرایی پل باربر ابراز مخالفت با این ایده از اتمام فصل در خنثی سالن در باشگاه وب سایت رسمی در روز شنبه.

West Ham نایب رئیس Karren بردی نشان داد اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ها در یک ستون روزنامه در روز شنبه و کریستال پالاس رئیس استیو پریش ساخته شده در مورد بازگشت به عمل در یک بار یکشنبه ستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im