باشگاه های لیگ برتر دیدار Sergio Aguero می گوید بازیکنان ‘ترس’ با چشم انداز های نجومی راه اندازی مجدد – آخرین به روز رسانی

  • لیگ برتر جلسه طول می کشد محل صبح امروز به بحث در مورد طرح های پیشنهادی برای شروع فصل در ژوئن 8
  • داستان کامل: شک و تردید در میان برخی از بازیکنان و مدیران ارشد بیش از امکان از سرگیری فصل در آن تاریخ
  • دنبال آخرین به روز رسانی در جلسه امروز و دیگر ورزش مستند اخبار – here

عمده بعد بافندگی برای فوتبال انگلیسی در لیگ قهرمانان اروپا به ویژه در زمانی که 20 باشگاه را مورد بحث این صبح های پیشنهادی برای شروع فصل در ژوئن 8 – و جدول زمانی اجازه خواهد داد که آنها را به انجام این کار.

لیگ برتر گفت: باشگاه در شروع ماه گذشته است که آن را برآورد پتانسیل £1.137 میلیارد کمبود درآمد اگر فصل تکمیل نشده بود و امروز آنها را مورد بحث جدول زمانی دقیق به بازی برگشت. آن آغاز خواهد شد با آنچه که آنها امید است پنجشنبه آینده دولت اعلام کاهش برخی از مستند اقدامات که در لیگ برتر شمارش اجازه می دهد بازیکن برای شروع دوباره آموزش.

اما بسیاری از آنها ابراز نگرانی های خود را از جمله آرژانتینی بین المللی Sergio Aguero, Manchester شهر گلزن تمام وقت و یکی از بزرگترین نامها در لیگ. بازیکنان نگران هستند که یک پیشنهاد بازگشت به کامل قرارداد آموزشی در 18 مه خواهد آنها را قرار داده و با گسترش خانواده خود را در خطر پیمانکاری coronavirus

وجود دارد که چنین برنامه فشرده برای بازگشت به بازی در ژوئن 8 – به آنها فقط سه هفته در تمرینات – آیا در حال حاضر خطر عمده آسیب جدی است. در لیگ برتر بهداشت پروتکل کشیده شده سر خود را از نخبگان عملکرد اندی O’Boyle و جزئیات اقدامات جدید برای زمینه آموزش وجود دارد به عنوان مثال هیچ ماساژ مجاز است.

لیگ برتر اجرایی باید متقاعد تردید باشگاه مدیران ارشد و رؤسای برنامه های خود را. وجود دارد به طور کلی مقاومت به بازی بازی در خنثی سالن که یکی پیشنهاد “پروژه راه اندازی مجدد” به منظور کنترل زیستی-امنیتی است. باشگاه می خواهم برای حفظ مزیت خانه خود باقی مانده وسایل بسیار در معرض خطر از جمله سقوط مسائل و اروپایی ،

در لیگ برتر نیز پخش کردن جزئیات یک آخر هفته از تست در آوریل 9-10 زمانی که بازیکنان تست خواهد شد برای Covid-19 بیماری قبل از رفتن به آموزش در گروه های کوچک در آوریل 11. در سراسر اروپا وجود دارد و هنوز هیچ مدل های موفق برای لیگ برتر به شرح زیر است: فرانسه, هلند و بلژیک را همه به نام پایان دادن به خود را فصل به فصل و قوی وجود دارد که پیشنهادات ایتالیا ممکن است به دنبال کت و شلوار. بوندسلیگا پیشنهاد بازگشت در مارس 9 نیز تحت فشار قرار دادند.

سام والاس

به روز رسانی خودکار

گلف: PGA Tour گسترش واجد شرایط معافیت با توجه به کروناویروس

بازیکنان که قادر به بازی در برخی از PGA حوادث بدون تور, کارت برای 2019/20 فصل خود را واجد شرایط معافیت را به انجام 2020/21 مبارزات انتخاباتی.

شده اند وجود دارد 13 حوادث لغو و یا به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با تور مجموعه ای به سر در تاریخ 8 ژوئن در چارلز شواب به چالش بکشد.

یک PGA بیانیه آمده: “با توجه به شرایط مربوط به Covid-19 همه گیر است که منجر به حوادث 13 از 2019-20 PGA TOUR فصل به لغو و یا به تعویق افتاد PGA TOUR توسعه یافته واجد شرایط بودن برای معاف 2019-20 PGA TOUR اعضا برای 2020-21 فصل مگر اینکه عضو را اولویت بندی در پایان 2019-20 فصل خواهد رتبه بالاتر در به روز رسانی واجد شرایط بودن دسته ها.

“این واجد شرایط بودن به روز رسانی مشروط به راه اندازی مجدد برنامه ریزی شده از فصل در چارلز شواب چالش هفته از تاریخ 8 ژوئن تلقی شد بهترین و عادلانه ترین راه حل برای عضویت در بزرگ پس از تحقیقات ما مسابقات بخش و قابل توجهی در گفتگو با سیاست هیئت مدیره و بازیکن شورای مشورتی است.”

صلاحیت برای فدرال اکسپرس جام play-offs که برنده Rory McIlroy سال گذشته نیز تنظیم کرد.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر